Podbrezová – Ružomberok 2:0 (kon.) | Skalica – Slovan Bratislava 0:1 (kon.) | Dunajská Streda – Marseille 2:1 (kon.)
Senica – Blansko 3:2 (kon.) | Žilina B – Trenčín 2:2 (kon.) | Zlaté Moravce – Slovácko 1:4 (kon.)
Honvéd – Žilina 4:2 (kon.)
DAC 1904 Dunajská Streda
2:1 (2:0)
Olympique Marseille
sk Sobota 25.07.2020, 16:00 • Kufstein Arena, Kufstein, Rakúsko • Přípravný zápas
    52. Florian THAUVIN - 2:1

Zdroj: mediaklikk.hu

52
    Marseille dal gól! FLORIAN THAUVIN sa z bieleho bodu nemýlil, poslal Jedličku do opačnej strany a ako som avizoval, je razom znížené!
    33. Zsolt KALMÁR - 2:0

33
    Dunajská Streda dala gól!
    ZSOLT KALMÁR urobil presne to, čím je známy. Bravúrna kopacia technika, zo 17 metrov a z ľavej strany šestnástky vymietol šibenicu brány Mandandu. Ten po góle iba stojí s rukami vbok a nechápe, čo sa na ihrisku deje.
    18. Eric RAMIREZ - 1:0

18
    Ale pozrime sa na to! ERIC RAMIREZ využíva zaváhania obrany súpera, keď nachytá Mandandu "na hruškách"! Skúsený francúzsky gólman akoby neočakával takúto strelu z uhla, z ľavej strany šestnástky sa Ramirez zapísal do streleckej listiny!

Viktor Kalinács

Branky: 18. Ramirez, 33. Kalmár – 52. Thauvin (pen.)

Karty:   87. Mendéz (DUN) – 87. González (OMA)

DAC 1904 Dunajská Streda: Jedlička – Blackman, Müller, Kružliak, Davis – Njie – Fábry, Kalmár, Friede – Divković, Ramirez
    Náhradníci: Száraz – Šimčák, Sharani, Švec, Malý, Méndez

Olympique Marseille: 1. polčas: Mandanda – Sarr, Álvaro, Caleta-Car, Amavi – Chabrolle, Gueye, Sanson – Germain, Aké, Payet

2. polčas: Mandanda – Sakai, Álvaro, Čaleta-Car, Khaoui – Rongier, Kamara, Strootman – Thauvin, Benedetto, Radonjić

Diváci: Bez divákov