Max Holloway - Calvin Kattar | Max Holloway (kon.) | | | Carlos Condit - Matt Brown | Carlos Condit (kon.) |
Santiago Ponzinibbio - Li Jingliang | Li Jingliang (kon.) | | | Joaquin Buckley - Alessio Di Chirico | Di Chirico (kon.) |
Punahele Soriano - Duško Todorovič | Soriano (kon.) |
Štafeta žen, 4x6 km, Oberhof | Vítěz: Německo (kon.) |
Green Bay Packers - Los Angeles Rams | 32:18 (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Flachau | Vítěz: C. Noël (FRA) (kon.) | | | Obří slalom žen, 1. kolo, Kranjska Gora | Vítězka: M. Bassinová (ITA) (kon.) |
Slalom mužů, 2. kolo, Flachau | Vítěz: M. Feller (AUT) (kon.) | | | Sjezd mužů, Wengen | (zruš.) |
Obří slalom žen, 2. kolo, Kranjska Gora | Vítězka: M. Bassinová (ITA) (kon.) |
Týmový závod HS140, Zakopane | (kon.) |
Sprinty mužů a žen, volně, Ulricehamn | (odl.) |
Týmový sprint mužů, skoky HS106, Val di Fiemme | Vítěz: Japonsko II (kon.) | | | Týmový sprint mužů, běh 2x7,5 km, Val di Fiemme | Vítěz: Německo I (kon.) |
odloženo
SP - Sprinty mužů a žen, volně, Ulricehamn
Tomáš Kubečka
Průběžné pořadí sprintů žen (5/9)
1. Anamarija Lampičová (SLO) 261
2. Nadine Fähndrichová (SUI) 259
3. Natalja Něprjajevová (RUS) 214
4. Rosie Brennanová (USA) 173
5. Jessie Digginsová (USA) 158
17. Kateřina Janátová (CZE) 72
22. Tereza Beranová (CZE) 53
52. Petra Hynčicová (CZE) 10
54. Petra Nováková (CZE) 8
60. Kateřina Razýmový (CZE) 5
Průběžné pořadí SP žen (17/28)
1. Jessie Digginsová (USA) 932
2. Julija Stupaková (RUS) 802
3. Rosie Brennanová (USA) 794
4. Tatjana Sorinová (RUS) 780
5. Ebba Anderssonová (SWE) 671
15. Kateřina Razýmová (CZE) 310
38. Kateřina Janátová (CZE) 92
45. Tereza Beranová (CZE) 53
63. Petra Hynčicová (CZE) 20
71. Petra Nováková (CZE) 12
Průběžné pořadí sprintů mužů (5/9)
1. Federico Pellegrino (ITA) 325
2. Aleksander Bolšunov (RUS) 284
3. Gleb Retivych (RUS) 253
4. Andrew Young (GBR) 157
5. Richard Jouve (FRA) 142
18. Michal Novák (CZE) 60
38. Luděk Šeller (CZE) 24
56. Jan Pechoušek (CZE) 10
58. Ondřej Černý (CZE) 10
60. Tomáš Kalivoda (CZE) 8
Průběžné pořadí SP mužů (17/28)
1. Aleksander Bolšunov (RUS) 1297
2. Ivan Jakimuškin (RUS) 631
3. Maurice Manificat (FRA) 588
4. Andrej Melničenko (RUS) 562
5. Arťem Malcev (RUS) 525
38. Michal Novák (CZE) 105
74. Luděk Šeller (CZE) 74
88. Jan Pechoušek (CZE) 10
91. Ondřej Černý (CZE) 10
93. Tomáš Kalivoda (CZE) 8
100. Adam Fellner (CZE) 5
101. Petr Knop (CZE) 5
1. Anamarija Lampičová (SLO) 261
2. Nadine Fähndrichová (SUI) 259
3. Natalja Něprjajevová (RUS) 214
4. Rosie Brennanová (USA) 173
5. Jessie Digginsová (USA) 158
17. Kateřina Janátová (CZE) 72
22. Tereza Beranová (CZE) 53
52. Petra Hynčicová (CZE) 10
54. Petra Nováková (CZE) 8
60. Kateřina Razýmový (CZE) 5
Průběžné pořadí SP žen (17/28)
1. Jessie Digginsová (USA) 932
2. Julija Stupaková (RUS) 802
3. Rosie Brennanová (USA) 794
4. Tatjana Sorinová (RUS) 780
5. Ebba Anderssonová (SWE) 671
15. Kateřina Razýmová (CZE) 310
38. Kateřina Janátová (CZE) 92
45. Tereza Beranová (CZE) 53
63. Petra Hynčicová (CZE) 20
71. Petra Nováková (CZE) 12
Průběžné pořadí sprintů mužů (5/9)
1. Federico Pellegrino (ITA) 325
2. Aleksander Bolšunov (RUS) 284
3. Gleb Retivych (RUS) 253
4. Andrew Young (GBR) 157
5. Richard Jouve (FRA) 142
18. Michal Novák (CZE) 60
38. Luděk Šeller (CZE) 24
56. Jan Pechoušek (CZE) 10
58. Ondřej Černý (CZE) 10
60. Tomáš Kalivoda (CZE) 8
Průběžné pořadí SP mužů (17/28)
1. Aleksander Bolšunov (RUS) 1297
2. Ivan Jakimuškin (RUS) 631
3. Maurice Manificat (FRA) 588
4. Andrej Melničenko (RUS) 562
5. Arťem Malcev (RUS) 525
38. Michal Novák (CZE) 105
74. Luděk Šeller (CZE) 74
88. Jan Pechoušek (CZE) 10
91. Ondřej Černý (CZE) 10
93. Tomáš Kalivoda (CZE) 8
100. Adam Fellner (CZE) 5
101. Petr Knop (CZE) 5
1. Anamarija Lampičová (SLO) 261
2. Nadine Fähndrichová (SUI) 259
3. Natalja Něprjajevová (RUS) 214
4. Rosie Brennanová (USA) 173
5. Jessie Digginsová (USA) 158
17. Kateřina Janátová (CZE) 72
22. Tereza Beranová (CZE) 53
52. Petra Hynčicová (CZE) 10
54. Petra Nováková (CZE) 8
60. Kateřina Razýmový (CZE) 5
1. Jessie Digginsová (USA) 932
2. Julija Stupaková (RUS) 802
3. Rosie Brennanová (USA) 794
4. Tatjana Sorinová (RUS) 780
5. Ebba Anderssonová (SWE) 671
15. Kateřina Razýmová (CZE) 310
38. Kateřina Janátová (CZE) 92
45. Tereza Beranová (CZE) 53
63. Petra Hynčicová (CZE) 20
71. Petra Nováková (CZE) 12
1. Federico Pellegrino (ITA) 325
2. Aleksander Bolšunov (RUS) 284
3. Gleb Retivych (RUS) 253
4. Andrew Young (GBR) 157
5. Richard Jouve (FRA) 142
18. Michal Novák (CZE) 60
38. Luděk Šeller (CZE) 24
56. Jan Pechoušek (CZE) 10
58. Ondřej Černý (CZE) 10
60. Tomáš Kalivoda (CZE) 8
1. Aleksander Bolšunov (RUS) 1297
2. Ivan Jakimuškin (RUS) 631
3. Maurice Manificat (FRA) 588
4. Andrej Melničenko (RUS) 562
5. Arťem Malcev (RUS) 525
38. Michal Novák (CZE) 105
74. Luděk Šeller (CZE) 74
88. Jan Pechoušek (CZE) 10
91. Ondřej Černý (CZE) 10
93. Tomáš Kalivoda (CZE) 8
100. Adam Fellner (CZE) 5
101. Petr Knop (CZE) 5