Prešov – Hodonín 23:22 (kon.) | DHC Plzeň – Písek 21:18 (kon.) | Poruba – Šaľa 24:23 (kon.)
DHC Sokol Poruba
24:23 (11:8)
HK Slovan Duslo Šaľa
Sobota 23.01.2021, 18:00 • hala Sareza, Ostrava • MOL liga žen • 15. kolo

DHC Sokol Poruba – HK Slovan Duslo Šaľa 24:23 (11:8)
    Nejvíce branek: Desortová 6, Polášková 5/3, Tichá 5 – Pócsíková 4, Némethová 3/3, Rácková 3. Rozhodčí: Bubeníček, Petruška. Sedmimetrové hody: 3/3 – 3/3. Vyloučení: 3:2. (19:29:45)

Je konec! Dnešní utkání nabídlo velice vyrovnanou podívanou, která nakonec vyzněla ve prospěch Poruby, jenž vyhrála poměrem 24:23. Slovan se v průběhu druhého poločasu dostal do vedení, o které přišel v samotném závěru, kdy domácí celek poslala zpět do vedení Silvie Polášková. Slovan poté nebyl v závěru daleko od vyrovnání, avšak domácí celek zachránila brankářka.

Konec zápasu. (24:23)

60
    Oddechový čas pro hosty. (24:23)
    60
    Sedmnáct vteřin před koncem posílá domácí ze sedmimetrového hodu do vedení Silvie Polášková. (24:23)

60
    Oddechový čas pro domácí. (23:23)
    59
    Petra Tichá se navíc postarala o vyrovnání a nadcházející minuty budou ještě hodně zajímavé. (23:23)
    58
    V krátkém časovém sledu se povedlo snížit zpět na rozdíl jediné branky Petra Tichá. (22:23)
    57
    Poprvé se v tomto duelu prosazuje také Zuzana Trepáčová, která se prodrala mezi protihráčky a poté zavěsila. (21:23)
    57
    A je to o jednu branku. Eliška Desortová to zkoušela z velké dálky a její prudká rána zapadla do levé šibenice. (21:22)
    56
    Anežka Farářová se ovšem postarala o rychlé snížení. (20:22)
    56
    K další sedmičce se znovu postavila Natália Némethová, jejíž rána mířila do pravé části branky. (19:22)
    56
    Petra Tichá ovšem rychle snížila a je to znovu pouze o jednu branku. (19:21)

55
    Barbora Konigová to provedla znamenitě, za pomocí břevna poslala míč přesně do branky. (18:21)

55
    Oddechový čas pro hosty. (18:20)

55
    Hana Maiwaelderová mohla snížit na rozdíl jediné branky, jenomže se nedokázala prosadit. (18:20)
    54
    Alžběta Obstová se poté dostala do úprku, při kterém zavěsila přesně do pravé části branky. (18:20)
    52
    K sedmimetrovému hodu se postavila Natália Némethová, která poslala brankářku na druhou stranu. (18:19)
    52
    Eliška Desortová se ovšem postarala o rychlé vyrovnání, která v pádu mířila k pravé tyči. (18:18)