Madeta Motor ČB – Vítkovice 4:3 (2:0 po s.n.) | Mountfield HK – Pardubice 3:2 (kon.) | Sparta – Liberec 1:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Zlín 0:1 (kon.) | Litvínov – Olomouc 2:1 (po pr.) | Kometa Brno – K. Vary 3:0 (kon.)
Plzeň – Třinec 3:4 (po pr.)
konec
HC Sparta Praha
1:3 (0:2, 0:0, 1:1)
Bílí Tygři Liberec
Neděle 03.01.2021, 16:00 • O2 arena (Praha - Vysočany) • Tipsport extraliga (ČR) • 32. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Ode mě je to už pro dnešek vše, přeji Vám úspěšný start do nového týdne a u dalších online textových přenosů se budu těšit, na počtenou! (18:17:03)
   
  Máme dobojováno! Sparťané ve třetí třetině skórovali pouze jednou zásluhou Davida Němečka a v poslední minutě naopak potvrdil liberecké vítězství Radovan Pavlík. Liberečtí si odváží domů tři body, sparťané odchází z tohoto utkání s prázdnou.
   
  Konec zápasu.
   
  59:51
  Michal Birner hledal na druhé straně svého spoluhráče a liberečtí hokejisté v poklidu dohrávají zápas v útočném pásmu. Utkání spěje do svého konce.
  59:07 Radovan PAVLÍK - 1:3
   
  59:07
  Liberec právě vstřelil branku!
  O vítězi je rozhodnuto! Liberečtí poslali kotouč ven ze svého obranného pásma a RADOVAN PAVLÍK následně skóroval do opuštěné branky domácích. Asistence: Jaroslav Vlach, Lukáš Derner.
   
  58:54
  Domácí trenéři si nyní vyžádali oddechový čas na poradu a je zřejmé, že sparťané to i nadále zkusí se šesti bruslaři v poli.
   
  58:30
  Sparťané se museli vrátit pro puk až do vlastního obranného pásma a brankář Matěj Machovský už opustil svoje pracoviště! Domácí v šesti.
   
  57:37
  David Němeček si hledal vhodnou pozici na střelu, ale sparťanský obránce nakonec zvolil přihrávku na svého spoluhráče. Domácí hráči jsou v tlaku.
   
  56:34
  Obránce Adam Polášek vystřelil z dálky na brankáře Petra Kváču a liberecký brankář musel předvést další zákrok. Sparťané jsou v útoku, hra plyne dál.
   
  55:28
  Ondřej Vitásek se dostal k puku jako první v obranném pásmu a založil libereckou protiakci. Šír ještě zdržoval sparťanskou rozehrávku u branky Machovského.
   
  54:16
  Po komerční přestávce se vhazovalo v útočném pásmu Liberce, kteří opět zaměstnali brankáře Machovského. Domácí vzápětí uzmuli kotouč na hole.
   
  53:39
  Vitásek poslal kotouč po mantinelu na modrou čáru, odkud Jan Šír dokázal vyhodit touš alespoň do střední zóny. Sparťané už chystají závěrečný nápor.
   
  52:48
  Radan Lenc chtěl využít zaváhání v obraně Pražanů, ale liberecký útočník se neprosadil. Následně po urputném souboji u mantinelu byli úspěšnější sparťané.
   
  52:19
  Adam Musil nahodil touš za branku Machovského, který pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou. Sparťané se dostali alespoň do středního pásma.
   
  51:20
  Matúš Sukeĺ vyzkoušel pozornost libereckého brankáře pohotovou střelou z levé strany, ale i tentokrát gólman Kváča byl připravený. Hra je znovu přerušena.
   
  50:57
  A další zakázané uvolněné libereckého celku. Hosté si situaci v obranném pásmu příliš moc nekomplikují a raději posílají kotouče ven ze své třetiny.
   
  50:48
  Piskáček byl u kotouče v obranném pásmu jako první, a to znamenaná jediné. Po zakázaném uvolnění se hra vrátí před libereckého fantoma Petra Kváču.
   
  49:49
  Petr Kváča je v posledních minutách opravdu ve velké permanenci. Před pár okamžiky lapil nebezpečnou ránu z hole Martina Janduse, který vystřelil z kruhu.

  Petr Pavlík

  Branky a nahrávky: 44. Němeček (Sobotka, Horák) – 4. P. Jelínek, 9. Lenc, 60. R. Pavlík (J. Vlach, Derner)


  HC Sparta Praha: Machovský (Neužil) – Piskáček (A), Košťálek, Polášek, Kalina, Němeček, M. Jandus – Sobotka, Horák, Řepík (C) – Rousek, Tomášek, Buchtele – Říčka, Pech (A), Šmerha – Dvořáček, Sukeľ, Zikmund.
  Bílí Tygři Liberec: Kváča (J. Pavelka) – Vitásek, Knot, Rosandić, T. Hanousek, Derner, Kolmann, Havlín – Birner (A), A. Musil, Lenc – T. Rachůnek, P. Jelínek (C), Průžek – J. Vlach, Hrabík, R. Pavlík – D. Špaček, Šír, Pekař.

  Rozhodčí: Pražák, Šindel – Lhotský, Zíka