Čeljabinsk – Jokerit 2:5 (kon.) | Čerepovec – Riga 4:2 (kon.) | Kazaň – Magnitogorsk 3:0 (kon.)
Minsk – Dynamo Moskva 2:3 (kon.) | Soči – Kunlun 3:4 (kon.) | Spartak Moskva – Nižněkamsk 4:2 (kon.)

Spartak právě vstřelil branku!
    Prodloužení nebude! Lehterä porazil na buly Hudáčka a MAXIM CYPLAKOV po soubojích v rohu obranného pásma trefil opuštěnou klec na opačném konci hřiště. Bez asistence.
    58:30 Jori LEHTERÄ - 3:2

58:30
    Devadesát vteřin před koncem třetí třetiny Spartak skóruje v přesilovce a dost možná slaví vítězný gól! Širokov nahrál do území vedle branky Bakošovi, který trpělivě vymyslel další přihrávku za zadní tyč a JORI LEHTERÄ spolehlivě trefil odkrytou část branky. Asistence: Martin Bakoš, Sergej Širokov.

56:56
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Otso Rantakari – 2 min., sekání).

53:18
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Alexandr Osipov – 2 min., držení).
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Sergej Širokov – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).

43:52
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Bulat Šafigullin – 2 min., vysoká hůl).

42:16
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Roman Abrosimov – 2 min., držení).
    37:56 Maxim CYPLAKOV - 2:2

37:56
    Nižněkamsk si znovu nepohlídal koncovku třetiny! Michail Juňkov během svého obratu na levém křídle posunul puk za svá záda k MAXIMU CYPLAKOVOVI a ten z úhlu dokonale potrestal fakt, že Barulin nechal odkryté všechny tři tyče. Asistence: Michail Juňkov, Andrej Zubarev.

34:08
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů).
    31:07 Alexej VOLGIN - 1:2

31:07
    Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    Neftěchimik se po polovině základní hrací doby vrací do vedení! Marat Chajrullin měl čas na manévrování u pravého mantinelu, kde si všiml volného ALEXEJE VOLGINA a ten z mezikruží nedal Hudáčkovi žádnou šanci. Při bránění teď selhal Ljubimov. Asistence: Marat Chajrullin.

19:37
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (2 min. pro hráčskou lavici – zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva).
    19:37 Jakov RYLOV - 1:1

19:37
    Chvíli před přestávkou přichází o čisté konto také Konstantin Barulin! Po velkém množství soubojů u pravého mantinelu šel puk k modré čáře, aby jej zpoza levého kruhu napálil do sítě JAKOV RYLOV. Asistence: Anatolij Nikoncev, Damir Musin.
    09:31 Otso RANTAKARI - 0:1

09:31
    Hned první početní výhoda končí hostujícím gólem! Do listiny střelců se zapsal OTSO RANTAKARI, který nachytal Júliuse Hudáčka dalekonosným pokusem z osy hřiště. Slovenský gólman asi doplatil na špatný výhled. Asistence: Libor Hudáček.

08:21
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Arťom Fjodorov – 2 min., podrážení).

Michal Břuchanský

Branky a nahrávky: 20. Rylov (Nikoncev, D. Musin), 38. M. Cyplakov (Juňkov, Zubarev), 59. Lehterä (Bakoš, Širokov), 60. M. Cyplakov – 10. Rantakari (L. Hudáček), 32. Volgin (Chajrullin)

Spartak Moskva: J. Hudáček (Bespalov) – Kulik, Djuse, Sokolov, Zubarev, Serikov, Rylov (A), D. Musin – Nikoncev (C), Lehterä, Širokov (A) – Ljubimov, Zubov, Fjodorov – Talalujev, R. Hanzl, Bakoš – M. Cyplakov, Juňkov, Kotljarevskij – Averšin.
    Neftěchimik Nižněkamsk: Barulin (Ivannikov) – Bryncev, Rantakari, Volgin, A. Osipov (C), Abrosimov, Sidorov, K. Vorobjov, Motygullin – Chajrullin, L. Hudáček, Enlund – A. Kosticyn (A), Kučerjavenko (A), Porjadin – Šiksatdarov, Šarifjanov, Bjakin – Šafigullin, Čiviljov, Bucajev.

Rozhodčí: Naumov, Ščenjov – Bersenjov, Ivanov

Diváci: 2 348