Boca Juniors Krupka – Mladá Boleslav 7:3 (kon.)
Boca Juniors Krupka
7:3 (3:2)
FC Malibu Mladá Boleslav
Sobota 03.10.2020, 18:30 • SH Krupka, U stadionu 626 • 2. Futsal liga západ • 2. kolo

To je od nás z Krupky vše a budeme se těšit u dalšího domácího utkání.
    Futsalu zdar (20:15:47)

Ještě jedna pozvánka domácího klubu, kdy v celostátní části poháru SFČR bude v Krupce hostit Pražskou Slavii Praha !!!

Neděle 11.10.2020 od 11:30

V dalším utkání zajíždí BOCA Juniors do Českých Budějovic a Malibu si tentokrát od futsalu odpočine neboť má volný los.

Určitě bylo po celou dobu utkání na co koukat a výsledek ukazuje, že BOCA má cíle nastavené. Rodrigo TAVERNA tvrdí, že je třeba ještě hodně pracovat !!

Mladá Boleslav zde předvedla solidní výkon, ale na vítězství to bohužel dnes nestačilo.

To byl závěr i když už jsme si mysleli, že je dobojováno tak se změnilo skóre hned dvakrát po jedné brance na straně domácích a na jedné ještě vteřinu ne-li se signálem přidal branku hostující PLOC

40:00

39:59
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Autorem branky je PLOC David. Asistence: bez.

39:48
    Tým Boca Juniors Krupka právě vstřelil branku!
    Autorem branky je SIDOR Martin. Asistence: Pocaia.

39:45
    V tomto utkání už branka nepadne a utkání tak pravděpodobně skončí poměrem 6:2

39:00
    právě probíhá poslední minuta utkání

38:00
    Domácí KROK se dožaduje od rozhodčích přerušit hru, protože na polovině hrací plochy je mokrá skvrna. Z obav o zranění hráčů rozhodčí Lasch přerušuje hru.

37:00
    Hra se trochu uklidnila a domácí kontrolují výsledek 6:2 a nechávají tak vyniknout hostující celek, který dobře kombinuje.

35:23
    Domácí mají pátý AF do konce utkání zbývá 5 minut

34:51
    Tak bereme zpět rozhodčí Kresta vidí nedostatky na výstroji u domácího Čermáka a posílá ho z hrací plochy.

34:51
    Hostující Maryška bude zahrávat rohový kop, ale ještě před tím dojde k vystřídání brankářů domácích.

34:00
    První utkání v domácí hale si opravdu hráči Boca Juniors Krupka užívají.

33:07
    Žlutou kartu dostává Pocaia (Boca Juniors Krupka).

33:00
    Brazilská účast hráčů v klubu Boca je citelná a opravdu je na co koukat

31:25
    Rozhodčí Kresta teď musí domlouvat lavičce hostů konkrétně VOLFOVI, který opravdu utkání prožívá a táhne svůj tým minimálně za vyrovnáním.

31:17
    Žlutou kartu dostává Maryška Jakub (FC Malibu Mladá Boleslav).

30:28
    Autorem branky je TAVERNA RODRIGO. Asistence: Caio.

29:31
    Opakovaně faulující SIDOR se právě dopouští přestupku a rozhodčí Lasch opět přerušuje a domlouvá mu.

28:57
    Hosté mají tři akumulované fauly

28:11
    Tvrdý souboj hostujícího hráče na Urbánszkého

27:44
    Rozhodčí Kresta musí domlouvat hostujícímu hráči Vaňkovi, že mu nebude tolerovat tento způsob hry, který vybočuje mimo pravidla futsalu.

27:29
    Autorem branky je TAVARES DOS SANTOS. Asistence: Knor.

Opět je, ale vidět vyrovnaný futsal, kterému přispívají oba celky. Je sice brzy hodnotit průběh soutěže, ale už teď je vidět že tahle dvě družstva budou v přední části tabulky.

Domácí zkouší dlouhé vysunutí Jeronima, kterého znáte z první ligy a víte, že ten umí zakončit

25:00
    Autorem branky je CAIO CESAR. Asistence: Taverna.

23:53
    Další akumulovaný faul tentokrát pro domácí na polovině hrací plochy došlo k přestupku a rozhodčí Lasch nekompromisně píská.

23:27
    Rozhodčí Lasch dává domácím výhodu a po přerušení se bude načítat první AF pro hostující celek.

Mladoboleslavský trenér Jaroslav BÍLEK hecuje své svěřence neboť cítí, že by si z haly v Krupce mohl odvést minimálně bodík.

21:21
    Lukáš Krok po levé straně běžel sám na branku Malibu, kdyby nahrál nabíhajícímu Knorovi mohlo to být opět o dvě branky.

Rozhodčí Kresta zahájil druhý poločas s čím přijdou obě družstva do druhého poločasu o tom se přesvědčíme během následujících dvaceti minutách.

20:01

Rozehrávat budou hosté

Obě družstva jsou již na hrací ploše a za několik minut bude zahájen druhý poločas.

Domácí se trousí z kabiny a jako první přichází jako správný kapitán Vasil KNOR, který bude přebírat trofej za DIVIZI "A"

Před dnešním utkání byly názory různé o tom kdo bude brát tři body, ale zkušený celek Malibu ukazuje proč je dlouholetým klubem v této soutěži.

Svěřenci Jaroslava Bílka se nemají opravdu za co stydět a jsou velmi dobře a takticky na Bocu Juniors připraveni.

Ještě než dojde k zahájení druhého poločasu dojde k předání trofeje domácímu celku za vítězství v DIVIZI "A" trofej a medaile bude předávat předseda krajské komise pan Jiří Hanzlík

Druhý poločas začne přibližně v 19:24

20:00

19:47
    Ruml skvělý zákrok odráží balon mimo pokutové území

19:00
    Jeronimo opět vysoko z branky a hostujíc celek opět v možnosti skórovat, ale prázdnou branku netrefuje.

18:45
    Opravdu vyrovnaný a pohledný futsal ve druhé lize je opravdu potěšením

17:24
    Jeronimo daleko z brány a hostující Vaněk mohl střílet do prázdné brány z poloviny hrací plochy, ale postavil se mu do cesty bránící hráč domácích. Mohlo být vyrovnáno !!!

Domácí se dopouští třetího akumulovaného faulu

V krátkém časovém sledu se událo dost věcí akumulovaný faul, žlutá karta a stále skvělý futsal obou družstev. Kdo dnes nepřišel do SH Krupka zaváhal.

12:23
    Žlutou kartu dostává Pitloun (FC Malibu Mladá Boleslav).

12:23
    Hosté se dopouští již 4 akumulovaného faulu.

12:23
    Obě strany hrají opatrně a čeká se pouze na to kdo dá další branku. Utkání je vyrovnané přesto jsou častěji na míči domácí.

11:10
    Domácí jdou zahrávat rohový kop. Rozhodčí Kresta ještě přerušuje hru a domlouvá hráčům v pokutovém území hostů.

10:09
    Autorem branky je PITLOUN Stanislav. Asistence: Veselovský.

09:57
    Rozhodčí Lasch právě přerušil necitlivě hru hostů a oprávněně se zlobí

Z pravé strany od rozhodčího Kresty zahrával autový kop Taverna a pohotový zákrok předvedl RUML

09:06
    Hostující Veselovský byl vyslán spoluhráčem do rychlého brejku bez úspěchu, ale máme zde první náznak toho, že se hosté dostávají pomalu do utkání.

08:40
    Třetí akumulovaný faul pro hostující celek.

08:09
    Druhého akumulovaného faulu se v krátké chvíli dopouští domácí celek

07:30
    Prozatím se hraje převážně na polovině soupeře, který se zatím pouze takticky brání.

06:22
    Hostující celek se dopustil druhého akumulovaného faulu.
    04:52 Knor VASIL - 2:0

04:52
    Autorem branky je KNOR Vasil. Asistence: Taverna.

04:30
    Máme zde první akumulovaný faul pro hostující celek !

03:00
    Několik nepřesností připravilo domácí o míč a teď jsou na tahu hosté z Boleslavi

Obě družstva zatím hrají opatrně a vypadá, že dnes v Krupce bude zajímavý futsal.

01:00
    Autorem branky je KNOR Vasil. Asistence: Tavares.

Utkání bylo zahájeno v zahajovací sestavě domácích nastupují Jeronimo,Tavares,Taverna,Knor,Krok

Hosté v tomto složení
    Volf,Vaněk,Ruml,Ploc,Maryška

00:01

Obě družstva jsou již na hrací ploše za malou chvíli bude utkání zahájeno

Boca Juniors Krupka: Jeronimo (Čermák) – Knor (K), Taverna, Čisár, Krok, Urbánszky, Sidor, Tavares, Caio, Cibrik, Pocaia

FC Malibu Mladá Boleslav: Ruml –Maryška, Vaněk, Volf Jiří (K), Ploc, Pitloun, Formánek, Veselovský, Matouš, Kostraba

Rozhodčí: Jan Kresta, Jiří Lasch.

Malibu si poradila v minulém kole na domácí palubovce s Jerigem 6:1 v dnešním utkání se předpokládá velká bitva !!! Za 15 minut začínáme.

Tak na hrací ploše máme i svěřence Jaroslava Bílka a za necelou půl hodinu vypukne 2. kolo ligy západ

Domácí hráči jsou již na hrací ploše a zahajují rozcvičku před svým druhým vystoupení ve druhé lize.

Vítejte u dnešního přenosu ze sportovní haly v Krupce bezmála za 50 min dojde k historicky prvnímu domácímu utkání. Dovolujeme si přivítat celek Malibu Mladá Boleslav

Krupka zvládla před týdnem zápas v Jablonci a vyhrála 10:4. Na svém facebookovém profilu následně tvrdila, že Jablonec je v letošní sezoně největším favoritem druhé ligy Západ, s čímž nelze souhlasit. Domácí jsou velkým favoritem a remíza by byla velkým překvapením. Vzhledem ke kvalitě Jablonce napověděl první zápas Krupky, že letos bude dost možná druhá liga Západ na jednu bránu… Nechme se překvapit, co vymyslí asistent kouče Jaroslav Bílek, který byl přítomný na zápase Krupky v Jablonci. Se svými ovečkami to bude mít v sobotu hodně složité. Malibu zvládlo předehrávku prvního kola doma s plzeňským Jerigem 6:1, když jediný gól dostalo až čtyři sekundy před koncem. Teď jej po dvou týdnech čeká mnohem těžší práce

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

Boca Juniors

Hledáme zpravodaje pro tým FC Malibu Mladá Boleslav. Více informací zde.

Branky: 1. Knor (Tavares), 5. Knor (Taverna), 16. Čisár (Urbánszký), 25. Caio (Taverna), 28. Tavares (Knor), 31. Rodrigo (Caio), 40. Sidor (Pocaia) – 11. Pitloun (Veselovský), 16. Maryška, 40. Ploc (bez)

Karty:   34. Pocaia (BJU) – 13. Pitloun (MBL), 32. Maryška (MBL)

Rozhodčí: Jan Kresta, Jiří Lasch