Los osmifinále Ligy mistrů | (kon.) | | | Los šestnáctifinále Evropské ligy | (kon.) |
Obří slalom žen, 1. kolo, Courchevel | Vítězka: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Obří slalom žen, 2. kolo, Courchevel | Vítězka: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
konec
Obří slalom žen, 2. kolo, Courchevel
Vítězka: M. Shiffrinová (USA)
Tomáš Kubečka
Konečné pořadí
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 2:19.63
2. Federica Brignoneová (ITA) +0.82
3. Tessa Worleyová (FRA) +1.09
4. Michelle Gisinová (SUI) +1.20
5. Katharina Liensbergerová (AUT) +1.54
6. Stephanie Brunnerová (AUT) +1.81
7. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +2.09
8. Ricarda Haaserová (AUT) +2.26
9. Sofia Goggiaová (ITA) +2.27
10. Sara Hectorová (SWE) +2.29
11. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +2.42
12. Katharina Truppeová (AUT) +2.47
13. Ramona Siebenhoferová (AUT) +3.20
14. Elena Curtoniová (ITA) +3.27
15. Maria Therese Tvibergová (NOR) +3.47
16. Tina Robniková (SLO) +3.58
17. Adriana Jelinková (NED) +3.62
18. A.J. Hurtová (USA) +3.83
19. Franziska Gritschová (AUT) +3.83
20. Corinne Suterová (SUI) +3.98
21. Wendy Holdenerová (SUI) +4.02
22. Ana Buciková (SLO) +4.47
23. Estelle Alphandová (SWE) +4.49
24. Elisa Mörzingerová (AUT) +4.74
25. Mélanie Meillardová (SUI) +4.76
26. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +4.81
27. Kristin Lysdahlová (NOR) +5.01
28. Eva-Maria Bremová (AUT) +5.08
29. Coralie Frasseová Sombetová (FRA) +5.10
Kaja Norbyeová (NOR) a Marta Bassinová (ITA) druhé kolo nedokončily.
Konečné pořadí prvního kola:
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 1:08,32
2. Marta Bassinová (ITA) +0,07
3. Federica Brignoneová (ITA) +0,14
4. Stephanie Brunnerová (AUT) +0,70
5. Tessa Worleyová (FRA) +0,88
6. Michelle Gisinová (SUI) +1,23
7. Sara Hectorová (SWE) +1,50
8. Katharina Liensbergerová (AUT) +1,71
9. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +1,72
10. Wendy Holdenerová (SUI) +2,01
11. Katharina Truppeová (AUT) +2,12
12. Ricarda Haaserová (AUT) +2,20
13. Sofia Goggiaová (ITA) +2,23
14. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +2,26
15. Ramona Siebenhoferová (AUT) +2,30
16. Tina Robniková (SLO) +2,36
17. Adriana Jelínková (NED) +2,43
18. Corinne Suterová (SUI) +2,44
19. Maryna Gasienica-Danielová (POL) +2,54
20. Elena Curtoniová (ITA) +2,79
21. Ana Bučiková (SLO) +2,93
22. Kristin Lysdahlová (NOR) +3,05
23. Coralie Frasseová Sombetová (FRA) +3,20
24. Estelle Alphandová (SWE) +3,23
25. Eva-Maria Bremová (AUT) +3,28
26. Elisa Mörzingerová (AUT) +3,31
27. A. J. Hurtová (USA) +3,32
28. Melanie Meillardová (SUI) +3,40
29. Kaja Norbyeová (NOR) +3,47
30. Franziska Gritschová (AUT) +3,51
30. Maria Therese Tvibergová (SWE) +3,51
...
57. Tereza Kmochová (CZE) +9,70.
...
Petra Vlhová (SVK) nedokončila 1. kolo.
Průběžné pořadí SP v obřím slalomu
1. Marta Bassinová (ITA) 200
2. Federica Brignoneová (ITA) 125
3. Petra Vlhová (SVK) 120
4. Sara Hectorová (SWE) 98
5. Michelle Gisinová (SUI) 82
28. Ester Ledecká (CZE) 11
Průběžné pořadí SP
1. Petra Vlhová (SVK) 420
2. Marta Bassinová (ITA) 258
3. Michelle Gisinová (SUI) 207
4. Mikaela Shiffrinová (USA) 175
4. Katharina Liensbergerová (AUT) 175
24. Martina Dubovská (CZE) 48
48. Ester Ledecká (CZE) 11
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 2:19.63
2. Federica Brignoneová (ITA) +0.82
3. Tessa Worleyová (FRA) +1.09
4. Michelle Gisinová (SUI) +1.20
5. Katharina Liensbergerová (AUT) +1.54
6. Stephanie Brunnerová (AUT) +1.81
7. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +2.09
8. Ricarda Haaserová (AUT) +2.26
9. Sofia Goggiaová (ITA) +2.27
10. Sara Hectorová (SWE) +2.29
11. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +2.42
12. Katharina Truppeová (AUT) +2.47
13. Ramona Siebenhoferová (AUT) +3.20
14. Elena Curtoniová (ITA) +3.27
15. Maria Therese Tvibergová (NOR) +3.47
16. Tina Robniková (SLO) +3.58
17. Adriana Jelinková (NED) +3.62
18. A.J. Hurtová (USA) +3.83
19. Franziska Gritschová (AUT) +3.83
20. Corinne Suterová (SUI) +3.98
21. Wendy Holdenerová (SUI) +4.02
22. Ana Buciková (SLO) +4.47
23. Estelle Alphandová (SWE) +4.49
24. Elisa Mörzingerová (AUT) +4.74
25. Mélanie Meillardová (SUI) +4.76
26. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +4.81
27. Kristin Lysdahlová (NOR) +5.01
28. Eva-Maria Bremová (AUT) +5.08
29. Coralie Frasseová Sombetová (FRA) +5.10
Kaja Norbyeová (NOR) a Marta Bassinová (ITA) druhé kolo nedokončily.
Konečné pořadí prvního kola:
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 1:08,32
2. Marta Bassinová (ITA) +0,07
3. Federica Brignoneová (ITA) +0,14
4. Stephanie Brunnerová (AUT) +0,70
5. Tessa Worleyová (FRA) +0,88
6. Michelle Gisinová (SUI) +1,23
7. Sara Hectorová (SWE) +1,50
8. Katharina Liensbergerová (AUT) +1,71
9. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +1,72
10. Wendy Holdenerová (SUI) +2,01
11. Katharina Truppeová (AUT) +2,12
12. Ricarda Haaserová (AUT) +2,20
13. Sofia Goggiaová (ITA) +2,23
14. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +2,26
15. Ramona Siebenhoferová (AUT) +2,30
16. Tina Robniková (SLO) +2,36
17. Adriana Jelínková (NED) +2,43
18. Corinne Suterová (SUI) +2,44
19. Maryna Gasienica-Danielová (POL) +2,54
20. Elena Curtoniová (ITA) +2,79
21. Ana Bučiková (SLO) +2,93
22. Kristin Lysdahlová (NOR) +3,05
23. Coralie Frasseová Sombetová (FRA) +3,20
24. Estelle Alphandová (SWE) +3,23
25. Eva-Maria Bremová (AUT) +3,28
26. Elisa Mörzingerová (AUT) +3,31
27. A. J. Hurtová (USA) +3,32
28. Melanie Meillardová (SUI) +3,40
29. Kaja Norbyeová (NOR) +3,47
30. Franziska Gritschová (AUT) +3,51
30. Maria Therese Tvibergová (SWE) +3,51
...
57. Tereza Kmochová (CZE) +9,70.
...
Petra Vlhová (SVK) nedokončila 1. kolo.
Průběžné pořadí SP v obřím slalomu
1. Marta Bassinová (ITA) 200
2. Federica Brignoneová (ITA) 125
3. Petra Vlhová (SVK) 120
4. Sara Hectorová (SWE) 98
5. Michelle Gisinová (SUI) 82
28. Ester Ledecká (CZE) 11
Průběžné pořadí SP
1. Petra Vlhová (SVK) 420
2. Marta Bassinová (ITA) 258
3. Michelle Gisinová (SUI) 207
4. Mikaela Shiffrinová (USA) 175
4. Katharina Liensbergerová (AUT) 175
24. Martina Dubovská (CZE) 48
48. Ester Ledecká (CZE) 11
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 2:19.63
2. Federica Brignoneová (ITA) +0.82
3. Tessa Worleyová (FRA) +1.09
4. Michelle Gisinová (SUI) +1.20
5. Katharina Liensbergerová (AUT) +1.54
6. Stephanie Brunnerová (AUT) +1.81
7. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +2.09
8. Ricarda Haaserová (AUT) +2.26
9. Sofia Goggiaová (ITA) +2.27
10. Sara Hectorová (SWE) +2.29
11. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +2.42
12. Katharina Truppeová (AUT) +2.47
13. Ramona Siebenhoferová (AUT) +3.20
14. Elena Curtoniová (ITA) +3.27
15. Maria Therese Tvibergová (NOR) +3.47
16. Tina Robniková (SLO) +3.58
17. Adriana Jelinková (NED) +3.62
18. A.J. Hurtová (USA) +3.83
19. Franziska Gritschová (AUT) +3.83
20. Corinne Suterová (SUI) +3.98
21. Wendy Holdenerová (SUI) +4.02
22. Ana Buciková (SLO) +4.47
23. Estelle Alphandová (SWE) +4.49
24. Elisa Mörzingerová (AUT) +4.74
25. Mélanie Meillardová (SUI) +4.76
26. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +4.81
27. Kristin Lysdahlová (NOR) +5.01
28. Eva-Maria Bremová (AUT) +5.08
29. Coralie Frasseová Sombetová (FRA) +5.10
Kaja Norbyeová (NOR) a Marta Bassinová (ITA) druhé kolo nedokončily.
1. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 2:21.72
2. Ricarda Haaserová (AUT) +0.17
3. Sofia Goggiaová (ITA) +0.18
4. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +0.33
5. Katharina Truppeová (AUT) +0.38