Derry City FC
Úterý 25.08.2020, 18:00Evropská liga (předkola) • 1. předkolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (20:35:14)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 7:10. Rohy: 2:11. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 29:18.

Dnešní bojovné utkání skončilo dobře pro domácí Riteriai, který vyhrál 3:2 po prodloužení, když vítěznou branku dal v první minutě nastaveného času Kazlauskas. Domácí tým sice v prvním poločase prohrával, ale poté otočil vývoj zápasu, ten však do prodloužení poslal obránce Toal. Litevský tým se ve druhém předkole Evropské ligy se utká s lepším z dvojice Maribor/Coleraine.

120+6

120+4
    Kazlauskas se z levé strany protáhl do vápna a dostal se i ke střele, která však mířila nad branku.

120+2
    Žlutou kartu dostává Lezama (FK Riteriai).

120+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

120
    Ke konci zápasu bohužel máme technické problémy, snad je rychle vyřešíme.

118
    Kazlauskas zajel na polovině hřiště zbytečně do soupeře, dostal za to druhou žlutou kartu v zápase a jde předčasně do sprchy.

117
    Domácí si pomáhají dlouhým nákopem dopředu, což se jim nyní náramně hodí, navíc tím spoří čas.