Arménie – Albánie 0:0 (zruš.) | Černá Hora – Lotyšsko 1:1 (kon.) | Dánsko – Faerské ostrovy 4:0 (kon.)
Estonsko – Litva 1:3 (kon.) | Kypr – Česko 1:2 (kon.) | Rakousko – Řecko 2:1 (kon.)
Itálie – Moldavsko 6:0 (kon.) | Německo – Turecko 3:3 (kon.) | Nizozemsko – Mexiko 0:1 (kon.)
Polsko – Finsko 5:1 (kon.) | Portugalsko – Španělsko 0:0 (kon.) | Švýcarsko – Chorvatsko 1:2 (kon.)
Francie – Ukrajina 7:1 (kon.)
Švýcarsko
1:2 (1:1)
Chorvatsko
Středa 07.10.2020, 20:45 • Kybunpark, St. Gallen • Mezinárodní přípravné zápasy

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:37:02)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 2:2. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 8:14.

Je konec. Chorvatsko zvítězilo na půdě Švýcarska poměrem 2:1.
    Domácí mužstvo se ve 31. minutě dostalo do vedení, když se trefil Gavranovič, ovšem ve 42. minutě srovnal Brekalo.
    Druhá polovina zápasu byla velice vyrovnaná, ale nakonec rozhodl v 66. minutě hostující Pasalič.

90+3

90+3
    Nepřesný nákop domácích skončil jen u obrany soupeře.

90+2
    Opět získalo Chorvatsko míč na své polovině a nikam moc nespěchá.

90+1
    Hosté se sice dostali dopředu, ale následný nákop skončil jen v moci gólmana.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Jedvaj skluzem sejmul Zubera a uviděl od sudího žlutou kartu.

90
    Následně se Lotomba dopustil faulu na své polovině a Chorvatsko má k dispozici volný kop.

89
    Ovšem hostům se centr z levé strany nepovedl a skončil jen u obrany Švýcarska.

87
    Hosté se znovu dostali k míči na své polovině a mají konec zápasu pod kontrolou.

85
    Domácí se snažili procpat po pravém křídle, ale Vargas už neuhlídal míč na hrací ploše.

84
    Následně tak Chorvatsko získalo rohový kop z levé strany, ale s tím si hráči Švýcarska poradili.

82
    Perišičovi se uvolnila cesta, ale jeho pokus z dálky byl zblokován.

81
    Itten mohl srovnat stav utkání, ale jeho pokus uvnitř vápna letěla jen nad bránu Livakoviče.

80
    Máme před sebou posledních deset minut hry.

79
    Zatím to moc nevypadá, že by Švýcarsko se dostalo ke konci zápasu do nějakého tlaku.