Sparta – Black Angels 18:7 (kon.) | Pardubice – Ostrava 4:6 (kon.) | Otrokovice – Hattrick Brno 3:5 (kon.)
Česká Lípa – Vítkovice 3:5 (kon.) | Bohemians – Liberec 8:3 (kon.)
Sokoli Pardubice
4:6 (3:1, 1:4, 0:1)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Sobota 12.12.2020, 16:00 • SH Dašická • Livesport Superliga • 10. kolo

58:15
    Sládek zklidnil hru u pravého mantinelu a přihrával k zadní tyči, kde hrál Malajka vysokou holí a Pardubice mají obrovskou šanci na srovnání. Uvidíme zřejmě powerplay šest na čtyři!

53:32
    Adam Šmíd (Pardubice) sekal zezadu Pešata při brejku soupeře tři na dva a domácí budou hrát 27 sekund ve třech. Hosté si berou timeout.

52:00
    Emoce nepolevují! David Žáček (Pardubice) protestuje proti dvěma minutám za držení při souboji se Soukupem.

45:25
    Za zákrok na Pešata u levého mantinelu fasuje Prix (PAR) dvě minuty.

35:27
    Rozhodčí přisoudili míček Ostravě a před hostující lavičkou došlo k potyčce mezi Pešatem a Prixem. Pardubice z toho vytěží přesilovou hru, protože jediným vyloučením florbalistou je Pešat (FBC ČPP Ostrava).

14:53
    Michal Sládek (Ostrava) jde na trestnou lavici! Při nahrávce Pešata zleva k druhé tyči se dopustil gólu rukou.

12:15
    David Žáček (Pardubice) je prvním vyloučeným hráčem zápasu, dostává dvě minuty po faulu zezadu zhruba na polovině hřiště.

Vít Muzikář

Branky a nahrávky: 1. Kucharič (Teichman), 2. Žáček (Smola), 19. Šmíd (Lehký), 36. Šmíd (P. Pakosta) – 13. Sládek (Pešat), 24. Šubert (Pešat), 24. Eichner (Lipový), 30. Hurta (Soukup), 35. Malajka (Šubert), 60. Sládek

Sokoli Pardubice: Haleš (Aubus) – Kaluža, Kohoutek, Slabý, Prix, Weinelt, Lehký – Kučera, Teichman, P. Pakosta – Klein, Šmíd, Savický – Petržela, Smola, Žáček – Kucharič, Černý, Formánek (C).
    FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Binder (Janík) – Lipový, Šešulka, Zimmer, Burýšek – Malajka, Soukup, Herblich – Klimscha (C), Vítovec, Eichner – Jakubec, Šubert, Sládek – Pešat, Hurta, Kittel – Dohnal, Malina.

Rozhodčí: Müller, Novosad