Třinec – Jungadler Mannheim 5:2 (kon.) | K. Vary – Mountfield HK 1:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
Mountfield HK
Pátek 14.08.2020, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • O pohár hejtmana Karlovarského kraje

58:21
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Janda – 2 min., zdržování hry / porušení postupu vhazování).

49:07
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Rozhon – 2 min., hákování).

44:32
    David Tureček (KVA) si odpyká dvě minuty za držení soupeře.

40:00
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Benda – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Havlíček – 2 min., hrubost).

38:48
    Matěj Skuhravý (KVA) si vysloužil dvě minuty za držení hole soupeře. Jakub Naar (HKM) odchází ve stejném čase na trestnou lavici za hrubost.

35:34
    David Novotný (KVA) si odsedí dvě minuty na trestné lavici za nedovolený zákrok.

32:53
    Sekáním se provinil Lukáš Adámek (KVA).

13:13
    Přesilová hra pro domácí. Na lavici hříchů usedl Jakub Naar (HKM) za faul loktem.

05:04
    Brzy po úvodu třetiny si Hradec zahraje početní převahu. Na trestnou lavici zamířil Lubomír Kupčo (KVA), který se provinil podrážením.

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 25. Kupčo (Rozhon, Novotný) – 27. Síla (Lang, Perička), 28. Naar (Pajer)

HC Energie Karlovy Vary: Hamrla (Maleček) – Bulka, Tureček "A", Patzelt, Sviták, Benda, Pohanka, Cestr – Adámek, Sapoušek, Křehlík "C", Rozhon, Novotný "A", Remeš, Kupčo, Rymon, Bačo, Skuhravý, Príhoda
    Mountfield HK: Sajdl (Tichý) – Drbal, Váchal, Pinkas Matěj, Naar, Janoušek, Perička – Lukačka, Beneš, Jirků, Pinkas Tadeáš "C", Havlíček, Kašpar, Síla, Pajer, Jušta, Beneš, Lang, Janda, Šedivý, Moravec