Sprint žen, 7,5 km, Oberhof | Vítěz: T. Eckhoffová (NOR) (kon.) | | | Sprint mužů, 10 km, Oberhof | Vítěz: J. Bø (NOR) (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Adelboden | Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.) | | | Obří slalom mužů, 2. kolo, Adelboden | Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.) |
Hromadný start mužů, 15 km klasicky, Val di Fiemme | Vítěz: A. Bolšunov (RUS) (kon.) | | | Hromadný start žen, 10 km klasicky, Val di Fiemme | Vítěz: N. Něprjajevová (RUS) (kon.) |
Kvalifikace HS142, Titisee-Neustadt | Vítěz: H. Granerud (NOR) (kon.) |
konec
Obří slalom mužů, 1. kolo, Adelboden
Vítěz: A. Pinturault (FRA)
Tomáš Kubečka
Pořadí po 1. kole
1. Alexis Pinturault (FRA) 1:09.94
2. Marco Odermatt (SUI) +0.96
3. Filip Zubčić (CRO) +0.97
4. Tommy Ford (USA) +1.15
5. Justin Murisier (SUI) +1.28
6. Ryan Cochran-Siegle (USA) +1.38
7. Leif Kristian Nestvold-Haugen (NOR) +1.42
8. Henrik Kristoffersen (NOR) +1.52
9. Loïc Meillard (SUI) +1.57
10. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +1.81
11. Lucas Braathen (NOR) +2.00
12. Riccardo Tonetti (ITA) +2.16
13. Erik Read (CAN) +2.35
14. Semyel Bissig (SUI) +2.39
15. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +2.41
16. Fabian Wilkens Solheim (NOR) +2.42
17. Aleksandr Andrijenko (RUS) +2.48
18. Raphael Haaser (AUT) +2.50
19. Mathieu Faivre (FRA) +2.52
20. Stefan Hadalin (SLO) +2.60
21. Luca De Aliprandini (ITA) +2.64
22. Cyprien Sarrazin (FRA) +2.69
23. River Radamus (USA) +2.71
24. Marco Schwarz (AUT) +2.73
25. Giovanni Borsotti (ITA) +2.74
26. Alexander Schmid (GER) +2.79
27. Thibaut Favrot (FRA) +2.96
28. Roland Leitinger (AUT) +2.99
29. Daniele Sette (SUI) +3.11
30. Trevor Philp (CAN) +3.13
44. Kryštof Krýzl (CZE) +4.78
Startovní listina
1. Alexis Pinturault (FRA)
2. Tommy Ford (USA)
3. Filip Zubčić (CRO)
4. Žan Kranjec (SLO)
5. Leif Kristian Nestvold-Haugen (NOR)
6. Henrik Kristoffersen (NOR)
7. Marco Odermatt (SUI)
8. Luca De Aliprandini (ITA)
9. Lucas Braathen (NOR)
10. Mathieu Faivre (FRA)
11. Victor Muffat-Jeandet (FRA)
12. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
13. Alexander Schmid (GER)
14. Gino Caviezel (SUI)
15. Loïc Meillard (SUI)
16. Marco Schwarz (AUT)
17. Ryan Cochran-Siegle (USA)
18. Justin Murisier (SUI)
19. Erik Read (CAN)
20. Atle Lie McGrath (NOR)
21. Ted Ligety (USA)
22. Roland Leitinger (AUT)
23. Thibaut Favrot (FRA)
24. Adam Žampa (SVK)
25. Cyprien Sarrazin (FRA)
26. Trevor Philp (CAN)
27. Stefan Brennsteiner (AUT)
28. Riccardo Tonetti (ITA)
29. Giovanni Borsotti (ITA)
30. Manuel Feller (AUT)
31. Rasmus Windingstad (NOR)
32. Fabian Wilkens Solheim (NOR)
33. Semyel Bissig (SUI)
34. Cedric Noger (SUI)
35. Raphael Haaser (AUT)
36. Roberto Nani (ITA)
37. River Radamus (USA)
38. Magnus Walch (AUT)
39. Ivan Kuzněcov (RUS)
40. Alex Hofer (ITA)
41. Daniele Sette (SUI)
42. Maarten Meiners (NED)
43. Remy Falgoux (FRA)
44. Hannes Zingerle (ITA)
45. Aleksandr Andrijenko (RUS)
46. Bridger Gile (USA)
47. Léo Anguenot (FRA)
48. Patrick Haugen Veisten (NOR)
49. Christian Borgnas (NOR)
50. Riley Seger (CAN)
51. Andreas Žampa (SVK)
52. Stefan Hadalin (SLO)
53. Stefano Baruffaldi (ITA)
54. Samu Torsti (FIN)
55. Kryštof Krýzl (CZE)
56. George Steffey (USA)
57. Giovanni Franzoni (ITA)
58. Mattias Rönngren (SWE)
59. Julian Rauchfuss (GER)
60. Adrian Pertl (AUT)
61. Willis Feasey (NZL)
62. Timon Haugan (NOR)
63.Filippo Della Vite (ITA)
64. Charlie Raposo (GBR)
65. Albert Ortega (ESP)
66. Alec Scott (IRL)
67. Nikita Alečkin (RUS)
1. Alexis Pinturault (FRA) 1:09.94
2. Marco Odermatt (SUI) +0.96
3. Filip Zubčić (CRO) +0.97
4. Tommy Ford (USA) +1.15
5. Justin Murisier (SUI) +1.28
6. Ryan Cochran-Siegle (USA) +1.38
7. Leif Kristian Nestvold-Haugen (NOR) +1.42
8. Henrik Kristoffersen (NOR) +1.52
9. Loïc Meillard (SUI) +1.57
10. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +1.81
11. Lucas Braathen (NOR) +2.00
12. Riccardo Tonetti (ITA) +2.16
13. Erik Read (CAN) +2.35
14. Semyel Bissig (SUI) +2.39
15. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +2.41
16. Fabian Wilkens Solheim (NOR) +2.42
17. Aleksandr Andrijenko (RUS) +2.48
18. Raphael Haaser (AUT) +2.50
19. Mathieu Faivre (FRA) +2.52
20. Stefan Hadalin (SLO) +2.60
21. Luca De Aliprandini (ITA) +2.64
22. Cyprien Sarrazin (FRA) +2.69
23. River Radamus (USA) +2.71
24. Marco Schwarz (AUT) +2.73
25. Giovanni Borsotti (ITA) +2.74
26. Alexander Schmid (GER) +2.79
27. Thibaut Favrot (FRA) +2.96
28. Roland Leitinger (AUT) +2.99
29. Daniele Sette (SUI) +3.11
30. Trevor Philp (CAN) +3.13
44. Kryštof Krýzl (CZE) +4.78
Startovní listina
1. Alexis Pinturault (FRA)
2. Tommy Ford (USA)
3. Filip Zubčić (CRO)
4. Žan Kranjec (SLO)
5. Leif Kristian Nestvold-Haugen (NOR)
6. Henrik Kristoffersen (NOR)
7. Marco Odermatt (SUI)
8. Luca De Aliprandini (ITA)
9. Lucas Braathen (NOR)
10. Mathieu Faivre (FRA)
11. Victor Muffat-Jeandet (FRA)
12. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
13. Alexander Schmid (GER)
14. Gino Caviezel (SUI)
15. Loïc Meillard (SUI)
16. Marco Schwarz (AUT)
17. Ryan Cochran-Siegle (USA)
18. Justin Murisier (SUI)
19. Erik Read (CAN)
20. Atle Lie McGrath (NOR)
21. Ted Ligety (USA)
22. Roland Leitinger (AUT)
23. Thibaut Favrot (FRA)
24. Adam Žampa (SVK)
25. Cyprien Sarrazin (FRA)
26. Trevor Philp (CAN)
27. Stefan Brennsteiner (AUT)
28. Riccardo Tonetti (ITA)
29. Giovanni Borsotti (ITA)
30. Manuel Feller (AUT)
31. Rasmus Windingstad (NOR)
32. Fabian Wilkens Solheim (NOR)
33. Semyel Bissig (SUI)
34. Cedric Noger (SUI)
35. Raphael Haaser (AUT)
36. Roberto Nani (ITA)
37. River Radamus (USA)
38. Magnus Walch (AUT)
39. Ivan Kuzněcov (RUS)
40. Alex Hofer (ITA)
41. Daniele Sette (SUI)
42. Maarten Meiners (NED)
43. Remy Falgoux (FRA)
44. Hannes Zingerle (ITA)
45. Aleksandr Andrijenko (RUS)
46. Bridger Gile (USA)
47. Léo Anguenot (FRA)
48. Patrick Haugen Veisten (NOR)
49. Christian Borgnas (NOR)
50. Riley Seger (CAN)
51. Andreas Žampa (SVK)
52. Stefan Hadalin (SLO)
53. Stefano Baruffaldi (ITA)
54. Samu Torsti (FIN)
55. Kryštof Krýzl (CZE)
56. George Steffey (USA)
57. Giovanni Franzoni (ITA)
58. Mattias Rönngren (SWE)
59. Julian Rauchfuss (GER)
60. Adrian Pertl (AUT)
61. Willis Feasey (NZL)
62. Timon Haugan (NOR)
63.Filippo Della Vite (ITA)
64. Charlie Raposo (GBR)
65. Albert Ortega (ESP)
66. Alec Scott (IRL)
67. Nikita Alečkin (RUS)
1. Alexis Pinturault (FRA) 1:09.94
2. Marco Odermatt (SUI) +0.96
3. Filip Zubčić (CRO) +0.97
4. Tommy Ford (USA) +1.15
5. Justin Murisier (SUI) +1.28
6. Ryan Cochran-Siegle (USA) +1.38
7. Leif Kristian Nestvold-Haugen (NOR) +1.42
8. Henrik Kristoffersen (NOR) +1.52
9. Loïc Meillard (SUI) +1.57
10. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +1.81
11. Lucas Braathen (NOR) +2.00
12. Riccardo Tonetti (ITA) +2.16
13. Erik Read (CAN) +2.35
14. Semyel Bissig (SUI) +2.39
15. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +2.41
16. Fabian Wilkens Solheim (NOR) +2.42
17. Aleksandr Andrijenko (RUS) +2.48
18. Raphael Haaser (AUT) +2.50
19. Mathieu Faivre (FRA) +2.52
20. Stefan Hadalin (SLO) +2.60
21. Luca De Aliprandini (ITA) +2.64
22. Cyprien Sarrazin (FRA) +2.69
23. River Radamus (USA) +2.71
24. Marco Schwarz (AUT) +2.73
25. Giovanni Borsotti (ITA) +2.74
26. Alexander Schmid (GER) +2.79
27. Thibaut Favrot (FRA) +2.96
28. Roland Leitinger (AUT) +2.99
29. Daniele Sette (SUI) +3.11
30. Trevor Philp (CAN) +3.13
44. Kryštof Krýzl (CZE) +4.78
1. Alexis Pinturault (FRA) 1:09.94
2. Marco Odermatt (SUI) +0.96
3. Filip Zubčić (CRO) +0.97
4. Tommy Ford (USA) +1.15
5. Justin Murisier (SUI) +1.28
6. Ryan Cochran-Siegle (USA) +1.38
7. Leif Kristian Nestvold-Haugen (NOR) +1.42
8. Henrik Kristoffersen (NOR) +1.52
9. Loïc Meillard (SUI) +1.57
10. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +1.81
1. Alexis Pinturault (FRA) 1:09.94
2. Marco Odermatt (SUI) +0.96
3. Filip Zubčić (CRO) +0.97
4. Tommy Ford (USA) +1.15
5. Justin Murisier (SUI) +1.28
6. Ryan Cochran-Siegle (USA) +1.38
7. Leif Kristian Nestvold-Haugen (NOR) +1.42
8. Henrik Kristoffersen (NOR) +1.52
9. Loïc Meillard (SUI) +1.57
10. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +1.81
1. Alexis Pinturault (FRA)
2. Tommy Ford (USA)
3. Filip Zubčić (CRO)
4. Žan Kranjec (SLO)
5. Leif Kristian Nestvold-Haugen (NOR)
6. Henrik Kristoffersen (NOR)
7. Marco Odermatt (SUI)
8. Luca De Aliprandini (ITA)
9. Lucas Braathen (NOR)
10. Mathieu Faivre (FRA)
11. Victor Muffat-Jeandet (FRA)
12. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
13. Alexander Schmid (GER)
14. Gino Caviezel (SUI)
15. Loïc Meillard (SUI)
16. Marco Schwarz (AUT)
17. Ryan Cochran-Siegle (USA)
18. Justin Murisier (SUI)
19. Erik Read (CAN)
20. Atle Lie McGrath (NOR)
21. Ted Ligety (USA)
22. Roland Leitinger (AUT)
23. Thibaut Favrot (FRA)
24. Adam Žampa (SVK)
25. Cyprien Sarrazin (FRA)
26. Trevor Philp (CAN)
27. Stefan Brennsteiner (AUT)
28. Riccardo Tonetti (ITA)
29. Giovanni Borsotti (ITA)
30. Manuel Feller (AUT)
31. Rasmus Windingstad (NOR)
32. Fabian Wilkens Solheim (NOR)
33. Semyel Bissig (SUI)
34. Cedric Noger (SUI)
35. Raphael Haaser (AUT)
36. Roberto Nani (ITA)
37. River Radamus (USA)
38. Magnus Walch (AUT)
39. Ivan Kuzněcov (RUS)
40. Alex Hofer (ITA)
41. Daniele Sette (SUI)
42. Maarten Meiners (NED)
43. Remy Falgoux (FRA)
44. Hannes Zingerle (ITA)
45. Aleksandr Andrijenko (RUS)
46. Bridger Gile (USA)
47. Léo Anguenot (FRA)
48. Patrick Haugen Veisten (NOR)
49. Christian Borgnas (NOR)
50. Riley Seger (CAN)
51. Andreas Žampa (SVK)
52. Stefan Hadalin (SLO)
53. Stefano Baruffaldi (ITA)
54. Samu Torsti (FIN)
55. Kryštof Krýzl (CZE)
56. George Steffey (USA)
57. Giovanni Franzoni (ITA)
58. Mattias Rönngren (SWE)
59. Julian Rauchfuss (GER)
60. Adrian Pertl (AUT)
61. Willis Feasey (NZL)
62. Timon Haugan (NOR)
63.Filippo Della Vite (ITA)
64. Charlie Raposo (GBR)
65. Albert Ortega (ESP)
66. Alec Scott (IRL)
67. Nikita Alečkin (RUS)
1. Marco Odermatt (SUI) 290 b
2. Alexis Pinturault (FRA) 240 b
3. Filip Zubčić (CRO) 208 b
4. Tommy Ford (USA) 174 b
5. Žan Kranjec (SLO) 157 b
6. Lucas Braathen (NOR) 155 b
7. Loïc Meillard (SUI) 145 b
8. Atle Lie McGrath (NOR) 120 b
9. Alexander Schmid (GER) 105 b
10. Leif Kristian Nestvold-Haugen (NOR) 104 b
11. Justin Murisier (SUI) 98 b
12. Henrik Kristoffersen (NOR) 92 b
13. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 85 b
14. Gino Caviezel (SUI) 82 b
15. Erik Read (CAN) 76 b
1. Alexis Pinturault (FRA) 475 b
2. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 465 b
3. Marco Odermatt (SUI) 391 b
4. Henrik Kristoffersen (NOR) 338 b
5. Mauro Caviezel (SUI) 307 b
6. Filip Zubčić (CRO) 295 b
7. Ryan Cochran-Siegle (USA) 273 b
8. Matthias Mayer (AUT) 264 b
9. Vincent Kriechmayr (AUT) 248 b
10. Manuel Feller (AUT) 210 b
11. Loïc Meillard (SUI) 209 b
12. Kjetil Jansrud (NOR) 201 b
13. Urs Kryenbühl (SUI) 194 b
14. Marco Schwarz (AUT) 186 b
15. Beat Feuz (SUI) 178 b