6. etapa: Biescas - Aramón Formigal | Vítěz: I. Izaguirre (ESP) (kon.) |
21. etapa: Cernusco sul Naviglio - Milano | Vítěz: F. Ganna (ITA) (kon.) |
konec
21. etapa: Cernusco sul Naviglio - Milano
Vítěz: F. Ganna (ITA)
Tomáš Kohlmann
Startovní listina
13:40:00 DIBBEN Jonathan
13:41:00 SAGIV Guy
13:42:00 HODEG Alvaro Jose
13:43:00 MATHIS Marco
13:44:00 MAZZUCCO Fabio
13:45:00 GUARNIERI Jacopo
13:46:00 BEVILACQUA Simone
13:47:00 BRANDLE Matthias
13:48:00 LONARDI Giovanni
13:49:00 KONOVALOVAS Ignatas
13:50:00 ZABEL Rick
13:51:00 KEISSE Iljo
13:52:00 DEMARE Arnaud
13:53:00 DOWSETT Alex
13:54:00 HAAS Nathan
13:55:00 CIMOLAI Davide
13:56:00 CONSONNI Simone
13:57:00 HANSEN Adam James
13:58:00 GUGLIELMI Simon
13:59:00 SCOTSON Miles
14:00:00 SUNDERLAND Dylan
14:01:00 VIVIANI Elia
14:02:00 MORTON Lachlan
14:03:00 CONTRERAS Rodrigo
14:04:00 FIORELLI Filippo
14:05:00 BODNAR Maciej
14:06:00 FRAPPORTI Marco
14:07:00 TORRES Albert
14:08:00 WHELAN James
14:09:00 GRADEK Kamil
14:10:00 RESTREPO Jhonatan
14:11:00 BAIS Mattia
14:12:00 CONTI Valerio
14:13:00 ZANA Filippo
14:14:00 RUMAC Josip
14:15:00 OLDANI Stefano
14:16:00 BJERG Mikkel
14:17:00 CAMPENAERTS Victor
14:18:00 ZARDINI Edoardo
14:19:00 BENEDETTI Cesare
14:20:00 ROTA Lorenzo
14:21:00 SAGAN Peter
14:22:00 ROMANO Francesco
14:23:00 BISOLTI Alessandro
14:24:00 ARASHIRO Yukiya
14:25:00 VAN EMPEL Etienne
14:26:00 ČERNÝ Josef
14:27:00 CAPECCHI Eros
14:28:00 DENZ Nico
14:29:00 WYSS Danilo
14:30:00 CHIRICO Luca
14:31:00 CARBONI Giovanni
14:32:00 HOLMES Matthew
14:33:00 LE TURNIER Mathias
14:34:00 CARRETERO Hector
14:35:00 CEPEDA Jefferson
14:36:00 FRANKINY Kilian
14:37:00 SOBRERO Matteo
14:38:00 CLARKE Simon
14:39:00 RAVANELLI Simone
14:40:00 HANNINEN Jaakko
14:41:00 BALLERINI Davide
14:42:00 PELLAUD Simon
14:43:00 PADUN Mark
14:44:00 HAGA Chad
14:45:00 MALECKI Kamil
14:46:00 POLJANSKI Pawel
14:47:00 CATALDO Dario
14:48:00 CAICEDO Jonathan
14:49:00 ROSSKOPF Joseph
14:50:00 ROSSETTO Stephane
14:51:00 TRATNIK Jan
14:52:00 GANNA Filippo
14:53:00 VANHOUCKE Harm
14:54:00 NOVAK Domen
14:55:00 PUCCIO Salvatore
14:56:00 RUBIO Einer Augusto
14:57:00 SEPULVEDA Eduardo
14:58:00 BOUCHARD Geoffrey
14:59:00 GEBREIGZABHIER Amanuel
15:00:00 GREGAARD WILSLY Jonas
15:01:00 CONCI Nicola
15:02:00 TONELLI Alessandro
15:03:00 VENDRAME Andrea
15:04:00 BERNARD Julien
15:05:00 NAVARRO Daniel
15:06:00 BATTAGLIN Enrico
15:07:00 RODRIGUEZ Oscar
15:08:00 ARMEE Sander
15:09:00 HANSEN Jesper
15:10:00 DOMBROWSKI Joseph Lloyd
15:11:00 HAGEN Carl Fredrik
15:12:00 DE GENDT Thomas
15:13:00 VILLELLA Davide
15:14:00 ULISSI Diego
15:15:00 BIDARD Francois
15:16:00 MEINTJES Louis
15:17:00 DENNIS Rohan
15:18:00 NIBALI Antonio
15:19:00 DE LA PARTE Victor
15:20:00 GUERREIRO Ruben
15:21:00 KANGERT Tanel
15:22:00 MOSCA Jacopo
15:23:00 HONORE Mikkel Frolich
15:24:00 HAMILTON Christopher
15:25:00 SERRY Pieter
15:26:00 VALTER Attila
15:27:00 TUSVELD Martijn
15:28:00 FELLINE Fabio
15:29:00 CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan
15:30:00 FABBRO Matteo
15:31:00 ZAKARIN Ilnur
15:32:00 OOMEN Sam
15:33:00 O'CONNOR Ben
15:34:00 PEDRERO Antonio
15:35:00 SWIFT Ben
15:36:00 WARBASSE Lawrence
15:37:00 PARET PEINTRE Aurelien
15:38:00 MCNULTY Brandon
15:39:00 KNOX James
15:40:00 SAMITIER Sergio
15:41:00 MAJKA Rafal
15:42:00 POZZOVIVO Domenico
15:45:00 PERNSTEINER Hermann
15:48:00 MASNADA Fausto
15:51:00 KONRAD Patrick
15:54:00 NIBALI Vincenzo
15:57:00 FUGLSANG Jakob
16:00:00 ALMEIDA Joao
16:03:00 BILBAO Pello
16:06:00 KELDERMAN Wilco
16:09:00 GEOGHEGAN HART Tao
16:12:00 HINDLEY Jai
13:40:00 DIBBEN Jonathan
13:41:00 SAGIV Guy
13:42:00 HODEG Alvaro Jose
13:43:00 MATHIS Marco
13:44:00 MAZZUCCO Fabio
13:45:00 GUARNIERI Jacopo
13:46:00 BEVILACQUA Simone
13:47:00 BRANDLE Matthias
13:48:00 LONARDI Giovanni
13:49:00 KONOVALOVAS Ignatas
13:50:00 ZABEL Rick
13:51:00 KEISSE Iljo
13:52:00 DEMARE Arnaud
13:53:00 DOWSETT Alex
13:54:00 HAAS Nathan
13:55:00 CIMOLAI Davide
13:56:00 CONSONNI Simone
13:57:00 HANSEN Adam James
13:58:00 GUGLIELMI Simon
13:59:00 SCOTSON Miles
14:00:00 SUNDERLAND Dylan
14:01:00 VIVIANI Elia
14:02:00 MORTON Lachlan
14:03:00 CONTRERAS Rodrigo
14:04:00 FIORELLI Filippo
14:05:00 BODNAR Maciej
14:06:00 FRAPPORTI Marco
14:07:00 TORRES Albert
14:08:00 WHELAN James
14:09:00 GRADEK Kamil
14:10:00 RESTREPO Jhonatan
14:11:00 BAIS Mattia
14:12:00 CONTI Valerio
14:13:00 ZANA Filippo
14:14:00 RUMAC Josip
14:15:00 OLDANI Stefano
14:16:00 BJERG Mikkel
14:17:00 CAMPENAERTS Victor
14:18:00 ZARDINI Edoardo
14:19:00 BENEDETTI Cesare
14:20:00 ROTA Lorenzo
14:21:00 SAGAN Peter
14:22:00 ROMANO Francesco
14:23:00 BISOLTI Alessandro
14:24:00 ARASHIRO Yukiya
14:25:00 VAN EMPEL Etienne
14:26:00 ČERNÝ Josef
14:27:00 CAPECCHI Eros
14:28:00 DENZ Nico
14:29:00 WYSS Danilo
14:30:00 CHIRICO Luca
14:31:00 CARBONI Giovanni
14:32:00 HOLMES Matthew
14:33:00 LE TURNIER Mathias
14:34:00 CARRETERO Hector
14:35:00 CEPEDA Jefferson
14:36:00 FRANKINY Kilian
14:37:00 SOBRERO Matteo
14:38:00 CLARKE Simon
14:39:00 RAVANELLI Simone
14:40:00 HANNINEN Jaakko
14:41:00 BALLERINI Davide
14:42:00 PELLAUD Simon
14:43:00 PADUN Mark
14:44:00 HAGA Chad
14:45:00 MALECKI Kamil
14:46:00 POLJANSKI Pawel
14:47:00 CATALDO Dario
14:48:00 CAICEDO Jonathan
14:49:00 ROSSKOPF Joseph
14:50:00 ROSSETTO Stephane
14:51:00 TRATNIK Jan
14:52:00 GANNA Filippo
14:53:00 VANHOUCKE Harm
14:54:00 NOVAK Domen
14:55:00 PUCCIO Salvatore
14:56:00 RUBIO Einer Augusto
14:57:00 SEPULVEDA Eduardo
14:58:00 BOUCHARD Geoffrey
14:59:00 GEBREIGZABHIER Amanuel
15:00:00 GREGAARD WILSLY Jonas
15:01:00 CONCI Nicola
15:02:00 TONELLI Alessandro
15:03:00 VENDRAME Andrea
15:04:00 BERNARD Julien
15:05:00 NAVARRO Daniel
15:06:00 BATTAGLIN Enrico
15:07:00 RODRIGUEZ Oscar
15:08:00 ARMEE Sander
15:09:00 HANSEN Jesper
15:10:00 DOMBROWSKI Joseph Lloyd
15:11:00 HAGEN Carl Fredrik
15:12:00 DE GENDT Thomas
15:13:00 VILLELLA Davide
15:14:00 ULISSI Diego
15:15:00 BIDARD Francois
15:16:00 MEINTJES Louis
15:17:00 DENNIS Rohan
15:18:00 NIBALI Antonio
15:19:00 DE LA PARTE Victor
15:20:00 GUERREIRO Ruben
15:21:00 KANGERT Tanel
15:22:00 MOSCA Jacopo
15:23:00 HONORE Mikkel Frolich
15:24:00 HAMILTON Christopher
15:25:00 SERRY Pieter
15:26:00 VALTER Attila
15:27:00 TUSVELD Martijn
15:28:00 FELLINE Fabio
15:29:00 CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan
15:30:00 FABBRO Matteo
15:31:00 ZAKARIN Ilnur
15:32:00 OOMEN Sam
15:33:00 O'CONNOR Ben
15:34:00 PEDRERO Antonio
15:35:00 SWIFT Ben
15:36:00 WARBASSE Lawrence
15:37:00 PARET PEINTRE Aurelien
15:38:00 MCNULTY Brandon
15:39:00 KNOX James
15:40:00 SAMITIER Sergio
15:41:00 MAJKA Rafal
15:42:00 POZZOVIVO Domenico
15:45:00 PERNSTEINER Hermann
15:48:00 MASNADA Fausto
15:51:00 KONRAD Patrick
15:54:00 NIBALI Vincenzo
15:57:00 FUGLSANG Jakob
16:00:00 ALMEIDA Joao
16:03:00 BILBAO Pello
16:06:00 KELDERMAN Wilco
16:09:00 GEOGHEGAN HART Tao
16:12:00 HINDLEY Jai
1. Tao Hart (Ineos Greandiers) GBR 85:40:21 hod
2. Jai Hindley (Team Sunweb) AUS +39''
3. Wilco Kelderman (Team Sunweb) NED +1'29''
4. Joao Almeida (Deceuninck-Quick-Step) POR +2'57''
5. Pello Bilbao (Bahrain-McLaren) ESP +3'09''
6. Jakob Fuglsang (Astana Pro Team) DEN +7'02''
7. Vincenzo Nibali (Trek-Segafredo) ITA +8'15''
8. Patrick Konrad (Bora-Hansgrohe) AUT +8'42''
9. Fausto Masnada (Deceunink-Quick-Step) ITA +9'57''
10. Hermann Persteiner (Bahrain-McLaren) AUT +11'05'
---
86. Josef Černý +04h04'57'' (16:48:17)
Kromě osamostatnění Harta na první příčce je tak jedinou změnou v elitní desítce prohození Almeidy s Bilbaem na čtvrtém a pátém místě.
1. GANNA Filippo 17'16"55
2. CAMPENAERTS Victor +32"
3. DENNIS Rohan +32"
4. ALMEIDA Joao +41"
5. SCOTSON Miles +41"
6. ČERNÝ Josef +44"
7. HAGA Chad +44"
8. MCNULTY Brandon +46"
9. GRADEK Kamil +47"
10. TRATNIK Jan +47"