Villarreal – Levante 2:1 (kon.) | Real Betis – Sevilla 1:1 (kon.) | Getafe – Valladolid 0:1 (kon.)
Real Madrid – Celta Vigo 2:0 (kon.)
Villarreal CF
2:1 (1:0)
Levante UD
Sobota 02.01.2021, 14:00 • Estadio de la Cerámica, Villarreal • Španělská LaLiga • 17. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (15:56:00)

Villarreal slaví povinné tři body, po předchozí porážce na hřišti rivala a tabulkového konkurenta Sevilly (0:2). Ve druhé půli podali hosté mnohem lepší výkon, než v poločase prvním a asi si vyrovnání zasloužili, nicméně druhý gól do sítě Villarrealu se jim dát nepovedlo a domů tak odjedou s prázdnou.

90+3

90+3
    Statistika držení míče – 50% : 50%.

90+2
    Znovu sráží aktivitu Levante zbytečná chyba, nyní to byl nepřesný nákop na pravou stranu.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    Jorge Miramón (Levante) fauluje při napadání na polovině soupeře, další cenné vteřiny pro bránící Villarreal.

89
    Samuel Chukwueze (Villarreal) vybojoval míč u půlící čáry a rychle rozehrává na levou stranu, odkud se ale míč vrací zpět na polovinu domácích, ti budou šetřit čas.

88
    Levante na polovině Villarrealu, nepřesný pas z levé strany, odkud se míč dostane až do vápna domácích, tam si ho bere gólman Asenjo.

87
    Sergio Asenjo (Villarreal) nespěchá s rozehrávkou, hosté se usilovně snaží o vyrovnání a vzhledem k aktivitě, kterou vyvíjejí v celém druhém poločase, to rozhodně není nereálné.

85
    Sergio Asenjo (Villarreal) sbírá míč ze země, po nepovedeném zakončení Rogera Martího.

84
    Žlutou kartu dostává Mickaël Malsa (Levante UD).

82
    Rychlý protiútok domácích zakončil slabou střelou Samuel Chukwueze, kterou Aitor Fernández v klidu chytá do svých rukavic.

81
    Tentokrát se rozehrával roh z pravé strany, ale ani tentokrát se hosté do zakončení nedostali.

80
    Centr sice dolétl do vápna Villarrealu, ale domácí se ubránili, byť pouze za cenu dalšího rohu.

79
    Rohový kop pro Levante, hosté budou rozehrávat z levé strany.

77
    Šance také na druhé straně, kdy se ke střele z hranice vápna dostal Gerard Moreno, který orazítkoval tyč!

76
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Alfonso Pedraza, přichází Jaume Costa.

75
    No, mohlo být ještě hůř, z pohledu domácího Villarrealu, to poté, co José Luis Morales (Levante) poslal z levé strany míč zpětnou přihrávkou do vápna, kde z voleje zakončil Roger Martí, jenže ten branku minul.