Rögle BK – Frölunda | 0:0 (19:00) | | | Rögle BK – Frölunda | 0:0 (19:00) | | | Mnichov – Tappara | 0:0 (20:30) |
Mnichov – Tappara | 0:0 (20:30) |
Plzeň – Třinec | 5:0 (kon.) |
Vrchlabí – Třebíč | 4:2 (kon.) | | | Ústí n/L – Kadaň | 8:3 (kon.) | | | Poruba 2011 – Frýdek-M. | 5:0 (kon.) |
Chabarovsk – Barys | 4:5 (2:3 po s.n.) | | | Magnitogorsk – Spartak Moskva | 4:3 (kon.) | | | Riga – Dynamo Moskva | 5:4 (kon.) |
Banská Bystrica – Detva | 3:4 (kon.) |
Skalica – Pov. Bystrica | 4:5 (kon.) |
konec
HC Stadion Vrchlabí
4:2
(1:0, 2:1, 1:1)
SK Horácká Slavia Třebíč
Jan Přikryl
Branky a nahrávky:
5. Hozák (Urban, Jirků), 23. Urban (Jirků, Mrňa), 25. Linhart (Nouza, M. Kratochvil), 45. Chalupa (Urban, Jirků) – 31. Bittner (Zukal, Šťovíček), 57. Nedvídek (Vodný, Stehlík)
Rozhodčí: Čáp, Jaroš – Hnát, Horažďovský
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Stadion Vrchlabí:
Soukup (Štěpánek) – Linhart (A), Oliva, Kajínek, Niko, Jirků (C), Bučko, J. Moník – Chalupa, Heřman, Nouza (A) – Machač, M. Kratochvil, Zeman – Hozák, Urban, Mrňa – Formánek, Pochobradský, F. Moník.
Náhradníci:
Trenér:
SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Mičán) – Zukal, Furch, L. Chalupa, Nedbal, Tejnor, Stehlík, Kowalczyk – Vodný (A), Nedvídek (C), Šťovíček – Krliš, Bittner (A), Psota – Ferda, Kořenek, Š. Kratochvil – Křehlík, Michálek, Hrubec.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Mičán) – Zukal, Furch, L. Chalupa, Nedbal, Tejnor, Stehlík, Kowalczyk – Vodný (A), Nedvídek (C), Šťovíček – Krliš, Bittner (A), Psota – Ferda, Kořenek, Š. Kratochvil – Křehlík, Michálek, Hrubec.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Čáp, Jaroš – Hnát, Horažďovský
Diváci:
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (David Kajínek – 2+2 min, hrubost. Odpyká: Filip Moník).
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Radim Ferda – 2 min., sekání).
Máme sníženo a hosté využívají přesilovou hru. Vodný našel v mezikruží LUKÁŠE NEDVÍDKA, který se s ničím nepáral a vypustil ránu ze zápěstí a nedal žádnou šanci domácímu brankáři. Asistence: Michal Vodný, Jakub Stehlík.
Třetí využitá přesilová hra domácích. Urban přistrčil puk na pravém kruhu pro DAVIDA CHALUPU, který prostřelil Jekela v hostující brance. Asistence: Patrik Urban, Tomáš Jirků.
Hosté snižují na rozdíl dvou branek a také využívají přesilovou hru. Nahození od modré v podání Zukala Soukup vyrazil pouze před sebe, kde stál výborně postavený LADISLAV BITTNER, který v klidu uklidil puk za ležícího Soukupa. Asistence: Lukáš Zukal, Martin Šťovíček.
Domácí využívají druhou přesilovou hru a využívají druhou přesilovou hru. Matouš Kratochvil vyhrál buly přesně na Nouzu, který posunul puk na TOMÁŠE LINHARTA, ten si najel na modrou napřáhl a dvakrát tečovaný puk hráči Třebíče končí za zády nešťastného Jekela. Asistence: Tomáš Nouza, Matouš Kratochvil.
Domácí vedou o dvě branky. To je pro hosty dost kruté. Jirků našel ve středním pásmu PATRIKA URBANA, který zajel do útočného pásma a bekhendovým zakončením se snažil trefil branku. Jekel již byl se svojí lapačkou připravený, ale k jeho smůle ztečoval puk za jeho záda jeden z jeho obránců. Asistence: Tomáš Jirků, Pavel Mrňa.
Domácí otevírají skóre dnešního utkání a využívají přesilovou hru. Po přihrávkách Jirků a Urbana se dostal puk na JIŘÍHO HOZÁKA, který si našlápl po levé straně a udělal si z obránce kužel a pohotově prostřelil Jekla v hostující brance. Asistence: Patrik Urban, Tomáš Jirků.
HC Stadion Vrchlabí: Soukup (Štěpánek) – Linhart (A), Oliva, Kajínek, Niko, Jirků (C), Bučko, J. Moník – Chalupa, Heřman, Nouza (A) – Machač, M. Kratochvil, Zeman – Hozák, Urban, Mrňa – Formánek, Pochobradský, F. Moník.
SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Mičán) – Zukal, Furch, L. Chalupa, Nedbal, Tejnor, Stehlík, Kowalczyk – Vodný (A), Nedvídek (C), Šťovíček – Krliš, Bittner (A), Psota – Ferda, Kořenek, Š. Kratochvil – Křehlík, Michálek, Hrubec.
Rozhodčí: Čáp, Jaroš – Hnát, Horažďovský.
2011 Vrchlabí – Třebíč 4:2
2011 Třebíč – Vrchlabí 1:2
2010 Třebíč – Vrchlabí 3:2 po sn.
Horácká Slavia má odehráno třináct utkání. Třebíč se po těchto zápasech nachází na 11. místě z 18, když si připsali bilanci 7-0-2-4 při skóre 39:40. Na venkovních kluzištích si ze 6 odehraných zápasů připsali bilanci 2-0-1-3 při skóre 14:22. Po utkání s Vrchlabím je čeká utkání na ledě Frýdku-Místku.
Poslední zápasy
Přerov – Třebíč 4:0
Třebíč – Litoměřice 3:4 po prodl.
Třebíč – Havířov 3:1
Třebíč – Kladno 3:2
Třebíč – Kadaň 6:4
Kanadské bodování
1. Ladislav Bittner 9+7
2. Martin Šťovíček 6+6
3. Lukáš Nedvídek 3+8
Neproduktivnější obránce
Karel Nedbal 0+6
HC Stadion má odehráno čtrnáct zápasů. Vrchlabí se to těchto zápasech nachází na 6. místě z 18, když si připsali bilanci 8-0-1-5 při skóre 51:33. Na domácím ledě DD Elektromont arény si z 5 odehraných utkání připsali bilanci 4-0-0-1 při skóre 20:11. Po utkání s Třebíčí je čeká domácí utkání proti Přerovu.
Poslední zápasy
Vrchlabí – Litoměřice 5:2
Kolín – Vrchlabí 3:2
Šumperk – Vrchlabí 1:6
Havířov – Vrchlabí 3:1
Kadaň – Vrchlabí 1:5
Kanadské bodování
1. Martin Heřman 7+9
2. Tomáš Nouza 3+11
3. Matouš Kratochvil 7+5
Neproduktivnější obránce
Tomáš Linhart 2+3