Kazachstán – Černá Hora 0:4 (kon.) | Německo – Moldavsko 4:1 (kon.) | S. Makedonie – Španělsko 0:1 (kon.)
Chorvatsko – Řecko 5:0 (kon.)
Kazachstán
0:4 (0:0)
Černá Hora
Čtvrtek 03.09.2020, 15:00 • Almaty Ortalyk Stadion (Almaty) • Kvalifikace ME U21 • Skupina 6

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek odpoledne. (16:53:13)

Fauly: 20:8

Zápas je u konce, Kazachstán dnes doma naprosto pohořel a prohrál s Černou Horou jednoznačně 0:4. První poločas byl ještě poměrně porovnaný, na ten druhý by však Kazaši asi nejraději zapomněli, protože v něm hned čtyřikrát inkasovali. Skóre otevřel v 58. minutě Milutin Osmajič, který se prosadil ještě jednou o šest minut později. Kazachstán už se na výraznější odpor nezmohl, naopak Černohorci nepolevili na tempu a radovali se z branky ještě dvakrát. V 79. minutě se trefil Marko Rakonjac a v 93. minutě pak ještě Ilja Vukotič.

90+5

90+3
    Do statistik utkání se ještě zapisuje Elchan Astanov, který dostává žlutou kartu za faul na Vukotiče.

90+2
    Černá Hora právě vstřelila branku!
    Černá Hora dává sladkou tečku na svém vítězství a zvyšuje na už zřejmě konečných 4:0. Prosadil se ILJA VUKOTIČ, který si tak ke své asistenci na první branku Černé Hory připisuje také gól. Bez asistence.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

89
    A následná Vukotičova dorážka byla nepřesná.

89
    Ke střele na branku se propracoval Pešukič, ale jeho pokus byl zablokovaný.

87
    Vukotič rozehrával standardní situaci písknutou po faulu Orynbassara, ale branku neohrozil.

84
    Akci Černé Hory zastavil ofsajd, ve kterém byl Krstovič.

83
    Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Marko Rakonjac, přichází Miloš Brnovič.
    Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Milutin Osmanič, přichází Milan Vukotič.
    Střídání v týmu Kazachstán: ze hřiště odchází Jerkebulan Sejdachmet, přichází Artur Šušenačev.

81
    Následný rohový kop Kazachstánu přinesl jen zablokovanou střelu Najarjana.

81
    O odpověď se ještě pokusil Kennesov, ale jeho střelecký pokus Carevič zlikvidoval.

79
    Tak teď už je o vítězi zřejmě definitivně rozhodnuto, na 3:0 pro Černou Horu zvyšuje MARKO RAKONJAC. Druhý poločas tedy vyšel Černohorcům opravdu náramně. Bez asistence.