Královo Pole – Nové Veselí 20:20 (kon.)
SKKP Handball Brno
20:20 (9:11)
TJ Sokol Nové Veselí
Sobota 16.01.2021, 17:00 • MH Vodova (stará), Brno • Chance Extraliga mužů • 5. kolo

Z tohoto střetnutí už je to vše. Děkujeme za pozornost a užijte si zbytek víkendu. Na viděnou. (18:43:59)

Další utkání čeká na brněnské házenkáře už ve středu, kdy se představí v Lovosicích. Nové Veselí si počká do soboty, 23. ledna bude hostit na domácí palubovce Zubří.

SKKP Handball Brno – TJ Sokol Nové Veselí 20:20 (9:11)
    Nejvíce branek: Žvak 6, Arsenić 5, Jezdimirović 2 – Melichar 5, Kocich 4, Ptáčník 3. Rozhodčí: Michal Hanák – Luboš Pavlíček. Sedmimetrové hody: 1/1 – 0. Vyloučení: 2:4.

Souboj dvou týmů ze suterénu tabulky vítěze nenašel. Házenkáři Králova Pole sice dokázali ve druhém poločase otočit proti Novému Veselí výsledek až na 18:14, o čtyřgólové vedení ale Brno v závěru utkání přišlo a remizovalo s posledním celkem soutěže 20:20. Sokol bodoval poprvé od 14. listopadu, kdy se doma rozešel nerozhodně s Kopřivnicí. Pro tým z moravské metropole jde naopak po dvou výhrách v řadě o nečekanou ztrátu.

60
    Konec zápasu. (20:20)

60
    Nikola Jezdimirović poslal nevybíravě k zemi Romana Dodicu. Po vzájemné roztržce jsou oba jmenovaní vyloučeni. (20:20)

60
    Trenér Nového Veselí Peter Kostka se svými svěřenci ještě probere, kterak vymyslet dost možná poslední útočnou akci tohoto zápasu. V čase 59:35 probíhá oddechový čas. (20:20)

60
    Již běží poslední minuta druhé půle. Arsenićovu střelu vyrazil Michal Studený do růžku hrací plochy. (20:20)

59
    Výtečný zákrok ale předvedl i v protější brance chytající Bohumil Pšenica. To je drama! (20:20)

58
    Nikolu Arseniće parádně vychytal Michal Studený! Hosté mohou útočit na vedení! (20:20)
    58
    Adam Ptáčník si vyběhl na střed palubovky a se štěstím prostřelil Pšenicu střelou do pravého spodního růžku. (20:20)
    57
    Zápas spěje ke svému konci. Teď už bude každý gól nesmírně důležitý. Brnu vrátil vedení Dušan Šipka. (20:19)
    56
    A nakonec se to Sokolu povedlo. Autorem vyrovnávací trefy, která zahučela k levé tyči, je Adam Ptáčník. (19:19)

56
    Po dalším Pšenicově zákroku se balon dotkl stropu haly. Nové Veselí má další možnost zakončit. (19:18)

56
    Martin Kocich mířil z pravé strany pouze do rukou domácího brankáře. Jenže je zase pískáno, a tak zůstane u balonu Sokol. (19:18)

55
    Roman Dodica byl ošetřován a musí střídat. Hra pokračuje. (19:18)

55
    Bohumil Pšenica vyrazil Dodicovu střelu o zem vyslanou z pravé strany. Nové Veselí bude nadále útočit. (19:18)

54
    Na druhé straně běžel sám na brankáře Studeného Jakub Bosák, mířil ale zřejmě do břevna! (19:18)
    53
    Samostatný únik Roberta Halíčka skončil umístěnou střelou do pravého horního růžku branky. Domácí reklamovali, že akci předcházel faul. Rozhodčí to viděli jinak. (19:18)