Kazachstán – Litva 1:2 (kon.) | Albánie – Bělorusko 3:2 (kon.) | Arménie – S. Makedonie 1:0 (kon.)
Gruzie – Estonsko 0:0 (kon.) | Kosovo – Moldavsko 1:0 (kon.) | Řecko – Slovinsko 0:0 (kon.)
Albánie
3:2 (3:1)
Bělorusko
Středa 18.11.2020, 16:00 • Air Albania Stadium, Tirana • Liga národů UEFA - Liga C • Skupina 4

Já děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek večera. (18:11:05)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 5:2. Rohy: 9:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:15.

Albánie tak veledůležité utkání zvládla, ve druhé půli sice už žádný gól nepřidala a sama jednou inkasovala, těsný náskok však dokázala uhájit a může se radovat z postupu do Ligy B, kde narazí na kvalitativně jiné soupeře.
    Bělorusové mohou litovat především inkasované branky do kabin na konci prvního poločasu, to se dnes ukázalo jako rozhodující.

Krátce po závěrečném hvizdu, ač tomu původně nic nenasvědčovalo, vznikla na hřišti potyčka mezi hráči a následují tresty. Rey Manaj (Albánie) a Dzjanis Lapcev (Bělorusko) dostávají žluté karty.

90+4

90+3
    Lindon Selahi odvedl dobrou práci a vybojoval pro svůj tým autové vhazování. Tohle už vypadá pro domácí velmi dobře.

90+2
    Žlutou kartu dostává Myrto Uzuni (Albánie).

90+2
    Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Qazim Laci, přichází Ylber Ramadani.

90+1
    Nastavují se jen tři minuty.

90
    Qazim Laci leží na trávníku a vůbec se mu na nohy nechce.

90
    A nyní budou rozehrávat rohový kop, čímž mohou ušetřit další cenný čas.

89
    Albánci raději volí jisté přihrávky mezi sebou, základní hrací doba za chvíli skončí.

89
    Žlutou kartu dostává Igor Stasevič (Bělorusko).

88
    Žlutou kartu dostává Vitalij Lisakovič (Bělorusko), který měl zřejmě z lavičky náhradníků nemístné poznámky k rozhodčímu.

87
    Igor Stasevič střílel po zemi z dálky, avšak nejen, že Beriša neměl moc práce, navíc by šel míč mimo bránu.

86
    Střídání v týmu Bělorusko: ze hřiště odchází Maxim Skavyš, přichází Vladislav Klimovič.

85
    Bělorusko u balónu, avšak na své polovině.

83
    Žlutou kartu dostává Klaus Gjasula (Albánie).

82
    Hosté mají zhruba deset minut na to, aby vyrovnali a udrželi první místo. Míč ale v tuto chvíli drží soupeř.

Petr Frömel

Branky: 19. Cikalleši (Memolla), 27. Cikalleši (pen.), 44. Manaj – 35. Skavyš (Juzepčuck), 80. Ebong (Sačywka)

Karty:   83. Gjasula (ALB), 90+2. Uzuni (ALB), ?. Manaj (ALB) – 32. Bardačov (BLR), 88. Lisakovič (BLR), 89. Stasevič (BLR), ?. Lapcev (BLR)

Albánie: Beriša (C) – Doka, Djimsiti, Veseli, Ismajli – Memušaj (64. Selahi), Gjasula, Memolla – Laci (90+2. Ramadani), Cikalleši (64. Balaj), Manaj (71. Uzuni).
    Náhradníci: Selmani, Hoxha – Çepele, Ismailgeci, Kallaku, Selahi, Ramadani, Uzuni, Balaj, Seferi.

Bělorusko: Chatkevič – Juzepčuck, D. Poljakov, Sačywka, Bardačov (46. Pjačenin) – Ebong, Majevski (77. Ancilewski), Jablonskij (63. Kendyš), Stasevič (C) – Lisakovič (77. Lapcev), Skavyš (86. V. Klimovič).
    Náhradníci: S. Ignatovič, Čičkan – Pjačenin, Chadarkevič, Naumov, Běgunov, Chačaturjan, Bachar, V. Klimovič, Kendyš, Lapcev, Ancilewski.

Rozhodčí: Petrescu (ROU) – Ghinguleac (ROU), Grigoriu (ROU)