3. etapa: Lodosa - La Laguna Negra - Vinuesa | Vítěz: D. Martin (ISR) (kon.) |
18. etapa: Pinzolo - Laghi di Cancano | Vítěz: J. Hindley (SUN) (kon.) |
konec
18. etapa: Pinzolo - Laghi di Cancano
Vítěz: J. Hindley (SUN)
Michal Hladký
Pořadí dnešní etapy
1. J. Hindley (SUN) 6:03:03
2. T. Hart (IGN)
3. P. Bilbao (TBM) +0:46
4. J. Fuglsang (AST) +1:25
5. W. Kelderman (SUN) +2:18
6. P. Kondrad (BOR) +4:04
7. J. Almeida (QST) +4:51
8. V. Nibali (TSF)
9. H. Pernsteiner (TMB)
10. F. Masnada (QST) +4:55
...
69. Josef Černý (CCC) +47:05
Pořadí vrchařské prémie 1. kategorie (205 km)
1. T. Hart (IGN) 40 bodů
2. J. Hindley (SUN) 18
3. P. Bilbao (TBM) 12
4. J. Fuglsang (AST) 9
5. W. Kelderman (SUN) 6
6. P. Kondrad (BOR) 4
7. J. Almeida (QST) 2
8. H. Pernsteiner (TMB) 1
Vrchařská prémie nejvyšší kategorie (169 km)
1. Dennis (IGN) 50 bodů
2. Hart (IGN) 30
3. Hindley (SUN) 20
4. Kelderman (SUN) 14
5. Bilbao (TBM) 10
6. Fuglsang (AST) 6
7. Nibali (TSF) 4
8. Novak (TBM) 2
9. Almeida (QST) 1
Sprinterská prémie (144,5 km)
1. De Gendt (LTS) 12 bodů
2. Swift (IGN) 8
3. Ganna (IGN) 6
4. Cataldo (MOV) 5
5. O’Connor (NTT) 4
6. Navarro (ISN) 3
7. Pedrero (MOV) 2
8. Guerreiro (EF1) 1
Vrchařská prémie 1. kategorie (66 km)
1. De Gendt (LTS) 40 bodů
2. Guerreiro (EF1) 18
3. Rossetto (COF) 12
4. Dombrowski (UAD) 9
5. Meintjes (NTT) 6
6. O’Connor (NTT) 4
7. Cataldo (MOV) 2
8. Holmes (LTS) 1
Vrchařská prémie 2. kategorie (14 km)
1. Guerreiro (EF1) 18 bodů
2. O’Connor (NTT) 8
3. Cataldo (MOV) 6
4. Rossetto (COF) 4
5. Dombrowski (UAD) 2
6. Novak (TBM) 1
1. J. Hindley (SUN) 6:03:03
2. T. Hart (IGN)
3. P. Bilbao (TBM) +0:46
4. J. Fuglsang (AST) +1:25
5. W. Kelderman (SUN) +2:18
6. P. Kondrad (BOR) +4:04
7. J. Almeida (QST) +4:51
8. V. Nibali (TSF)
9. H. Pernsteiner (TMB)
10. F. Masnada (QST) +4:55
...
69. Josef Černý (CCC) +47:05
Pořadí vrchařské prémie 1. kategorie (205 km)
1. T. Hart (IGN) 40 bodů
2. J. Hindley (SUN) 18
3. P. Bilbao (TBM) 12
4. J. Fuglsang (AST) 9
5. W. Kelderman (SUN) 6
6. P. Kondrad (BOR) 4
7. J. Almeida (QST) 2
8. H. Pernsteiner (TMB) 1
Vrchařská prémie nejvyšší kategorie (169 km)
1. Dennis (IGN) 50 bodů
2. Hart (IGN) 30
3. Hindley (SUN) 20
4. Kelderman (SUN) 14
5. Bilbao (TBM) 10
6. Fuglsang (AST) 6
7. Nibali (TSF) 4
8. Novak (TBM) 2
9. Almeida (QST) 1
Sprinterská prémie (144,5 km)
1. De Gendt (LTS) 12 bodů
2. Swift (IGN) 8
3. Ganna (IGN) 6
4. Cataldo (MOV) 5
5. O’Connor (NTT) 4
6. Navarro (ISN) 3
7. Pedrero (MOV) 2
8. Guerreiro (EF1) 1
Vrchařská prémie 1. kategorie (66 km)
1. De Gendt (LTS) 40 bodů
2. Guerreiro (EF1) 18
3. Rossetto (COF) 12
4. Dombrowski (UAD) 9
5. Meintjes (NTT) 6
6. O’Connor (NTT) 4
7. Cataldo (MOV) 2
8. Holmes (LTS) 1
Vrchařská prémie 2. kategorie (14 km)
1. Guerreiro (EF1) 18 bodů
2. O’Connor (NTT) 8
3. Cataldo (MOV) 6
4. Rossetto (COF) 4
5. Dombrowski (UAD) 2
6. Novak (TBM) 1
1. W. Kelderman (SUN) 77:46:56
2. J. Hindley (SUN) +0:12
3. T. Hart (IGN) +0:15
4. P. Bilbao (TBM) +1:19
5. J. Almeida (QST) +2:16
6. J. Fuglsang (AST) +3:59
7. P. Kondrad (BOR) +5:40
8. V. Nibali (TSF) +5:47
9. F. Masnada (QST) +6:46
10. H. Pernsteiner (TMB) +7:23
1. J. Hindley (SUN) 6:03:03
2. T. Hart (IGN)
3. P. Bilbao (TBM) +0:46
4. J. Fuglsang (AST) +1:25
5. W. Kelderman (SUN) +2:18
6. P. Kondrad (BOR) +4:04
7. J. Almeida (QST) +4:51
8. V. Nibali (TSF)
9. H. Pernsteiner (TMB)
10. F. Masnada (QST) +4:55
...
69. Josef Černý (CCC) +47:05
1. T. Hart (IGN) 40 bodů
2. J. Hindley (SUN) 18
3. P. Bilbao (TBM) 12
4. J. Fuglsang (AST) 9
5. W. Kelderman (SUN) 6
6. P. Kondrad (BOR) 4
7. J. Almeida (QST) 2
8. H. Pernsteiner (TMB) 1
1. Dennis (IGN) 50 bodů
2. Hart (IGN) 30
3. Hindley (SUN) 20
4. Kelderman (SUN) 14
5. Bilbao (TBM) 10
6. Fuglsang (AST) 6
7. Nibali (TSF) 4
8. Novak (TBM) 2
9. Almeida (QST) 1
1. De Gendt (LTS) 12 bodů
2. Swift (IGN) 8
3. Ganna (IGN) 6
4. Cataldo (MOV) 5
5. O’Connor (NTT) 4
6. Navarro (ISN) 3
7. Pedrero (MOV) 2
8. Guerreiro (EF1) 1
1. De Gendt (LTS) 40 bodů
2. Guerreiro (EF1) 18
3. Rossetto (COF) 12
4. Dombrowski (UAD) 9
5. Meintjes (NTT) 6
6. O’Connor (NTT) 4
7. Cataldo (MOV) 2
8. Holmes (LTS) 1
1. Guerreiro (EF1) 18 bodů
2. O’Connor (NTT) 8
3. Cataldo (MOV) 6
4. Rossetto (COF) 4
5. Dombrowski (UAD) 2
6. Novak (TBM) 1