Třinec – Mountfield HK 3:1 (kon.) | Olomouc – Motor ČB 3:2 (kon.) | Vítkovice – Plzeň 4:3 (kon.)
Litvínov – Sparta 3:5 (kon.) | K. Vary – Zlín 5:1 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 2:1 (po pr.)
Liberec – Kometa Brno 2:3 (0:2 po s.n.)
HC Dynamo Pardubice
2:1 (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
BK Mladá Boleslav
Pátek 15.01.2021, 18:00 • enteria arena • Tipsport extraliga • 35. kolo

Ode mne je to v tuto chvíli vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (20:32:55)

Dynamo téměř po třech letech poráží Mladou Boleslav, o vítězi dnešního vyrovnaného duelu rozhodlo divoké prodloužení, které nakonec rozhodl 14 vteřin před koncem Juraj Mikuš brankou do odkryté klece.

64:46 Juraj MIKUŠ - 2:1

64:46
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Do prázdné branky se štěstím doskákala dorážka JURAJE MIKUŠE po krásné individuální akci Mateje Pauloviče. Asistence: Matej Paulovič.

64:31
    Poulíček obkroužil útočnou třetinu, pak mu ale puk odebral Cienciala, který jel sám na Kloučka. Svojí kličku ale pod tlakem dobruslujícího Poulíčka nezvládl zakončit.

63:10
    Kusý s Romanem jeli jen na jednoho obránce, Roman zakončoval zblízka, Mikuš pak z vrcholu kruhu minul příklepem.

62:05
    Alderson málem dorazil Šťastného přihrávku do prázdné brány.

61:00
    Kousal vybojoval ze souboje puk a předložil ho Camarovi, který opět trefil lapačku boleslavského gólmana.

60:01

Nerozhodný stav nezměnila ani napínává pasáž v závěru třetí dvacetiminutovky. Několik nebezpečných střel na obou stranách nevyvedlo z klidu ani jednoho brankáře, Klouček i Krošlelj často odolávali protiútokům a střelcům se dnes nedaří. Následovat tak bude pětiminutové prodloužení tři na tři.

60:00

59:23
    Lunter pálil z levého kruhu, Klouček lapačkou vyrazil puk do strany.

58:01
    Ďalogův průnik gólem, neskončil. Ani Paulovič následně po buly nedostal puk za záda maskovaného Slovince.

57:12
    Souhru na jeden dotek po buly zakončoval útočník Bruslařů Oscar Flynn. Soustředěný Klouček zasáhl, stejně jako o chvíli později proti střele Najmana.

57:00
    Cienciala teď napodobil spoluhráče, protáhl se podél mantinelu a vystřelil Kloučkovi na pravé rameno.

56:21
    Alderson se Strnadem dostali uprostřed hřiště puk na Bicevskise, jehož střela následně skončila v Kloučkově výstroji.

55:00
    Po nebezpečné situaci před Kloučkem, kdy museli domácí zabarikádovat brankoviště, se pokoušel objet branku Camara.

54:21
    Nezvykle ofenzivně se projevil obránce Hrádek, s pukem kroužil až za brankou Krošelje.

Dominik Dubovči

Branky a nahrávky: 11. Camara (Nakládal, J. Kolář), 65. Mikuš (Paulovič) – 12. A. Zbořil

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Kantor) – Ďaloga, Nakládal, Mikuš, J. Kolář, Hrádek, Bučko, Holland – Paulovič, Poulíček, Blümel – Anděl, O. Roman, Camara – Koffer, R. Kousal, Kusý – Machala, Rohlík, Pochobradský.
    BK Mladá Boleslav: Krošelj (J. Růžička) – Hrbas, Ševc, Moravec, Pláněk, Klikorka, Šidlík – J. Strnad, Bičevskis, Alderson – Lunter, Cienciala, Šťastný – Jääskeläinen, A. Zbořil, Claireaux – Flynn, Najman, P. Kousal – Kotala.

Rozhodčí: Jeřábek, Lhotský – Obadal, Šimánek