Chabarovsk – Petrohrad 1:3 (kon.) | Novosibirsk – N.Novgorod 4:2 (kon.) | Magnitogorsk – Jekatěrinburg 2:3 (kon.)

Zblokované střely 8:20 (13:22:07)

Petrohrad vyhrává tento zápas 3:1 a získává do tabulky další body. Hosté rozhodli o své výhře v první třetině, kterou vyhráli 2:0. SKA svůj náskok ve zbytku zápasu kontrolovalo a hrálo aktivněji. Za domácí dokázal snížit v čase 44:46 Tomáš Zohorna.

59:02
    Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Gleb Korjagin – 2 min., podrážení).

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině i zápase.

58:35
    Mnoho času už domácí hokejisté v tomto zápase nemají.

58:22
    Jevgenij Timkin (Petrohrad) pálil z dobré pozice, jeho pokus kryje domácí brankář.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:36
    Michail Berdin kryje kotouč po střele Alexandera Gorškova.

57:02
    Gleb Korjagin (Chabarovsk) pálil z otočky, jeho pokus zblokoval dobře postavený obránce.

56:42
    Domácí budou chtít hrát pravděpodobně bez brankáře až to bude možné.

56:36
    Oddechový čas pro hosty.

56:30
    Tomáš Zohorna (Chabarovsk) pálil, jeho ránu kryje Michail Berdin. Vhazovat se bude před jeho brankou.

56:16
    Anton Bělov (Petrohrad) drží kotouč za svou brankou, hosté hrají výborně defenzivně.

55:15
    Amur se usadil v útočné třetině, Alexandr Polunin od modré čáry minul branku.

54:48
    SKA zdařilým vyhozením dostalo kotouč přes všechny čáry. Domácí tak musí rozehrávat od své branky.

54:30
    Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Michail Berdin – 2 min., hrubost). Trest odpyká Nikita Čibrikov.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 45. T. Zohorna (H. Zohorna, Jakupov) – 16. Čibrikov (Volodin), 19. Volodin (Dyblenko), 23. Tkačjov (Kuzmenko)

Amur Chabarovsk: Langhamer (23. Alikin) – Mašín, Korjagin, Alexandrov, Jordán, Turbin, Kamalov, Zimin – Polunin, V. Butuzov, Pjanov – T. Zohorna, H. Zohorna, Jakupov – Gorškov, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – Fajzullin, Železkov, Rasskazov.
    SKA Petrohrad: Brinkman (Berdin) – Brinkman, A. Bělov, Grjaznov, Kirsanov, Dyblenko, Zorkin, Jarulin – Tkačjov, Ivan Morozov, Nikolajev – Podkolzin, Trenin, Kuzmenko – M. Malcev, Timkin, Zavgorodnij – Čibrikov, Glotov, Volodin – A. Cyplakov.

Rozhodčí: Belov, Ovčinikov – Parikov, Černyšov

Diváci: 2 130