Banská Bystrica – Košice 2:3 (po pr.) | Michalovce – Detva 3:4 (kon.) | Trenčín – Nitra 3:2 (po pr.)
Poprad – Nové Zámky 2:1 (kon.)
HK DUKLA Trenčín
3:2 (0:0, 0:1, 2:1 - 1:0)
HK Nitra
sk Úterý 08.12.2020, 18:00 • Zimný štadión Pavla Demitru, Trenčín • Tipos Extraliga (SR) • 7. kolo

Dnes sme spočiatku mysleli, že góly neuvidíme, ale opak bol pravdou. V poslednej tretine padli tri a stav bol nerozhodný. Preto muselo prísť predĺženie, v ktorom boli úspešnejší domáci. Nič to nemení na tom, že sme boli svedkami veľmi vyrovnaného zápasu, ktorému remíza svedčí. To je odo mňa dnes všetko, ďakujem vám za pozornosť. (20:19:16)

61:32 JANE KETTUNEN (TRE) - 3:2

61:32
    Trenčín dal gól!
    Gól strelil JANNE KETTUNEN, ktorý bol na konci ukážkovej akcie svojho tímu, keď poľahky usmernil puk do odkrytej bránky Nitry. Asistencie: Tomáš Bokroš, Juraj Bezúch.

61:03
    Tempo hry je veľmi vysoké, pretože sa hrá 3 na 3.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Šialený záver dnešného zápasu znamená fakt, že uvidíme ešte minimálne predĺženie!

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:22
    Riadna hracia doba sa o chvíľku skončí, a tak budeme svedkami predĺženia.
    58:09 MAREK SLOVÁK (NIT) - 2:2

58:09
    Nitra dala gól!
    Gól strelil MAREK SLOVÁK, ku ktorému sa krátko po jeho prvej veľkej šanci dostal odrazený puk od betónu Valenta a nitriansky hráč do odkrytej bránky vyrovnáva stav dnešného zápasu. Asistencie: Erik Gubo, Martin Vitaloš.

58:02
    Slovák sa z ničoho nič rútil na ľavom krídle sám, ale míňa o jemný kúsok.

56:59
    Záver zápasu bude ešte veľmi napínavý. Nitra počas celého zápasu neprehrávala a zrazu krátko pred koncom je tomu tak.
    55:36 MAREK VALACH (TRE) - 2:1

55:36
    Gól strelil MAREK VALACH, ktorý bol na konci ukážkovej akcie Trenčína. Valach mal dostatok času, aby presne namieril a poslal svoj tím do vedenia. Asistencie: Branislav Rehuš, Erik Rajnoha.

55:00
    Do konca riadneho hracieho času dnešného zápasu zostáva presne päť minút.

53:46
    Tempo hry sa mierne upokojilo. Ani jeden z tímov nechce urobiť výraznejšiu chybu vedúcu ku gólu.