Michalovce – Zlaté Moravce 1:0 (kon.)
MFK Zemplín Michalovce
1:0 (1:0)
FC ViOn Zlaté Moravce
Úterý 25.08.2020, 19:00 • Mestský futbalový štadión Michalovce • Niké liga • 4. kolo

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (20:53:47)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 6:0. Střely mimo: 3:3. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 13:25.

Máme za sebou dohrávku 4. kola slovenské Fortuna ligy, v níž Michalovce porazily na domácím stadiónu Zlaté Moravce – Vráble nejtěsnějším možným výsledkem 1:0. Jediná trefa střetnutí padla už ve 14. minutě, kdy se prosadil fotbalista z Panamy Ricardo Phillips střelou o břevno. Hosté mohli ještě v průběhu první půle vyrovnat, ale Ďubekova střela skončila na břevně. Druhý poločas byl místy velmi nudný. Zlaté Moravce marně hledaly recept na obranu soupeře, který s přehledem hlídal nulu vzadu, kterou ustrážil až do závěrečného hvizdu. Svěřenci kouče Majoroše jako poslední v tabulce konečně získali body a vyhoupli se o bod před Trenčín.

90+3

90+2
    Jeto jasné, Michalovce zvítězí. Poslední útok patřil Zlatým Moravcím, jenže těm nevyšla narážečka mezi Dugou a Tkáčem.

90+1
    Výborně to teď vyřešil Alejandro Mendez. Stojícímu Hrnčárovi udělal úspěšnou kličku, hostující fotbalista pak soka podrazil.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby dvě minuty.

89
    Útočný faul pozastavuje snahy hostů na vyrovnání. Hříšníkem se stal nově příchozí Vladimír Tkáč, který hlavou zasáhl pouze protivníka.

88
    Mateje Trusu zradilo zpracování, jinak by unikal sám na bránu. Takhle ho dostihl Jozef Menich, jenž soka odstavil čistým způsobem.

87
    Střídání v týmu MFK Zemplín Michalovce: ze hřiště odchází Ricardo Phillips, přichází Alejandro Mendez.

86
    Ačkoliv vedou, tak Michalovce nadále podnikají útočné výpady na polovinu Zlatých Moravcí. Georgios Neofytidis páli z hranice šestnáctky těsně nad.

85
    Matúš Begala vyslal po lajně do sprintu Phillipse. Panamský forward směřoval za druhým gólem, avšak Peter Čögley mu v tom zamezil skluzem.

84
    Přímý kop nezpůsobil žádné komplikace domácí obraně. Artem Vovkun vyskočil nejvýše a dalekou hlavičkou dokonce nahrál přímo do nohy Solerovi.

83
    Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Tomče Grozdanovski, přichází Vladimír Tkáč.

83
    Lukáš Lukčo není na trávníku ani deset minut, přesto si od sudího vysloužil žlutý kartónek, a to za zákrok proti unikajícímu Ďubekovi.

82
    Vysoký centr Igora Žofčáka neznamenal pro defenzivu soupeře, žádné problémy. Gólman Chovan si zařval a kulatý nesmysl sebral.

81
    Další cenné vteřinky podržel Artem Vovkun. Kousek za polovinou hřiště si udržel na zádech Hrnčára, jenž soka kopl na pravé lýtko.

80
    Rozběhla se závěrečná desetiminutovka základní hrací doby. Svěřenci trenéra Majoroše jsou každou minutou blíže kýženému vítězství.