Mladá Boleslav – Mělník 0:0 (09:00) | Pelhřimov – Hluboká n.V. 6:5 (po pr.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
6:5 (2:2, 3:1, 0:2 - 1:0)
TJ Hluboká nad Vltavou
Sobota 10.10.2020, 17:00 • ZS Pelhřimov • Krajská liga: Jihočeský kraj • 5. kolo

Poutníci nakonec poráží Hlubokou nad Vltavou 6:5 po prodloužení. Na jak dlouho bude toto poslední duel? To se teprve ukáže, do té doby se mějte hezky, opatrujte se a hlavně zůstaňte v pohodě.... (19:16:53)

63:25
    Lední Medvědi právě vstřelili branku!
    FILIP KASALÝ převzal na brankovišti puk a blafákem rozhoduje dnešní duel. Asistence Martin Hadrava.

63:22
    Arnold dostal v pásmu až moc prostoru, puk končí v ochranné síti.

60:01

Tlak domácích v závěru nerozhodl a utkání míří do prodloužení. Ve třetí třetině se hosté zvedli a docílili vyrovnaného stavu utkání. O celkovém vítězi se možná rozhodne v prodloužení, které začne za několik okamžiků.

60:00

59:20
    Hosté se osvobozují.

59:12
    Zámek...

59:06
    Marek zasahuje proti rostoucímu tlaku domácích.

58:38
    Hosté vyhazují bez teče mimo ledovou plochu a přichází trest. Dvě minuty odsedí Karel Vácha.

58:02
    Tlak domácích roste, ale obrana Hluboké stojí pevně na značkách.

57:29
    Tečovaný puk střídal odrazy v hostujícím brankovišti, skóre se nemění.

56:51
    Vysloužil se tlačil do zakončení, Marek opět přerušuje hru.

Pavel Blažek

Branky a nahrávky: 3. Šulák (F.Kasalý), 13. Vysloužil (Votápek), 25. Šulák (Bříza), 30. Šulák (Martin Hadrava, Mečiar), 38. Votápek, 64. Filip Kasalý – 7. Miler (Vácha, Schmidmayer), 19. Schmidmayer (Nedoma, Dušek), 22. Matys, 46. Matys (Bahula, Marek), 54. Miler (Vácha, Schmidmayer)

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Novák (Jíra) – Hráček, Kasalý D., Bříza, Zadražil, Mečiar, Vrátný J., Votápek, Kasalý F., Siřiště, Kopic, Šulák, Svoboda, Štěrba, Hadrava Martin, Vysloužil
    TJ Hluboká nad Vltavou: Marek (Dašek) – Dušek, Rákosník, Žlůva, Nedoma, Formánek, Miler, Moudrý, Bendík, Adam, Kantor, Maurenz, Schmidmazer, Arnold, Vácha, Matys, Bahula

Rozhodčí: Martin Hamr — Tomáš Kučera, David Bušta