Přerov – Kolín | 4:5 (po pr.) | | | Vsetín – Kladno | 4:3 (po pr.) | | | Litoměřice – Šumperk | 5:3 (kon.) |
Slavia – Sokolov | 3:2 (po pr.) | | | Poruba 2011 – Kadaň | 11:1 (kon.) | | | Havířov – Prostějov | 4:1 (kon.) |
Jihlava – Ústí n/L | 5:1 (kon.) |
Třemošná – Hvězda Praha | 0:0 (11:45) | | | Olomouc – Poruba | 2:5 (kon.) | | | Přerov – Kometa Brno | 2:3 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Motor ČB | 3:4 (kon.) | | | Třinec – Vsetín | 6:4 (kon.) | | | K. Vary – Plzeň | 5:4 (po pr.) |
Liberec – Chomutov | 5:1 (kon.) | | | Pardubice – Sparta | 6:3 (kon.) | | | Tábor – Mountfield HK | 2:5 (kon.) |
Havířov – HK MD Šumperk | 5:1 (kon.) | | | Slavia – Technika Brno | 6:2 (kon.) | | | PZ Kladno – Kladno | 0:0 (odl.) |
HC Litvínov – Mladá Boleslav | 3:4 (po pr.) |
CSKA Moskva – Magnitogorsk | 2:4 (kon.) | | | Kunlun – Ufa | 2:3 (0:2 po s.n.) | | | Viťaz – Jokerit | 0:0 (odl.) |
Hronov – Děčín | 9:3 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Mostečtí Lvi | 0:0 (odl.) | | | Kopřivnice – Znojmo | 2:4 (kon.) |
Řisuty – Tábor | 0:0 (odl.) | | | Cheb – Příbram | 2:8 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Písek | 0:0 (odl.) |
Bílina – Nová Paka | 0:0 (odl.) | | | Žďár n/S – Opava | 2:1 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Nový Jičín | 0:0 (odl.) |
Jablonec n/N – Trutnov | 0:0 (odl.) | | | SHK Hodonín – Val. Meziříčí | 0:0 (odl.) | | | Kobra – Klatovy | 8:3 (kon.) |
HC Sparta Praha Sledge – Zlín sledge | 2:3 (kon.) | | | Karlovy Vary – Havířov | 5:0 (kon.) |
HC 2009 Nýrsko – Poběžovice | 3:0 (kon.) | | | AHC Dynamo – Tomahawk | 5:1 (kon.) |
Kadaň – Chomutov | 3:5 (kon.) |
konec
Metropolia Silesia
5:1
(3:0, 2:0, 0:1)
MSK Orlová
57:38
|
Vyloučení v týmu Metropolia Silesia (Rafał Drabik – 2 min., hrubost).
|
|
55:20
|
Vyloučení v týmu HC Orlová (Filip Klupa – 2 min., vysoká hůl).
|
|
46:35
|
Vyloučení v týmu Metropolia Silesia (Rafał Drabik – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
45:00
|
Vyloučení v týmu Metropolia Silesia (Mateusz Majkowski – 2 min., podrážení).
|
|
43:52
|
Vyloučení v týmu HC Orlová (Jan Juhasz – 2 min., podrážení).
|
|
38:07
|
Vyloučení v týmu Metropolia Silesia (Bartłomiej Stolarski – 2 min., podrážení).
|
|
34:08
|
Vyloučení v týmu Metropolia Silesia (Patryk Hanzel – 5 min., nedovolené bránění brankáři).
|
|
17:18
|
Vyloučení v týmu HC Orlová (Adam Piš – 2 min., faul kolenem).
|
Branky a nahrávky:
2. Stolarski (Poręba), 6. Skorupka (Majchrzak, Hanzel), 11. Poręba (Ziober, Stolarski), 22. Stolarski (Wojciechowski), 22. Stolarski (Poręba) – 45. Štebel (Lerch)
Rozhodčí: Daniel Mareček, Daniel Majetný
Diváci: 50
Neproměněná penalta:
Metropolia Silesia:
I. Tyczyński, K. Michalski — F. Wojciechowski, P. Hanzel, P. Zubek, M. Majkowski, W. Wilczok, P. Słomian, M. Mościcki, J. Onak — B. Stolarski, M. Poręba, O. Skorupka, P. Majchrzak, A. Ziober, R. Drabik, N. Wróblewski, O. Langner, W. Zając, M. Osiadły, A. Leśniok, P. Figiel
Náhradníci:
Trenér:
MSK Orlová: D. Turoň — J. Juhasz, V. Kopřivová, J. Littner, J. Smieško, M. Klimša, A. Piš — D. Štebel, J. Lerch, M. Kroczek, K. Nogová, F. Klupa, W. Nalbach, J. Menšík, J. Jeník, I. Janík, J. Kusník, F. Trnčák
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
MSK Orlová: D. Turoň — J. Juhasz, V. Kopřivová, J. Littner, J. Smieško, M. Klimša, A. Piš — D. Štebel, J. Lerch, M. Kroczek, K. Nogová, F. Klupa, W. Nalbach, J. Menšík, J. Jeník, I. Janík, J. Kusník, F. Trnčák
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Daniel Mareček, Daniel Majetný
Diváci: 50