Bayern – W. Brémy 1:1 (kon.) | Bielefeld – Leverkusen 1:2 (kon.) | Hoffenheim – Stuttgart 3:3 (kon.)
Mönchengladbach – Augsburg 1:1 (kon.) | Schalke – Wolfsburg 0:2 (kon.) | Frankfurt – RB Lipsko 1:1 (kon.)
Hertha – Dortmund 2:5 (kon.)
konec
DSC Arminia Bielefeld
1:2 (0:1)
Bayer Leverkusen
Sobota 21.11.2020, 15:30 • SchücoArena, Bielefeld • Německá Bundesliga • 8. kolo
Předzápasové kurzy
   
  V dnešním zápase jsme viděli gól, který obletí celý svět. Takový vlastenec se totiž nevidí příliš často, takže Lukáš Hrádecký bude v následujících dnech středem pozornosti. Rozhodně ale může být rád, že jeho tým nakonec zvítězil. To je tedy ode mně pro dnešek vše a přeji pěkný zbytek dne. (17:29:47)
   
  Držení míče: 37 % : 63 %.
  Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 0:6. Rohy: 0:10. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 6:10.
   
  Obrovský hrubka Lukáše Hrádeckého nakonec Leverkusen o plný bodový zisk nepřipravila, i když k tomu měl opravdu hodně blízko. Bayer byl sice aktivnější i celou druhou půli, ale vůbec se mu nedařilo tvořit si nějaké nebezpečnější šance. Obrana Bielefeldu fungovala jako hodinky a opravdu dlouho to vypadalo, že získají ten jeden vysněný bod. Aleksandar Dragović však krátce před koncem přece jen rozvlnil síť a zajistil svému týmu tři body.
   
  90+5
  Konec zápasu.
   
  90+3
  Ricu Doan vymyslel ještě jeden nebezpečný centr, po kterém byl v šestnáctce hostů opravdu velký zmatek, ale nakonec to dokázal vyřešit Lukáš Hrádecký.
   
  90+2
  Leverkusen zůstávají aktivnější i v nastavení, kde opatrně hledá cestu k zakončení, ale směrem dopředu už samozřejmě nic neriskuje.
   
  90+1
  Nastavují se čtyři minuty.
   
  89
  Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Marcel Hartel, přichází Andreas Voglsammer.
   
  88
  Leverkusen právě vstřelil branku!
  Hosté se nakonec přece jen prosazují a jdou zpátky do vedení! Po centru Floriana Wirtze přišla nadějná střela, kterou Stefan Ortega vyrazil, ale jenom k volnému ALEKSANDARU DRAGOVIĆOVI, který přesnou ranou k pravé tyči už brankáře překonal.
   
  87
  Hosté si nakonec velkou šanci vytvořili, ale nedokázali ji využít! Kerem Demirbay z levé strany výborně přihrál do malého vápna, kde se do zakončení tlačil Patrik Schick ještě s jedním protihráčem, ale ten tečoval míč mimo dosah českého forvarda!
   
  86
  Leon Bailey si pohybem řekl o přihrávku do běhu, kterou také dostal, ale u balónu byl stejně první Cédric Brunner, který ho bez váhání odklidil na roh.
   
  84
  Florian Wirtz se výborně uvolnil na levé straně a na hraně šestnáctky našel Kerema Demirbaye, který si míč nachystal na volej, ale ten už se mu vůbec nepovedl.
   
  83
  Patrik Schick v pokutovém území stále číhá na nějaký nebezpečný centr, ale další vzdušná přihrávka byla příliš vysoká, takže balón skončil až mimo hrací plochu.
   
  82
  Daley Sinkgraven byl pod tlakem třech protihráčů, musel tak přihrát jenom dozadu, kvůli čemuž ztrácí hosté další a další čas.
   
  81
  Bayer stále nemá moc naspěch, i když už by asi měl mít. Vstupujeme do poslední desetiminutovky, Bielefeld navíc při bránění takřka nechybuje.
   
  80
  Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Moussa Diaby, přichází Karim Bellarabi.
   
  80
  Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Nadiem Amiri, přichází Kerem Demirbay.
   
  80
  Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Reinhold Yabo, přichází Cebio Soukou.

  Lukáš Mihal

  Branky: 47. Hrádecký (vla.) – 27. Bailey (Wirtz), 88. Dragović

  Karty:   65. Dragović (LEV)


  Držení míče: 37 % : 63 %.
  Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 0:6. Rohy: 0:10. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 6:10.
  DSC Arminia Bielefeld: Ortega – Brunner, Pieper, van der Hoorn, Lucoqui – Prietl, Seufert (80. Kunze) – Doan, Hartel (89. Voglsammer), Yabo (80. Soukou) – Klos (C) (63. Schipplock).
  Náhradníci: Linnér – de Medina, Voglsammer, Schipplock, Consbruch, J. Nilsson, Soukou, Laursen, Kunze.

  Bayer Leverkusen: Hrádecký – L. Bender (C) (46. Weiser), S. Bender (50. Dragović), Tah, Sinkgraven – Wirtz, Baumgartlinger, Amiri (80. Demirbay) – Bailey, Alario (68. Schick), Diaby (80. Bellarabi).
  Náhradníci: Grill, Lomb – Weiser, Schick, Wendell, Demirbay, Bellarabi, Dragović, Jedvaj.

  Rozhodčí: Brych – Borsch, Lupp