Slovensko – Skotsko 1:0 (kon.) | Bulharsko – Finsko 1:2 (kon.) | Wales – Irsko 1:0 (kon.)
Turecko – Rusko 3:2 (kon.) | Rumunsko – Norsko 3:0 (kont.) | Rakousko – Sev. Irsko 2:1 (kon.)
Česko – Izrael 1:0 (kon.) | Maďarsko – Srbsko 1:1 (kon.)
Rakousko
2:1 (0:0)
Severní Irsko
Neděle 15.11.2020, 20:45 • Ernst Happel Stadion, Vídeň • Liga národů UEFA - Liga B • Skupina 1

90+4
    Skoro po dvou minutách se dostali Severní Irové na míč, Sabitzer za to půlce pořádně vzal, nakopl do kolena Magennise, za což dostává žlutou kartu. Tady se možná dalo mluvit i o červené kartě.

88
    Nakonec došlo i na červenou kartu! V 88. minutě jí schytal od hlavního rozhodčího asistent trenéra Baraclougha, Austin MacPhee, který tak musel říci italskému rozhodčímu nějaká pěkná slova.

25
    Boyce získal balon a pokračoval v útočném tažení po pravé straně, leč v souboji s Ulmerem předvedl ukázkový šlapák, za který je mu odebrán míč, navíc to má severoirský útočník za žlutou kartu.

11
    Právě po této šanci rychle hosté rozehráli a řítili se do otevřené obrany. Aleksandar Dragović zastavil Boyceho tvrdým skluzem a dostává žlutou kartu.