Trebišov – Bardejov 1:0 (kon.) | Dubnica – Poprad 5:2 (kon.) | B. Bystrica – Žilina B 6:3 (kon.)
Skalica – Podbrezová 3:4 (kon.)
MFK Skalica
3:4 (0:0)
FK Železiarne Podbrezová
sk Sobota 05.09.2020, 19:00 • Mestský futbalový štadión Skalica • MONACObet liga • 6. kolo
    90+5. Richard NEMERGUT - 3:4
    Zdroj: livestream.com/futbalnet

90+5
    Skalica dala gól!
    Rozohrávka rohu nakrátko, center do ohňa podvihnutý na prednej žrdi, až sa lopta dostala na tú zadnú, kde bol pripravený RICHARD NEMERGUT. Žolík z lavičky uzatvára na konečných 3:4 z pohľadu domáceho MFK.

86
    Taktický faul na polovici ihriska, Matúš Mader zaň vidí žltú kartu.

85
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Piotr Straczek, prichádza Jakub Škovran.
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Michal Horodník, prichádza Richard Nemergut.

85
    Žltú kartu dostáva Erik Micovčák (FK Železiarne Podbrezová).
    83. Roland GALČÍK - 2:4

83
    Podbrezová dala gól!
    ROLAND GALČÍK zavŕšil hattrick, pravdepodobne je o víťazovi rozhodnuté!
    82. Červená karta po druhej žltej

82
    Chyba pri rozohrávke od brány, Junas to neurobil vôbec dobre. Filip Blažek to hasil faulom v pokutovom území, za čo vidí v priebehu dvoch minút dve žlté karty a je právom vylúčený!

81
    Striedanie v tíme FK Železiarne Podbrezová: z ihriska odchádza Miroslav Almaský, prichádza Timotej Kollár.
    Striedanie v tíme FK Železiarne Podbrezová: z ihriska odchádza Samuel Ďatko, prichádza Erik Micovčák.

81
    Žltú kartu za reči na adresu rozhodcu vidí Filip Blažek.
    75. Roland GALČÍK - 2:3

75
    Tak to sú neuveriteľné momenty! Breznanik sa okamžite zapojil do hry, bol to on, kto posunul loptu na os ihriska. Tam vyhral súboj obranca Skalice, loptu však poslal iba na nohu ROLANDA GALČÍKA. Šikovný ofenzívny futbalista si to dal na pravačku a po zemi prekonáva Junasa, ktorý sa márne naťahoval.

74
    Striedanie v tíme FK Železiarne Podbrezová: z ihriska odchádza Daniel Pavúk, prichádza Michal Breznanik.
    73. Michal RANKO - 2:2

73
    Nebolo to pred minútou, ale až teraz! MICHAL RANKO napriahol z hranice šestnástky a strelou po zemi vyrovnáva na 2:2!
    72. Piotr Straczek (SKA), Richard Ludha (POD)

72
    Richard Ludha pozorný pri svojej pravej žrdi, keď reagoval na hlavičku Straczeka! Mohla to byť ďalšia blesková odpoveď.
    69. Roland GALČÍK - 1:2

69
    19-ročný tínedžer to urobil bravúrne, center skoro až od postrannej čiary padol v šestnástke tak, že ho Záhoráci nedokázali upratať. A navyše ho nik ani netečoval, ROLAND GALČÍK poslal loptu priamo až do siete!

63
    Samuel Ďatko možno trochu zbytočne prebrúsil nohy Michala Ranka. Peter Ziemba vyťahuje zaslúženú žltú kartu pre vinníka.
    59. Piotr Straczek (SKA), Richard Ludha (POD)

59
    Piotr Straczek padá po súboji s Bartošom a Ludhom, no penalta sa pískať nebude. Skalica si sama vyskúša roh.

52
    Mikuláš Bakaľa si pomáhal pri návrate do obrany ťahaním za dres, Peter Ziemba mu za to udelil žltú kartu.
    50. Miroslav ALMASKÝ - 1:1

50
    Hostia sa tešili z vedenia ani nie štyri minúty. MIROSLAV ALMASKÝ krížnou prízemnou koncovkou nedal šancu Ludhovi, začíname odznova!
    46. Daniel PAVÚK - 0:1

46
    Parádny štart do polčasu! Galčík posunul loptu na ľavú stranu, kde bol rozbehnutý Juraj Chvátal. Center do ohňa, pred bránou sa ocitol DANIEL PAVÚK, ktorý pri otočke okolo svojej osi zakončil trochu akrobaticky zadnou časťou nohy.
    45+1. Martin Junas (SKA), Daniel Pavúk (POD)

45+1
    Martin Junas ešte musel desať sekúnd pred koncom vyšprintovať z brány, aby hlavou poslal loptu preč pred Pavúkom, ktorý sa už rútil sám na domáceho gólmana!

45
    Patrik Krčula v posledných sekundách prvého dejstva úplne zbytočne fauloval Blažeka. Krčula bol na ihrisku desať minút a takisto vidí žltú kartu.

36
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Enzo Mauro Arevalo Acosta, prichádza Patrik Krčula.
    34. Enzo Arevalo (POD), Richard Ludha (POD), Ján Mizerák (SKA)

34
    Ludha len s veľkou námahou vyráža prízemný center Mizeráka. Nasledoval súboj Enza Arevala a Maderu a znovu faul legionára Podbrezovej. Domáci sa zišli okolo rozhodcu a pýtali pre Arevala druhú žltú kartu. Neúspešne.

31
    Žltú kartu dostáva Piotr Straczek (MFK Skalica).
    26. Piotr Straczek (SKA)

26
    Obrovská hrúbka obrancu Podbrezovej na vlastnej bránkovej čiare. Miroslav Almaský získal loptu, dostal ju do šestnástky a ponúkol ju ako na zlatom podnose Piotrovi Straczekovi. Poliak v drese Skalice síce loptu trafil, avšak len tak, že smerovala mimo bránu!

6
    Enzo Arevalo s rýchlou žltou kartou. Do ďalších minút to nie je vôbec dobrá správa pre Podbrezovú.

Viktor Kalinács

Branky: 50. Almaský, 73. Ranko, 90+5. Nemergut – 46. Pavúk, 69. Galčík, 75. Galčík, 83. Galčík (pen.)

Karty:   31. Straczek (SKA), 81. Blažek (SKA), 86. Mader (SKA) – 6. Enzo Arevalo (POD), 45. Krčula (POD), 52. Bakaľa (POD), 63. Ďatko (POD), 85. Micovčák (POD)   82. Blažek (SKA)

MFK Skalica: Junas – Nagy (C), Ranko, Blažek, Mizerák, Mader, Hollý, Almaský, Horodník, Šebesta, Straczek
    Náhradníci: Riška – Nemergut, Kollár, Škovran

FK Železiarne Podbrezová: Ludha – Pajer, Bartoš, Kováčik, Chvátal, Ďatko, Bakaľa, Paraj (C), Galčík, Enzo Acosta, Pavúk
    Náhradníci: Rehák – Breznaník, Krčula, Gerebenits, Micovčák, Pribula

Rozhodčí: Peter Ziemba – Gabriel Ádám, Mário Roszbeck