Everton – Rotherham 2:1 (po pr.) | Norwich – Coventry City 2:0 (kon.) | Nottingham – Cardiff 1:0 (kon.)
Luton – Reading 1:0 (kon.) | Bristol Rovers – Sheffield Utd. 2:3 (kon.) | Stoke – Leicester 0:4 (kon.)
Burnley – MK Dons 1:1 (4:3 po pen.) | Queens Park – Fulham 0:2 (po pr.) | Blackpool – West Brom 2:2 (3:2 po pen.)
Arsenal – Newcastle 2:0 (po pr.) | Brentford – Middlesbrough 2:1 (kon.) | Huddersfield Town – Plymouth 2:3 (kon.)

3:2
    Je hotovo! Pereira na rozdíl od 80. minuty zápasu neuspěl a jeho zahozená penalta ukončila účinkování West Bromwich Albion v anglickém poháru.
    KAIKAI

5. série
    3:2
    Sully Kaikai zahazuje mečbol, jeho penalta končí na tyči!
    FURLONG

3. série
    2:1
    Furlong kopl naprosto špatně, pomalu a přímo do Maxwella, který znovu vyráží.
    EDWARDS

2. série
    1:1
    Maxwell vyráží Edwardsovu střelu k tyči!
    YATES

1. série
    0:0
    Yatesovu mizernou pomalou střelu k tyči Button vyráží!

115
    Druhá nucená změna v sestavě Blackpoolu v průběhu prodloužení. Zraněného Warda střídá Robson.

112
    Favorit byl blízko vedoucímu gólu. Pereira se uvolnil v pokutovém území a střílel po zemi k tyči, jenže Maxwell tam skočil včas a jednou rukou vyškrabuje na roh.

106
    Žlutou kartu dostává Oliver Turton (Blackpool FC) za hru rukou.

99
    Po dvou minutách odkulhal islandský stoper Grétarsson ze hřiště, při zákroku si ještě navíc smolně natáhl sval. Na trávníku jej střídá Mitchell.

96
    Zkušeného Peltiera vystřídal v dresu West Bromwich Albion na hřišti Dara O´Shea a tak už je na střídačce celá zahajovací obranná čtyřka hostů.

91
    Do prodloužení nastupuje v dresu Blackpoolu místo Ballarda Ekpiteta.
    85. Virtue-Thick střílí z 20 metrů těsně vedle

85
    Blackpool se s remízou po základní době nechce spokojit. Z 20 metrů vypálil opět Matthew Virtue-Thick. Prudká střela prošla mezi obránci a doletěla těsně vedle pravé tyče.

82
    Kempa střídá v sestavě Blackpoolu Virtue-Thick.
    80. Matheus PEREIRA - 2:2

80
    West Bromwich právě vstřelil branku!
    Pokutový kop proměňuje střelou k tyči MATHEUS PEREIRA.
    79. Grosicki trefuje do ruky domácího Turtona

79
    Penalta pro hosty po Grosického akci a nastřelené ruce! Oliver Turton ji měl od těla a nemůže se divit.

75
    První změna v sestavě Blackpoolu je čistě africkou záležitostí, místo Lubaly přichází na hřiště Kaikai, reprezentant Sierry Leone.

72
    Veterána Branislava Ivanoviće střídá v sestavě hostů Kipré.

68
    Z protiútoku sklepl Grosického pas domácí Husband nešikovně přímo na nohu Pereiry, jenže Brazilcův oblouček placírkou přeletěl břevno o metr.
    66. Gary MADINE - 2:1

66
    Blackpool právě vstřelil branku!
    Domácí stejně jako před přestávkou udeřili zcela znenadání. Yates zachytil soupeřovu rozehrávku na vlastní polovině, okamžitě rozběhl po pravém křídle Kempa a sám jeho přihrávku do brejku ještě posunul špičkou doleva. GARY MADINE pak z 20 metrů prvním dotykem obstřelil gólmana Albionu po zemi.

63
    Yatesovi nevyšlo uprostřed pokutového území zakončení z voleje. Turtonův pěkný centr usměrnil jen kolenem vedle.

61
    Další dvě změny v sestavě West Bromwich Albion: Gallaghera a Bartleyho střídají Sawyers a Edwards.

60
    Spoustu volného prostoru měl na levém křídle Grosicki. Naběhl si na Pereirův pas a svůj průnik vyšperkoval zpětnou přihrávkou Gallagherovi, který z penaltové značky trestuhodně vysoko překopl domácí bránu.
    52. Semi AJAYI - 1:1

52
    Lacino získaný roh hosté proměnili ve vyrovnání. Po rozehrávce nakrátko poslal nadýchaný centr na malé vápno Kamil Grosicki a v obklíčení se vyšrouboval k přesné hlavičce k tyči vysoký Nigerijec SEMI AJAYI.

47
    Žlutou kartu dostává Conor Gallagher (West Bromwich Albion).

46
    West Bromwich Albion nastoupil do druhé půle s jednou změnou, místo Gibbse jde do hry Furlong.
    41. Jerry YATES - 1:0

41
    Třetiligový klub je na koni, rychlou přízemní kombinaci sehrál znamenitě. Madine vysunul kolmicí do běhu Lubalu, jeho přihrávku napříč pokutovým územím ještě posunul špičkou kopačky obsazený Daniel Kemp a za ním ji uklidil do sítě zapomenutý JERRY YATES.

37
    Žlutou kartu dostává Daniel Ballard (Blackpool FC) za šlapák uprostřed hřiště.
    35. Krovinović přestřeluje z dálky

35
    Krovinović se z dálky opřel do míče šajtlí a byl to nečekaně nebezpečný projektil, který proletěl těsně nad břevnem.
    20. Gallagher minul bránu přízemní střelou z 10 metrů

20
    Centr Matheuse Pereiry se domácím podařilo odhlavičkovat z malého vápna, hosté ho však rychle vrátili do ohně a Gallagher střílel bez přípravy po zemi vedle zadní tyče.

15
    Žlutou kartu dostává Semi Ajayi (West Bromwich Albion).

Karel Jedlička

Branky: 41. Yates, 66. Madine – 52. Ajayi, 80. Pereira (pen.)

Karty:   37. Ballard (BLP), 106. Turton (BLP) – 15. Ajayi (WBA), 47. Gallagher (WBA)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 12:5. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 19:15.
    Blackpool FC: Maxwell /C/ – Turton, Grétarsson (99. Mitchell), Ballard (91. Ekpiteta), Husband – Kemp (82. Virtue-Thick), Dougall, Ward (115. Robson), Lubala (75. Kaikai) – Yates, Madine
    Náhradníci: Sims – Gabriel, Thorniley, Woodburn

West Bromwich Albion: Button – Peltier (96. O´Shea), Bartley (61. Sawyers), Ivanović (72. Kipré), Gibbs (46. Furlong) – Krovinović, Livermore /C/, Ajayi, Gallagher (61. Edwards), Grosicki – Pereira
    Náhradníci: Lonergan – Harmon, Harper, Richards

Rozhodčí: Brooks – Howson, Leach