NY Islanders – Boston 1:0 (kon.) | Toronto – Winnipeg 3:1 (kon.) | Philadelphia – Buffalo 1:6 (kon.)
St. Louis – San Jose 5:4 (kon.) | Nashville – Carolina 2:4 (kon.) | Calgary – Vancouver 5:2 (kon.)
Edmonton – Montreal 1:3 (kon.) | Anaheim – Minnesota 1:0 (kon.) | Vegas – Arizona 4:2 (kon.)

Calgary právě vstřelilo branku!
    RASMUS ANDERSSON vyhodil puk z obranného pásma tak, že kotouč doskákal do prázdné brány! To je tečka za zápasem. Bez asistence:

58:40
    Jacob Markström předvedl sérii tří skvělých zákroků a Canucks mají i ve druhém vzájemném zápase obrovské problémy s jeho překonáním!

56:56
    Quinn Hughes orazítkoval střelou z levého křídla horní tyč a Andrew Mangiapane poté dostal dvě minuty za podražení. Vancouver si vzal ihned oddechový čas.

55:30
    Vancouver na nic nečeká a už nyní zkouší hru bez brankáře! Thatcher Demko je na střídačce.
    53:15 Tyler MYERS - 4:2

53:15
    Vancouver právě vstřelil branku!
    TYLER MYERS vyrazil podél trestných lavic do protiútoku a z pravého kruhu nahodil puk před bránu, kde si ho mezi betony svého brankáře nešťastně srazil domácí kapitán Mark Giordano. Gól hráčů Canucks v oslabení. Bez asistence.

52:29
    Thatcher Demko zastavil puk po teči Seana Monahana a Quinn Hughes pak dostal dvě minuty za podrážení.
    46:40 Mark GIORDANO - 4:1

46:40
    MARK GIORDANO si najel na vrcholu mezikruží na odražený kotouč zpoza brány Vancouveru a nádhernou bombou bez přípravy ho poslal nad lapačkou Thatchera Demka ke vzdálenější pravé tyči! Demolice nebere konce. Bez asistence.

44:59
    Hokejisté Vancouveru vůbec nestíhají a po zákroku Thatchera Demka byl vyloučen Antoine Roussel.

43:00
    Noah Hanifin mohl skórovat po střele z levého kruhu pro vhazování, když dobře mířil do bližšího horního rohu brány, Thatcher Demko ale dokázal puk vytáhnout do ochranné sítě! Velká šance.
    41:50 Thatcher Demko podruhé v zápase špatně rozehrál!

41:50
    Thatcher Demko nyní předvedl hodně špatnou rozehrávku zpoza vlastní brány a ránou z mezikruží za to mohl být potrestán, brankář Vancouveru se ale stačil vrátit do brány, aby sevřenými betony vkleče puk zastavil! Páni!
    39:59 Elias LINDHOLM - 3:1

39:59
    Johnny Gaudreau přenesl nádhernou zpětnou přihrávkou hru z pravého křídla doleva, kde ELIAS LINDHOLM bez přípravy vypálil na bodu kruhu a Thatcher Demko potřetí lovil puk ze své sítě! Stav je 3:1. Asistence: Johnny Gaudreau.

38:57
    Tyler Myers dostal dvě minuty za hrubost a Calgary si zahraje přesilovou hru pět na tři! Obrovská příležitost.

38:29
    Rasmus Andersson vypálil na ose útočného pásma od modré čáry a jeho jedovatý projektil orazítkoval levou tyč! Naštěstí pro Canucks.

38:14
    Hra Vancouveru se úplně rozpadla a Elias Pettersson je znovu na trestné lavici, tentokrát za vysokou hůl.

35:18
    Adam Gaudette zbytečně dohrál protihráče za bránou a dostal dvě minuty za krosček. Komerční přestávka.
    33:30 Mikael BACKLUND - 2:1

33:30
    Thatcher Demko nedokázal udržet střelu Joshe Leiva a MIKAEL BACKLUND ho za to střelou z mezikruží potrestal, když zamířil pod horní tyč odkryté brány! Calgary rychle otočilo skóre a je to 2:1. Asistence: Milan Lucic a Josh Leivo.
    32:05 Johnny GAUDREAU - 1:1

32:05
    JOHNNY GAUDREAU si vyměnil puk s Seanem Monahanem a z blízkosti po jeho přihrávce zpoza brány zamířil do bližšího pravého horního rohu brány! Srovnáno. Asistence: Sean Monahan.

27:07
    Thatcher Demko zastavil střelu Flames od modré čáry a Elias Pettersson dostal dvě minuty za držení. Calgary si tedy zahraje po komerční přestávce přesilovou hru.

25:20
    Sean Monahan se ocitl po přihrávce z pravého křídla úplně sám mezi kruhy a střelou zápěstím mířil k levé tyči, Thatcher Demko ale puk vyrazil pravým bokem těla! Další jeho skvělý zákrok.
    24:53 Matthew Tkachuk mohl vyrovnat, Demko byl však proti!

24:53
    Matthew Tkachuk se ocitl u levé tyče v obrovské šanci a mohl vyrovnat, Thatcher Demko ho ale vychytal pravým betonem! Mohlo to být 1:1.

21:55
    Calgary přesilovou hru nevyužilo a sekundu před jejím skončením byl podruhé v zápase vyloučen Milan Lucic.

19:55
    Brock Boeser vyhodil puk přes ochranné sklo a dostal dvě minuty za zdržování hry. Do konce části 5 sekund.
    19:46 Sean Monahan nepotrestal Demkovu obrovskou chybu!

19:46
    Thatcher Demko předvedl tragickou rozehrávku a Sean Monahan mohl po jeho zkratu skórovat do prázdné brány, jenže trefil z blízkosti levou tyč a následná dorážka skončila na boční síti!

18:46
    Další šanci měl Nils Höglander, jehož prudká střela z levého křídla orazítkovala brankovou konstrukci! Vancouver mohl vést o dva góly.

17:56
    Hokejisté Vancouveru vyrazili po nepřesném zakončení Flames z levého kruhu do přečíslení dva na nikoho a Elias Pettersson mohl kotouč usměrnit do odkryté sítě, jenže z blízkosti minul vzdálenější levou tyč! To byla obrovská šance!

17:16
    Juuso Välimäki byl v závěru první třetiny vyloučen za držení a Vancouver si zahraje druhou přesilovou hru.
    14:11 Jacob Markström potřetí vychytal Adama Gaudettea!

14:11
    Adam Gaudette ujel dvěma pronásledovatelům a z levého křídla se řítil sám na bránu, Jacob Markström ho ale potřetí v zápase vychytal! Tentokrát vyrážečkou. Komerční přestávka.
    10:17 Jake VIRTANEN - 0:1

10:17
    JAKE VIRTANEN na levém křídle zvedl hlavu a od modré čáry nahodil puk směrem na přední tyč, kde se od kalhot jednoho z hráčů Flames odrazil do bližšího rohu brány! Asistence: J. T. Miller.

09:52
    Adam Gaudette mohl opět skórovat, když si u pravé tyče najel na krásnou kolmou přihrávku, Jacob Markström mu ale podruhé gól ukradl!
    04:20 Jacob Markström senzačně vychytal Adama Gaudettea!

04:20
    Adam Gaudette se ocitl před bránou v obrovské šanci po přihrávce z pravého křídla, Jacob Markström mu ale ukradl gól pravým betonem!

02:32
    Milan Lucic se snažil vybojovat puk na levém křídle, jenže to přehnal s důrazem a byl vyloučen. Podrážení.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 33. J. Gaudreau (Monahan), 34. Backlund (Lucic, Leivo), 40. E. Lindholm (J. Gaudreau), 47. Giordano, 60. R. Andersson – 11. Virtanen (J. T. Miller), 54. T. Myers

Calgary Flames: Markström (Rittich) – R. Andersson, Giordano (C), Ch. Tanev, Hanifin, N. Nestěrov, Välimäki – Dubé, E. Lindholm, M. Tkachuk – Leivo, Monahan (A), J. Gaudreau – S. Bennett, Backlund (A), Mangiapane – Lucic, D. Ryan, Simon. Hlavní trenér: Geoff Ward.
    Vancouver Canucks: Demko (Holtby) – Hamonic, Q. Hughes, Schmidt, Edler (A), T. Myers, Juolevi – Boeser, E. Pettersson, J. T. Miller – Höglander, Horvat (C), Pearson – B. Sutter (A), Beagle, Motte – Virtanen, Gaudette, Roussel. Hlavní trenér: Travis Green.

Rozhodčí: Brad Meier, Kendrick Nicholson. Čároví: Derek Nansen, Kiel Murchison