Udinese – Juventus 2:1 (kon.) | Lazio – Cagliari 2:1 (kon.)
Čtvrtek 23.07.2020, 21:45 • Stadio Olimpico • Italská Serie A • 35. kolo
    60. Ciro IMMOBILE - 2:1

60
    Lazio právě vstřelilo branku!
    Lazio potvrzuje dobrý vstup do druhého poločasu! Alberto nádherným pasem našel CIRA IMMOBILEHO, který se odpoutal od obránce Klavana a levačkou zakončil k zadní tyči. Asistence: Luis Alberto.
    47. Sergej MILINKOVIĆ-SAVIĆ - 1:1

47
    Neuběhly ani dvě minuty druhého poločasu a je tu vyrovnávací branka! Jony dokázal z levé strany vrátit míč do vápna, kde jej hlavičkou tečoval hostující obránce. Před hranici šestnáctkou se míč objevil před SERGEJEM MILINKOVIĆEM-SAVIĆEM, který hezkou ranou vymetl pravou šibenici.
    45. Giovanni SIMEONE - 0:1

45
    Cagliari právě vstřelilo branku!
    Nakonec jsou to hosté, kteří se dostávají krátce před koncem prvního poločasu do vedení! Ionita nyní pořádně zaměstnal několik obránců, když kličkoval ve vápně. Nakonec svou přihrávkou oslovil GIOVANNIHO SIMEONEHO, který nepříliš razantní střelou dokázal vsítit úvodní branku. Asistence: Artur Ionita.

Adam Dořák

Branky: 47. S. Milinković-Savić, 60. Immobile (Alberto) – 45. Simeone (Ionita)

Karty:   45+1. Jony (LAZ), 50. Lazzari (LAZ), 90. Parolo (LAZ) – 87. Klavan (CAG)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 12:4. Střely mimo: 4:4. Rohy: 13:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 14:11.
    S. S. Lazio: Strakoša – Acerbi, Luiz Felipe, Patric – Lazzari (57. Marušić), S. Milinković-Savić, Parolo (C), Alberto (90+1. Cataldi), Jony (57. J. Lukaku) – Immobile (90+1. Adekanye), F. Caicedo (65. Correa).
    Náhradníci: Guerrieri, Proto – Adekanye, A. Anderson, Armini, Cataldi, Correa, Falbo, J. Lukaku, Marušić, Bastos, Vavro.

Cagliari Calcio: Cragno – Walukiewicz, Klavan, Lykogiannis (84. Pisacane) – Faragò, Nández, Ionita (84. Gagliano), Rog (67. Birsa), Mattiello (71. Ragatzu) – João Pedro (C), Simeone.
    Náhradníci: Ciocci, Rafael – Birsa, Ceppitelli, Gagliano, Ladinetti, Paloschi, Pereiro, Pisacane, Ragatzu, Lombardi, Marigosu.

Rozhodčí: M. Piccinini