Vítkovice – Plzeň | 4:5 (po pr.) |
Chabarovsk – N.Novgorod | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Barys – Petrohrad | 3:2 (3:2 po s.n.) | | | Dynamo Moskva – Kunlun | 6:3 (kon.) |
CSKA Moskva – Omsk | 4:2 (kon.) |
Innsbruck – Bratislava Capitals | 2:3 (po s.n.) |
HK MD Šumperk – Warriors Brno | 11:4 (kon.) | | | Poruba 2011 – Technika Brno | 5:3 (kon.) | | | Kralupy n. Vltavou – Havlíčkův Brod | 1:2 (po s.n.) |
Ústí n/L – Písek | 5:2 (kon.) | | | Přerov – Vsetín | 3:7 (kon.) |
Nové Zámky – Zvolen | 0:0 (odl.) | | | Nitra – Zvolen | 3:2 (kon.) | | | HC Slovan – Poprad | 1:2 (kon.) |
Lipt. Mikuláš – Košice | 0:0 (odl.) | | | Trenčín – Detva | 5:2 (kon.) | | | Banská Bystrica – Michalovce | 4:5 (kon.) |
po s.n. (3:2)
Barys Nur-Sultan
3:2
(2:0, 0:1, 0:1 - 0:0)
SKA Petrohrad
Michal Břuchanský
Branky a nahrávky:
15. Sagadejev (Ševčenko, Akolzin), 19. Dietz (Michajlis, Lilja), rozh. náj. R. Starčenko – 30. Ivan Morozov (Tkačjov), 45. Timkin (Zavgorodnij)
Rozhodčí: Beljajev, Soin – Antonov, Galimov
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Dmitrij Grenc (AST)
0:1 Ivan Morozov (PET)
2. série:
1:1 Curtis Valk (AST)
1:1 Jevgenij Timkin (PET)
3. série:
2:1 Nikita Michajlis (AST)
2:1 Vladimir E. Tkačjov (PET)
4. série:
3:1 Roman Starčenko (AST)
3:2 Andrej Kuzmenko (PET)
5. série:
3:2 Darren Dietz (AST)
3:2 Dmitrij Zavgorodnij (PET)
Barys Nur-Sultan:
H. Karlsson (Ortio) – Dietz (C), Makljukov, Blacker, Svedberg, Šalapov, Metalnikov (A), Gajtamirov – R. Starčenko (A), Videll, Frattin – Lilja, Valk, Michajlis – Ševčenko, Sagadejev, Akolzin – Petuchov, Grenc, Šestakov – Musorov.
Náhradníci:
Trenér:
SKA Petrohrad: Berdin (Brinkman) – A. Bělov (A), Brinkman, Kirsanov, Grjaznov, Dyblenko, Zorkin, Jarulin – Nikolajev, Ivan Morozov, Tkačjov (A) – Podkolzin, Trenin, Kuzmenko – Zavgorodnij, M. Malcev, Timkin (C) – Volodin, A. Cyplakov, Čibrikov – Glotov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
SKA Petrohrad: Berdin (Brinkman) – A. Bělov (A), Brinkman, Kirsanov, Grjaznov, Dyblenko, Zorkin, Jarulin – Nikolajev, Ivan Morozov, Tkačjov (A) – Podkolzin, Trenin, Kuzmenko – Zavgorodnij, M. Malcev, Timkin (C) – Volodin, A. Cyplakov, Čibrikov – Glotov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Beljajev, Soin – Antonov, Galimov
Diváci:
Do hry nezasáhl žádný český ani slovenský zástupce.
Autorem vítězné branky je ROMAN STARČENKO.