Los 2. kola EHF Evropského poháru mužů | (kon.) | | | Los play-off LM | (kon.) |
Los 3. předkola Evropské ligy | (kon.) |
4. etapa: Sisteron - Orcières-Merlette | Vítěz: P. Roglič (JUV) (kon.) |
konec
4. etapa: Sisteron - Orcières-Merlette
Vítěz: P. Roglič (JUV)
Tomáš Kubečka
Konečné pořadí 4. etapy
1. Primož Roglič (JUV) 4:07:47 (všichni stejný čas)
2. Tadej Pogačar (UAE)
3. Guillaume Martin (COF)
4. Nairo Quintana (ARK)
5. Julian Alaphilippe (DQT)
6. Miguel Angel Lopes (AST)
7. Egan Bernal (INE)
8. Thibaut Pinot (FDJ)
9. Mikel Landa (BAH)
10. Adam Yates (MIT)
Orcières-Merlette (1. kategorie, cíl)
1. Primož Roglič (JUV) 10 bodů
2. Tadej Pogačar (UAE) 8
3. Guillaume Martin (COF) 6
4. Nairo Quintana (ARK) 4
5. Julian Alaphilippe (DQT) 2
6. Miguel Angel Lopes (AST) 1
Côte de Saint-Léger-les-Mélèzes (3. kategorie, 19 kilometrů před cílem)
1. Kris Neilands (ISN) 2 body
2. Quentin Pacher (BVC) 1 bod
Côte de l'Aullagnier (3. kategorie, 35 kilometrů před cílem)
1. Quentin Pacher (BVC) 2 body
2. Nils Politt (ISN) 1
Cote de Corps (4. kategorie, 63,4 kilometrů před cílem)
1. Quentin Pacher (BVC) 1 bod
Col du Festre (3. kategorie, 93,2 kilometrů před cílem)
1. Quentin Pacher (BVC) 2 body
2. Nils Politt (ISN) 1 bod
Sprinterská prémie (110 kilometrů před cílem)
1. N. Politt (ISN) 20 bodů
2. M. Burgaudeau (TDE) 17
3. T. Benoot (SUN) 15
4. Q. Pacher (BVC) 13
5. A. Vuillermoz (ALM) 11
6. K. Neilands (ISN) 10
7. S. Bennett (DQT) 9
8. M. Morkov (DQT) 8
9. M. Trentin (CCC) 7
10. B. Coquard (BVC) 6
11. G. Nizzolo (NTT) 5
12. P. Sagan (BOH) 4
13. A. Kristoff (UAD) 3
14. N. Bonifazio (TDE) 2
15. M. Walscheid (NTT) 1
Celkové pořadí po 3. etapě
1. Julian Alaphilippe (DQT) – 13h 59´17´´
2. Adam Yates (MTS) +4´´
3. Marc Hirschi (SUN) +7´´
4. Tadej Pogačar (UAD) +17´´
5. Davide Formolo (UAD) +17´´
6. Egan Bernal (IGD) +17´´
7. Tom Dumoulin (TJV) +17´´
8. Sergio Andrés Higuita (EF1) +17´´
9. Guillaume Martin (COF) +17´´
10. Esteban Chaves (MTS) +17´´
...
104. Roman Kreuziger (NTT) +20´50´´
106. Jan Hirt (CCC) +20´56´´
1. Primož Roglič (JUV) 4:07:47 (všichni stejný čas)
2. Tadej Pogačar (UAE)
3. Guillaume Martin (COF)
4. Nairo Quintana (ARK)
5. Julian Alaphilippe (DQT)
6. Miguel Angel Lopes (AST)
7. Egan Bernal (INE)
8. Thibaut Pinot (FDJ)
9. Mikel Landa (BAH)
10. Adam Yates (MIT)
Orcières-Merlette (1. kategorie, cíl)
1. Primož Roglič (JUV) 10 bodů
2. Tadej Pogačar (UAE) 8
3. Guillaume Martin (COF) 6
4. Nairo Quintana (ARK) 4
5. Julian Alaphilippe (DQT) 2
6. Miguel Angel Lopes (AST) 1
Côte de Saint-Léger-les-Mélèzes (3. kategorie, 19 kilometrů před cílem)
1. Kris Neilands (ISN) 2 body
2. Quentin Pacher (BVC) 1 bod
Côte de l'Aullagnier (3. kategorie, 35 kilometrů před cílem)
1. Quentin Pacher (BVC) 2 body
2. Nils Politt (ISN) 1
Cote de Corps (4. kategorie, 63,4 kilometrů před cílem)
1. Quentin Pacher (BVC) 1 bod
Col du Festre (3. kategorie, 93,2 kilometrů před cílem)
1. Quentin Pacher (BVC) 2 body
2. Nils Politt (ISN) 1 bod
Sprinterská prémie (110 kilometrů před cílem)
1. N. Politt (ISN) 20 bodů
2. M. Burgaudeau (TDE) 17
3. T. Benoot (SUN) 15
4. Q. Pacher (BVC) 13
5. A. Vuillermoz (ALM) 11
6. K. Neilands (ISN) 10
7. S. Bennett (DQT) 9
8. M. Morkov (DQT) 8
9. M. Trentin (CCC) 7
10. B. Coquard (BVC) 6
11. G. Nizzolo (NTT) 5
12. P. Sagan (BOH) 4
13. A. Kristoff (UAD) 3
14. N. Bonifazio (TDE) 2
15. M. Walscheid (NTT) 1
Celkové pořadí po 3. etapě
1. Julian Alaphilippe (DQT) – 13h 59´17´´
2. Adam Yates (MTS) +4´´
3. Marc Hirschi (SUN) +7´´
4. Tadej Pogačar (UAD) +17´´
5. Davide Formolo (UAD) +17´´
6. Egan Bernal (IGD) +17´´
7. Tom Dumoulin (TJV) +17´´
8. Sergio Andrés Higuita (EF1) +17´´
9. Guillaume Martin (COF) +17´´
10. Esteban Chaves (MTS) +17´´
...
104. Roman Kreuziger (NTT) +20´50´´
106. Jan Hirt (CCC) +20´56´´
1. Primož Roglič (JUV) 10 bodů
2. Tadej Pogačar (UAE) 8
3. Guillaume Martin (COF) 6
4. Nairo Quintana (ARK) 4
5. Julian Alaphilippe (DQT) 2
6. Miguel Angel Lopes (AST) 1
1. Julian Alaphilippe (DCQ) 18:07:04
2. Adam Yates (MTS) +0:04
3. Primož Roglič (JUV) +0:07
4. Tadej Pogačar (UAE) +0:11
5. Guillaume Martin (COF) +0:13
6. Egan Bernal (INE) +0:17
7. Tom Dumoulin (JUV) +0:17
8. Esteban Chaves (MTS) +0:17
9. Nairo Quintana (ARK) +0:17
10. Miguel Angel Lopes (AST) +0:17
1. Primož Roglič (JUV) 4:07:47 (všichni stejný čas)
2. Tadej Pogačar (UAE)
3. Guillaume Martin (COF)
4. Nairo Quintana (ARK)
5. Julian Alaphilippe (DQT)
6. Miguel Angel Lopes (AST)
7. Egan Bernal (INE)
8. Thibaut Pinot (FDJ)
9. Mikel Landa (BAH)
10. Adam Yates (MIT)