Essen – Bielefeld 1:0 (kon.) | Duisburg – Dortmund 0:5 (kon.)
MSV Duisburg
0:5 (0:3)
Borussia Dortmund
Pondělí 14.09.2020, 20:45 • Schauin-Reisen-Arena, Duisburg • Německý pohár • 1. kolo

48
    Krátce po stratu druhého poločasu tu máme žlutou kartu. Thorgan Hazard v pádu trefil protihráče, nikoliv balón. Nebylo co řešit.
    38. Volkmer zastavil unikajícího Halanda, inkasoval červenou kartu

38
    Obrovská komplikace pro Duisburg! Erling Haland v souboji přechytračil Volkmera a postupoval sám na bránu, když jej protihráč zezadu podrazil. Hlavní rozhodčí neměl na výběr, musel tasit červenou kartu.

26
    Třetí žlutý kartónek v průběhu pěti minut. Hodně zbytečný, Axel Witsel dostal přihrávku do pokutového území soupeře, úplně nesmyslně však loktem trefil do obličeje Volkmera.

25
    Žlutá karta i na druhé straně, znovu u toho byl Belllingham. Právě jeho totiž zezadu úmyslně stáhl k zemi útočník Karweina.

21
    Šanci v základní sestavě Jude Bellingham dostal šanci v základní sestavě, v sedmácti letech disponuje obrovským talentem. Anglický záložník obešel tři protihráče, pak ale poslal míč jenom do brankáře. Z frustrace nakopl tyč, rozhodčí mu za nesportovní chování udělil žlutou kartu.

Milan Huppert

Branky: 15. Sancho (pen.), 30. Bellingham, 39. Hazard, 50. Witsel, 58. Reus

Karty:   25. Karweina (DUI) – 21. Bellingham (DOR), 26. Witsel (DOR), 48. Hazard (DOR)   38. Volkmer (DUI)

Držení míče: 29 % : 71 %.
    Střely na branku: 2:11. Střely mimo: 2:2. Rohy: 1:10. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 12:8.
    MSV Duisburg: Weinkauf – Sauer, Volkmer, Gembalies, Bretschneider – Kamavuaka – Scepanik (65. Ghindovean), Engin (77. Kempicki), Sicker (84. Fleckstein) – Karweina (46. Jansen), Vermeij (46. Ademi).
    Náhradníci: Deana – Ademi, Budimbu, Fleckstein, Ghindovean, Jansen, Krempicki, Pepić, Schmidt.

Borussia Dortmund: Hitz – Akanji, Hummels (C), Can – Meunier (57. Piszczek), Bellingham (46. Delaney), Witsel, Hazard, Reyna (57. Brandt) – Sancho, Håland (57. Reus).
    Náhradníci: Drljaca – Brandt, Dahoud, Delaney, Passlack, Piszczek, Reinier, Reus, Wolf.

Rozhodčí: Kampka – Weickenmeier, Gasteier