Pardubice – Liberec 6:1 (kon.) | Olomouc – Chomutov 3:0 (kon.) | Liberec – Sparta 2:1 (kon.)
Chomutov – Pardubice 2:3 (0:1 po s.n.) | Sparta – Olomouc 3:2 (kon.)
HC Olomouc
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Piráti Chomutov
Sobota 15.08.2020, 11:00 • Enteria arena Pardubice • Turnaj O pohár primátora (junioři)

Olomouc zaslouženě vítězí a připisuje si body do tabulky. Nulou a skvělým výkonem se blýskl brankář Mokrý. (12:38:44)

44:49
    Olomouc vyhazuje a to znamená, že s výsledkem už se nic nestane.

44:24
    Chomutov se snaží alespoň a čestný úspěch, ale marně.

43:59
    Nahození končí v lapačce Mokrého. Po zákroku přišlo dohrání situace a strkanice před brankou.

43:12
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Handl – 2 min.).

43:06
    Němeček si teď trochu napravil chuť, když zneškodnil šanci Pirátů.

42:35
    Chomutov se snaží útočit, všechny pokusy však končí na Mokrém.

40:59
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Zkušenost gólmana Olomouce se teď projevila. Mokrý nejprve vyhodil pul ven z pásma a na druhé střaně nepovedená rozehrávka znamenala šanci DANIELA MINISTRA, který už měl zakončení přes padajícího gólmana snadné – 3:0. Bez asistence.

39:19
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (2 min. – hrubost).

38:45
    Další zákrok Němečka po střele z pravého kruhu.

38:14
    Olomouc je teď lepší a nedovoluje Chomutovu dostat se do šancí udělat něco s výsledkem.

37:35
    Střela olomouckého obránce končí nad brankou.

36:47
    Velká šance i na druhé straně a opět skvělý zákrok gólmana. Němeček zneškodnil přečíslení dva na jednoho.

36:37
    Další střela chomutovských končí opět v náruči Mokrého.

36:12
    Spudich stál sám před Mokrým, na gólmana z extraligovými zkušenostmi si však nepřišel.

35:00
    Olomouc se snaží usadit v pásmu, puk však nedokáží na hokejkách udržet déle než pár sekund.

33:26
    Hra se teď přelévá ze strany na stranu bez větší šance.

31:14
    Švec mohl hned po konci trestu zaútočit, nestihl však zakončit.

30:58
    Dělovku od modré vyráží Němeček, který následně hru i přerušil.

30:01

Druhá třetina nám nabídla opět pouze jeden gól. Po krátké přestávce bude následovat třetina třetí a s ní i pokračující přesilovka Olomouce.

30:00

29:06
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Švec – 2 min., napadení).

28:36
    Přečíslení Chomutova vyřešil zkušeně Mokrý, když vytaženou hokejkou zachytil přihrávku.

27:40
    Chomutovský útočník podle rozhodčího stál v ofsajdu, což se mu nelíbilo a tak si to s rozhodčím zostra vyříkal.

26:45
    Mokrý přerušuje hru po odrazu od zadního mantinelu.

23:52
    Po hitu na modré čáře zůstal leže jeden z Chomutovských na ledě, vypadá to však, že bude v pořádku a schopen pokračovat v utkání.

22:49
    Zakázané uvolnění Olomouce vrátí hru před Mokrého.

22:00
    Olomouc využívá přesilovku a odskakuje na rozdíl dvou gólů. Němečka překonal VÁCLAV KOČÍ – 2:0 Asistence: David Rozsecký, Matyáš Hlaváč

20:46
    Chomutov vyhrál buly a osvobozuje se vyhozením až k Mokrému.

Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Svoboda – 2 min., držení hole).

20:42
    Špatnou rozehrávku Chomutova se nepodařilo Olomouci potrestat.

19:43
    Chomutov vyhazuje.

19:19
    Sražená střela od modré čáry končí v ochranné šíti nad brankou.

18:49
    Olomouc kombinuje v pásmu, ke střele se však nedostává.

Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (2 min.).

18:05
    A opět Chomutovský gólman! Lapačkou skvěle zasáhl proti nájezdu.

17:06
    Velké šance teď měla Olomouc na zvýšení náskoku. Obě skončily na Němečkovi.

16:38
    Tomajko byl při průniku do pásma seknutý, rozhodčí se však nechystá vylučovat.

15:40
    Po chybě olomoucké obrany se rýsovala zajímavá šance pro Chomutov. Olomoucký obránce však dokázal chybu napravit.

15:07
    Němeček po sedmi vteřinách přerušuje hru po nahození od modré čáry.

15:01

První třetina nám nabídla hlavně skvělé zákroky brankářů na obou stranách a jediný gól, o který se postaral olomoucký Tomajko.

Další třetina začne přibližně v 11:47.

15:00

14:34
    Ofsajd Olomouce při přečíslení tři na dva.

13:41
    Tomajko zblokoval střelu a následně osvobodil svůj tým, který může po zakázaném uvolnění vystřídat.

12:26
    Zakázané uvolnění Chomutova.

12:12
    Němeček bez problému chytil střelu z pravého kruhu do náruče.

10:45
    Skvělý zákrok Mokrého proti dvou útočníkům Chomutova!

09:39
    Fikrt mohl jet sám na Mokrého, šanci mu zmařil ofsajd.

08:57
    Velká šance Olomouce končí na betonu Němečka, který si připisuje skvělý zákrok.

08:39
    Tečovanou střelu od modré zlikvidoval Mokrý.

07:50
    Němeček podržel puk a přerušil hru. Oba týmy mohou vystřídat.

07:18
    Po dobré střele zazvonilo za Morkým břevno!

06:16
    Olomouc má dobrý přechod do útoku a začíná se dostávat do tlaku u branky Němečka.

05:30
    Ofsajd zastavil slibně se rozvíjející útok Olomouce.

05:23
    Po střele z levého kruhu si Němeček připisuje další zákrok.

05:01
    Olomouckou snahu zastavuje zákrokem Němeček.

03:25
    Chomutov mohl využít chyby Olomouce na modré čáře, nestalo se tak.

01:29
    Po minutě a půl se z první šance prosazuje Olomouc. MATĚJ TOMAJKO vystřelil z mezikruží a překonal brankáře – 1:0 Asistence: Jan Štědrý