Kajrat – Noah | 4:1 (kon.) | | | Ordabasy – Botoşani | 1:2 (kon.) | | | Ventspils – Dinamo-Auto Tiraspol | 2:1 (kon.) |
Banja Luka – Sutjeska | 1:0 (kon.) | | | KF Teuta – Beitar Jeruzalém | 2:0 (kon.) | | | Dinamo Minsk – Piast Gliwice | 0:2 (kon.) |
Lincoln – Union Titus | 2:0 (kon.) | | | Sumgait – Škendija | 0:2 (kon.) | | | Alaškert – Renova | 0:1 (kon.) |
Apollon Limassol – Saburtalo | 5:1 (kon.) | | | Bodö/Glimt – Kauno Žalgiris | 6:1 (kon.) | | | Neftçi Baku – Shkupi | 2:1 (kon.) |
Fehérvár – Bohemians Dublin | 1:1 (4:2 po pen.) | | | Olimpija Lublaň – Víkingur Reykjavík | 2:1 (po pr.) | | | Gjilani – APOEL | 0:2 (po pr.) |
Locomotive Tbilisi – Universitatea Craiova | 2:1 (kon.) | | | CSKA Sofia – Sirens | 2:1 (kon.) | | | Keşla FK – Laçi | 0:0 (4:5 po pen.) |
Vaduz – Hibernians | 0:2 (kon.) | | | Aarhus – Honka Espoo | 5:2 (kon.) | | | Malmö – Cracovia | 2:0 (kon.) |
Hammarby IF – Puskás Akadémia | 3:0 (kon.) | | | Rosenborg – Breidablik | 4:2 (kon.) | | | Žalgiris Vilnius – Paide | 2:0 (kon.) |
Hafnarfjördur – Dunajská Streda | 0:2 (kon.) | | | New Saints – Žilina | 3:1 (po pr.) | | | Soligorsk – Sfîntul Gheorghe | 0:0 (1:4 po pen.) |
Beer Ševa – Dinamo Bt. | 3:0 (kon.) | | | Iskra Danilovgrad – Lokomotiv Plovdiv | 0:1 (kon.) | | | CS Petrocub – Bačka Topola | 0:2 (kon.) |
Kukësi – Slavia Sofia | 2:1 (kon.) | | | Valletta – Bala Town | 0:1 (kon.) | | | Zrinjski Mostar – Differdange | 3:0 (kon.) |
B36 Tórshavn – Levadia Tallinn | 4:3 (po pr.) | | | Servette – Ružomberok | 3:0 (kon.) | | | FCSB – Širak | 3:0 (kon.) |
Motherwell – Glentoran | 5:1 (kon.) | | | Aberdeen – Runavík | 6:0 (kon.) | | | Maribor – Coleraine | 1:1 (4:5 po pen.) |
Lech Poznaň – Valmiera | 3:0 (kon.) | | | Partizan Bělehrad – RFS Riga | 1:0 (kon.) | | | Shamrock – Tampereen Ilves | 2:2 (12:11 po pen.) |
Honvéd – Inter Turku | 2:1 (po pr.) |
konec
Bodö/Glimt
6:1
(2:0)
FK Kauno Žalgiris
82
|
Střídání v týmu FK Kauno Žalgiris: ze hřiště odchází Simonas Urbys, přichází Benas Anisas.
|
|
73
|
Střídání v týmu FK Kauno Žalgiris: ze hřiště odchází Linas Pilibaitis, přichází Deividas Šešplaukis.
|
|
62
|
Střídání v týmu FK Bodo/Glimt: ze hřiště odchází Fredrik Bjorkan, přichází Aleksander Foosnaes.
|
|
61
|
Střídání v týmu FK Kauno Žalgiris: ze hřiště odchází Emmanuel David, přichází Philip Otele.
|
|
59
|
Střídání v týmu FK Bodo/Glimt: ze hřiště odchází Marius Lode, přichází Ole Amund Sveen.
|
Branky:
27. Zinckernagel, 36. Zinckernagel, 52. Hauge, 59. Hauge (pen.), 79. Boniface, 81. Tounekti – 78. Otele
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 10:1. Rohy: 11:1. Ofsajdy: 0:6. Fauly: 10:9.
Rozhodčí: Hämäläinen – Honkanen, Leppänen (všichni Finsko)
Diváci:
Karty: 58. Dapkus (ŽKA)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 10:1. Rohy: 11:1. Ofsajdy: 0:6. Fauly: 10:9.
Bodö/Glimt:
Chajkin – Sampsted, Lode (59. Sveen), Hoibraaten, Bjorkan (62. Foosnaes) – Fet, Berg (C), Saltnes – Zinckernagel, Boniface, Hauge
Náhradníci: Smits – Amundsen, Foosnaes, Junker, Solbakken, Sveen, Tounekti
Trenér:
FK Kauno Žalgiris: Mikelionis (C) – Dapkus, Thicot, Rudinilson – Vaitkunas, Silkaitis, Pilibaitis (73. Šešplaukis), Bušman – Sirgedas, David (61. Otele), Urbys (82. Anisas)
Náhradníci: Mickevicius – Anisas, Otele, Paulius, Sadauskas, Šešplaukis, Sirvys
Trenér:
Náhradníci: Smits – Amundsen, Foosnaes, Junker, Solbakken, Sveen, Tounekti
Trenér:
FK Kauno Žalgiris: Mikelionis (C) – Dapkus, Thicot, Rudinilson – Vaitkunas, Silkaitis, Pilibaitis (73. Šešplaukis), Bušman – Sirgedas, David (61. Otele), Urbys (82. Anisas)
Náhradníci: Mickevicius – Anisas, Otele, Paulius, Sadauskas, Šešplaukis, Sirvys
Trenér:
Rozhodčí: Hämäläinen – Honkanen, Leppänen (všichni Finsko)
Diváci:
David Suchý