Ararat-Armenia – Celje 1:0 (po pr.) | KuPS – FK Sūduva 2:0 (kon.) | Plzeň – SønderjyskE 3:0 (kon.)
Fehérvár – Remeš 0:0 (4:1 po pen.) | Rostov – Maccabi Haifa 1:2 (kon.) | Djurgården – Kluž 0:1 (kon.)
Riga FC – Celtic 0:1 (kon.) | CSKA Sofia – B36 Tórshavn 3:1 (kon.) | Besiktas – Rio Ave 1:1 (2:4 po pen.)
Rosenborg – Alanyaspor 1:0 (kon.) | Charleroi – Partizan Bělehrad 2:1 (po pr.) | Malmö – Loko Záhřeb 5:0 (kon.)
Mura – Eindhoven 1:5 (kon.) | Floriana – Flora 0:0 (2:4 po pen.) | Beer Ševa – Motherwell 3:0 (kon.)
FCSB – Liberec 0:2 (kon.) | KÍ Klaksvík – Dinamo Tbilisi 6:1 (kon.) | Šeriff Tiraspol – Dundalk 1:1 (3:5 po pen.)
FK Sarajevo – Budućnost Podgorica 2:1 (kon.) | APOEL – Zrinjski Mostar 2:2 (4:2 po pen.) | Galatasaray – Hajduk Split 2:0 (kon.)
Kodaň – Piast Gliwice 3:0 (kon.) | Standard – Vojvodina 2:1 (po pr.) | Škendija – Tottenham 1:3 (kon.)
Granada – Locomotive Tbilisi 2:0 (kon.) | Wolfsburg – Černihiv 2:0 (kon.) | Legia – KF Drita 2:0 (kon.)
Basilej – Famagusta 3:2 (kon.) | AC Milán – Bodö/Glimt 3:2 (kon.) | Linz – Dunajská Streda 7:0 (kon.)
St. Gallen – AEK Atény 0:1 (kon.) | Rijeka – Kolos Kovalivka 2:0 (po pr.) | Willem II – Rangers 0:4 (kon.)
Sporting – Aberdeen 1:0 (kon.)
HNK Rijeka
2:0 (0:0)
FK Kolos Kovalivka
Čtvrtek 24.09.2020, 20:45 • Stadion HNK Rijeka, Rijeka • Evropská liga (předkola) • 3. předkolo

Domácí fotbalisté vyhrávají tento zápas díky dvěma brankám v prodloužení, a tak postupují do další fáze soutěže. FK Kolos Kovalivka v předkolech Evropské ligy končí. Mnoho fotbalové krásy tento zápas nenabídl. João Escoval se prosadil ve 102. minutě a Andrijašević ve 115. (23:19:39)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 8:5. Rohy: 13:4. Ofsajdy: 5:5. Fauly: 22:11.

120+2

120+2
    Žlutou kartu dostává Lepinjica (HNK Rijeka).

120+1
    Ani jeden celek se nikam nežene, domácí fotbalisté mohou začít slavit.

120+1
    Jedna minuta se bude hrát navíc.

120
    Dostáváme se do poslední minuty druhého prodloužení, uvidíme, kolik minut bude sudí nastavovat.

119
    Kulenović byl nachytaný v postavení mimo hru. Akce domácích tak byla zastavená.

118
    Rijeka ještě vybojovala rohový kop. Murić centroval před branku, ale obrana si poradila.

117
    V poklidném tempu se už zápas dohrává, do další fáze soutěže míří domácí.
    115. Franko ANDRIJAŠEVIĆ - 2:0

115
    Rijeka právě vstřelila branku!
    Obrovská hrubice brankáře Voljnece. Ten míč velmi špatně rozehrál, spíše mu vypadl z ruky přímo na kopačku hostujícího hráče. Kulenovićova rána se vinou promočeného hřiště zastavila před brankovou čárou, a pak snadno dorážel FRANKO ANDRIJAŠEVIĆ.

115
    Domácí hráči nyní vybojovali další rohový kop. Míč se snesl před branku, ale obrana Kolosu si snadno poradila.

112
    Hostující celek se dopustil faulu na své polovině, volný kop tedy rozehrávají domácí fotbalisté. Štefulj vybojoval pro své kolegy rohový kop. Ten ale domácí v další gól nepřetavili.

110
    Deset minut před koncem druhého prodloužení se do zakončení dostal domácí Kulenović, ale minul branku.