SHC Maloměřice – Zubří | 27:30 (kon.) | | | Dukla – Kopřivnice | 25:31 (kon.) | | | Královo Pole – Nové Veselí | 0:0 (odl.) |
Jičín – Hranice | 28:16 (kon.) |
konec
HC Dukla Praha
25:31
(11:15)
KH ISMM Kopřivnice
54
|
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Jakub Zelenka). (22:26)
|
|
48
|
Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Jan Gřes). (19:22)
|
|
20
|
Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Radek Doležel). (7:12)
|
|
6
|
Jan Hanus byl vyloučen na dvě minuty. (3:3)
|
HC Dukla Praha | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
16 | B | O. Janda | 0/0 | 0 | 0 | ||
24 | B | T. Petržala | 0/0 | 0 | 0 | ||
12 | B | J. Votava | 0/0 | 0 | 0 | ||
35 | SS | M. Březina | 2/0 | 0 | 0 | ||
94 | PS | B. Cigáň | 1/0 | 0 | 0 | ||
36 | P | D. Dojčinovič | 1/0 | 0 | 0 | ||
29 | PS | M. Grištšuk | 1/0 | 0 | 0 | ||
27 | PK | D. Harabiš | 0/0 | 0 | 0 | ||
38 | PS | J. Klečánek | 0/0 | 0 | 0 | ||
13 | LS | M. Klíma | 3/0 | 1 | 0 | ||
18 | PK | J. Krušberský | 9/2 | 0 | 0 | ||
23 | SS | D. Křístek | 3/0 | 0 | 0 | ||
15 | LS | J. Patzel | 4/0 | 0 | 0 | ||
91 | LS | D. Šůstek | 0/0 | 1 | 0 | ||
4 | LK | J. Zelenka | 1/0 | 0 | 1 | ||
32 | P | A. Zeman | 0/0 | 0 | 0 | ||
Celkem | 25/2 | 2 | 2 | 1 | 0 | ||
KH ISMM Kopřivnice | |||||||
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
1 | B | I. Admella Izard | 0/0 | 0 | 0 | ||
94 | B | P. Chalupa | 0/0 | 0 | 0 | ||
31 | B | M. Žingor | 0/0 | 0 | 0 | ||
32 | P | E. Brito Benítez | 7/0 | 0 | 0 | ||
98 | SS | M. Bukovský | 2/0 | 0 | 0 | ||
24 | SS | H. Cepeda | 0/0 | 0 | 0 | ||
26 | PS | R. Doležel | 0/0 | 0 | 1 | ||
77 | LS | V. Donoso Andalaft | 0/0 | 0 | 0 | ||
21 | SS | P. Fulnek | 9/0 | 0 | 0 | ||
10 | LS | J. Gřes | 3/0 | 0 | 1 | ||
84 | PK | J. Hanus | 5/0 | 0 | 1 | ||
19 | LS | F. Hardt | 0/0 | 0 | 0 | ||
25 | SS | D. Jonák | 0/0 | 0 | 0 | ||
14 | P | J. Petřík | 2/2 | 1 | 0 | ||
5 | LK | M. Střelec | 3/0 | 0 | 0 | ||
Celkem | 31/2 | 1 | 2 | 3 | 0 |
HC Dukla Praha:
Votava, Janda, Petržala – Zelenka, Krušberský, Harabiš, Dojčinovič, J. Patzel, M. Březina, Klečánek, Cigáň, A. Zeman, Křístek, Klíma, Šůstek, Grištšuk.
Náhradníci:
Trenér:
KH ISMM Kopřivnice: Žingor, Admella Izard, Chalupa – Doležel, Brito Benítez, Donoso, Hanus, Jonák, Střelec, Fulnek, Bukovský, Jan Gřes, Petřík, Cepeda, Hardt.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
KH ISMM Kopřivnice: Žingor, Admella Izard, Chalupa – Doležel, Brito Benítez, Donoso, Hanus, Jonák, Střelec, Fulnek, Bukovský, Jan Gřes, Petřík, Cepeda, Hardt.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Horáček, Novotný
Diváci:
Jiří Polášek
@Pol45Jiri