Lovosice – Frýdek-M. 32:33 (kon.) | Nové Veselí – Hranice 22:26 (kon.) | Královo Pole – Plzeň 0:0 (odl.)
Zubří – Jičín 0:0 (odl.)
HK FCC Město Lovosice
32:33 (19:15)
Pepino SKP Frýdek-Místek
Sobota 10.10.2020, 17:00 • SH Chemik • Chance Extraliga mužů • 2. kolo

To je ode mě pro dnešek z tohoto utkání s konstatováním vítězství Frýdku-Místku vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou! (18:52:54)

HK FCC Město Lovosice – Pepino SKP Frýdek-Místek 32:33 (19:15)
    Nejvíce branek: Jonsson 12, Motl 6/2, Heřmanovský 4 – Chudoba 8/3, Gřešek 6, Choleva 6. Rozhodčí: Králíček, Letev. Sedmimetrové hody: 3/2 – 3/3. Vyloučení: 2:2.

Do druhého poločasu hráči Frýdku-Místku doslova vlétli a během 11 minut smazali náskok Lovosic, které se za tu dobu prosadily jen dvakrát. To byla voda na mlýn hostů, kteří se ještě několikrát dostali do dvou až tříbrankového vedení. Jak je ale u Lovosických v letošní sezóně zvykem, mají silný závěr zápasu a ne jinak tomu bylo v tomto utkání. Lovci sahali po bodech, ale trefa Gřeška v poslední sekundě zápasu rozhodla o 2 bodech pro Frýdek-Místek, který tak svou misi splnil, jak si to přál před zápasem nejen trenér Frýdeckomísteckých.

Konec zápasu. (32:33)
    90
    V poslední sekundě po mnoha odpískaných faulech se nakonec z brankoviště prosazuje Adam Gřešek, který přetlačil Davida Kylíška a zakončil k pravé tyči, kam už Hrdlička nedokázal vytrčit svou nohu, ačkoli se po míči natahoval. (32:33)

60
    Oddechový čas pro Pepino SKP Frýdek-Místek v čase 59:24. (32:32)
    60
    David Kylíšek na začátku 60. minuty proměnil svou útočnou šanci, dnes již druhou. A byla to pro Lovosice velmi důležitá branka, která klidně může rozhodnout o dělbě či zisku bodů toho či toho celku. (32:32)
    59
    Na straně Lovosic zpracoval velmi těžkou příhru Heřmanovský a míč poslal ihned na bránu, Pyško byl tentokrát bez šance. (31:32)
    58
    Hosté nechtěli vůbec hrát, což bylo zřejmé i z jejich postoje, přeci jen se nakonec rozeběhl Mlotek, zpracoval přihrávku a poslal míč kolem nohou Hrdličky do sítě domácích. (30:32)
    58
    Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Maximiliam Jonsson). (30:31)

58
    Chudoba (FRM) vyběhl proti Motlovi a udeřil ho do hlavy. Rozhodčí s verdiktem chvíli tápali, ale přeci jen nakonec Chudobu vyloučili na dvě minuty. (29:31)

57
    Hrdlička zachránil své spoluhráče, když na brankovišti dokázal zlikvidovat zakončení Gřeška. (29:31)

57
    Jonsson vyzkoušel pozornost Pyška, který jeho střelecký úmysl mezi nohy přečetl a nohy scvakl včas. (29:31)
    56
    Rajnoha se pokusil se svým spoluhráčem o krátkou, ale úspěšnou nahazovačku. Hosté tak odskakují na rozdíl dvou branek. (29:31)
    55
    Z psa obranáře se v podání Davida Kylíška proměnil v zakončovatele. Rázem domácí ztrácí jen jednu branku. (29:30)
    54
    Na druhé straně si podobně počínal Bouček. Ten jako jeden z mála domácích volil střelu do spodní části branky oproti vrchní části branky. (28:30)
    54
    Rajnoha vlétl do brankoviště jako uragán a moc dlouho se s míčem nemazlil, i tak zaznamenal druhou branku v utkání. (27:30)

53
    Motl ze svého oblíbeného místa a po nacvičené akci zakončuje pouze do nohou vyběhnuvšího Pyška (27:29)