Obří slalom žen, 1. kolo, Kronplatz | Vítěz: M. Gisinová (SUI) (kon.) | | | Obří slalom žen, 2. kolo, Kronplatz | Vítěz: T. Worleyová (FRA) (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Schladming | Vítěz: M. Feller (AUT) (kon.) | | | Slalom mužů, 2. kolo, Schladming | Vítěz: M. Schwarz (AUT) (kon.) |
konec
Obří slalom žen, 1. kolo, Kronplatz
Vítěz: M. Gisinová (SUI)
Tomáš Lysý
Konečné pořadí 1. kola:
1. Michelle Gisinová (SUI) 1:04:33
2. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,56
3. Federica Brignoneová (ITA) +0,67
4. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +0,68
5. Tessa Worleyová (FRA) +0,78
6. Meta Hrovatová (SLO) +0,87
7. Marta Bassinová (ITA) +1,09
8. Sara Hectorová (SWE) +1,41
9. Petra Vlhová (SVK) +1,49
10. Alice Robinsonová (NZL) +1,82
11. Sofia Goggiaová (ITA) +1,84
12. Stephanie Brunnerová (AUT) +2,10
13. Estelle Alphandová (SWE) +2,20
14. Camille Rastová (SUI) +2,55
15. Paula Moltzanová (USA) +2,66
16. Coralie Frasseová Sombetová (FRA) +2,68
17. Alex Tilleyová (GBR) +2,69
18. Katharina Truppeová (AUT) +2,82
19. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +2,92
20. Katharina Liensbergerová (AUT) +2,94
21. Nina O'Brienová (USA) +2,96
22. Ana Bučiková (SLO) +2,99
23. Elena Curtoniová (ITA) +3,06
24. Roberta Midaliová (ITA) +3,13
24. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +3,13
26. Ramona Siebenhoferová (AUT) +3,18
27. Elisa Mörzingerová (AUT) +3,29
28. Corinne Suterová (SUI) +3,64
29. Franziska Gritschová (AUT) +3,70
30. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +3,73
...
Tereza Nová (CZE) nedokončila 1. kolo.
Startovní listina:
1. Tessa Worleyová (FRA)
2. Michelle Gisinová (SUI)
3. Petra Vlhová (SVK)
4. Mikaela Shiffrinová (USA)
5. Lara Gutová-Behramiová (SUI)
6. Federica Brignoneová (ITA)
7. Marta Bassinová (ITA)
8. Katharina Liensbergerová (AUT)
9. Wendy Holdenerová (SUI)
10. Sofia Goggiaová (ITA)
11. Mina Fürst Holtmannová (NOR)
12. Meta Hrovatová (SLO)
13. Alice Robinsonová (NZL)
14. Stephanie Brunnerová (AUT)
15. Sara Hectorová (SWE)
16. Ragnhild Mowinckelová (NOR)
17. Elena Curtoniová (ITA)
18. Ramona Siebenhoferová (AUT)
19. Katharina Truppeová (AUT)
20. Ricarda Haaserová (AUT)
21. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL)
22. Nina O'Brienová (USA)
23. Franziska Gritschová (AUT)
24. Tina Robniková (SLO)
25. Maria Therese Tvibergová (NOR)
26. Ana Buciková (SLO)
27. Valérie Grenierová (CAN)
28. Coralie Frasseová Sombetová (FRA)
29. Estelle Alphandová (SWE)
30. Julia Scheibová (AUT)
31. Corinne Suterová (SUI)
32. A.J. Hurtová (USA)
33. Piera Hudsonová (NZL)
34. Alexandra Tilleyová (GBR)
35. Doriane Escaneová (FRA)
36. Mélanie Meillardová (SUI)
37. Thea Louise Stjernesundová (NOR)
38. Elisa Mörzingerová (AUT)
39. Kristina Riisová-Johannessenová (NOR)
40. Hilma Lövblomová (SWE)
41. Andrea Filserová (GER)
42. Kaja Norbyeová (NOR)
43. Eva-Maria Bremová (AUT)
44. Roberta Melesiová (ITA)
45. Romane Miradoliová (FRA)
46. Kristin Lysdahlová (NOR)
47. Paula Moltzanová (USA)
48. Jessica Hilzingerová (GER)
49. Rosina Schneebergerová (AUT)
50. Camille Rastová (SUI)
51. Simone Wildová (SUI)
52. Lisa Marie Loipetsspergerová (GER)
53. Neja Dvorniková (SLO)
54. Leonie Flötgenová (GER)
55. Anastasija Silantěvová (RUS)
56. Karoline Pichlerová (ITA)
57. Cassidy Grayová (CAN)
58. Tereza Nová (CZE)
59. Priska Nuferová (SUI)
60. Axelle Chevrierová (FRA)
61. Erika Pykalainenová (FIN)
62. Nuria Pauová (ESP)
63. Jekatěrina Tkačenková (RUS)
64. Nino Ciklauriová (GEO)
Průběžné pořadí světového poháru:
1. Petra Vlhová (SVK) 861 bodů
2. Michelle Gisinová (SUI) 743 b.
3. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 667 b.
4. Marta Bassinová (ITA) 655 b.
5. Sofia Goggiaová (ITA) 654 b.
...
10. Ester Ledecká (CZE) 373 b.
46. Martina Dubovská (CZE) 85 b.
Průběžné pořadí obřího slalomu:
1. Marta Bassinová (ITA) 400 bodů
2. Michelle Gisinová (SUI) 272 b.
3. Federica Brignoneová (ITA) 250 b.
4. Tessa Worleyová (FRA) 236 b.
5. Mikaela Shiffrinová (USA) 230 b.
6. Petra Vlhová (SVK) 196 b.
...
43. Ester Ledecká (CZE) 11 b.
1. Michelle Gisinová (SUI) 1:04:33
2. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,56
3. Federica Brignoneová (ITA) +0,67
4. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +0,68
5. Tessa Worleyová (FRA) +0,78
6. Meta Hrovatová (SLO) +0,87
7. Marta Bassinová (ITA) +1,09
8. Sara Hectorová (SWE) +1,41
9. Petra Vlhová (SVK) +1,49
10. Alice Robinsonová (NZL) +1,82
11. Sofia Goggiaová (ITA) +1,84
12. Stephanie Brunnerová (AUT) +2,10
13. Estelle Alphandová (SWE) +2,20
14. Camille Rastová (SUI) +2,55
15. Paula Moltzanová (USA) +2,66
16. Coralie Frasseová Sombetová (FRA) +2,68
17. Alex Tilleyová (GBR) +2,69
18. Katharina Truppeová (AUT) +2,82
19. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +2,92
20. Katharina Liensbergerová (AUT) +2,94
21. Nina O'Brienová (USA) +2,96
22. Ana Bučiková (SLO) +2,99
23. Elena Curtoniová (ITA) +3,06
24. Roberta Midaliová (ITA) +3,13
24. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +3,13
26. Ramona Siebenhoferová (AUT) +3,18
27. Elisa Mörzingerová (AUT) +3,29
28. Corinne Suterová (SUI) +3,64
29. Franziska Gritschová (AUT) +3,70
30. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +3,73
...
Tereza Nová (CZE) nedokončila 1. kolo.
Startovní listina:
1. Tessa Worleyová (FRA)
2. Michelle Gisinová (SUI)
3. Petra Vlhová (SVK)
4. Mikaela Shiffrinová (USA)
5. Lara Gutová-Behramiová (SUI)
6. Federica Brignoneová (ITA)
7. Marta Bassinová (ITA)
8. Katharina Liensbergerová (AUT)
9. Wendy Holdenerová (SUI)
10. Sofia Goggiaová (ITA)
11. Mina Fürst Holtmannová (NOR)
12. Meta Hrovatová (SLO)
13. Alice Robinsonová (NZL)
14. Stephanie Brunnerová (AUT)
15. Sara Hectorová (SWE)
16. Ragnhild Mowinckelová (NOR)
17. Elena Curtoniová (ITA)
18. Ramona Siebenhoferová (AUT)
19. Katharina Truppeová (AUT)
20. Ricarda Haaserová (AUT)
21. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL)
22. Nina O'Brienová (USA)
23. Franziska Gritschová (AUT)
24. Tina Robniková (SLO)
25. Maria Therese Tvibergová (NOR)
26. Ana Buciková (SLO)
27. Valérie Grenierová (CAN)
28. Coralie Frasseová Sombetová (FRA)
29. Estelle Alphandová (SWE)
30. Julia Scheibová (AUT)
31. Corinne Suterová (SUI)
32. A.J. Hurtová (USA)
33. Piera Hudsonová (NZL)
34. Alexandra Tilleyová (GBR)
35. Doriane Escaneová (FRA)
36. Mélanie Meillardová (SUI)
37. Thea Louise Stjernesundová (NOR)
38. Elisa Mörzingerová (AUT)
39. Kristina Riisová-Johannessenová (NOR)
40. Hilma Lövblomová (SWE)
41. Andrea Filserová (GER)
42. Kaja Norbyeová (NOR)
43. Eva-Maria Bremová (AUT)
44. Roberta Melesiová (ITA)
45. Romane Miradoliová (FRA)
46. Kristin Lysdahlová (NOR)
47. Paula Moltzanová (USA)
48. Jessica Hilzingerová (GER)
49. Rosina Schneebergerová (AUT)
50. Camille Rastová (SUI)
51. Simone Wildová (SUI)
52. Lisa Marie Loipetsspergerová (GER)
53. Neja Dvorniková (SLO)
54. Leonie Flötgenová (GER)
55. Anastasija Silantěvová (RUS)
56. Karoline Pichlerová (ITA)
57. Cassidy Grayová (CAN)
58. Tereza Nová (CZE)
59. Priska Nuferová (SUI)
60. Axelle Chevrierová (FRA)
61. Erika Pykalainenová (FIN)
62. Nuria Pauová (ESP)
63. Jekatěrina Tkačenková (RUS)
64. Nino Ciklauriová (GEO)
Průběžné pořadí světového poháru:
1. Petra Vlhová (SVK) 861 bodů
2. Michelle Gisinová (SUI) 743 b.
3. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 667 b.
4. Marta Bassinová (ITA) 655 b.
5. Sofia Goggiaová (ITA) 654 b.
...
10. Ester Ledecká (CZE) 373 b.
46. Martina Dubovská (CZE) 85 b.
Průběžné pořadí obřího slalomu:
1. Marta Bassinová (ITA) 400 bodů
2. Michelle Gisinová (SUI) 272 b.
3. Federica Brignoneová (ITA) 250 b.
4. Tessa Worleyová (FRA) 236 b.
5. Mikaela Shiffrinová (USA) 230 b.
6. Petra Vlhová (SVK) 196 b.
...
43. Ester Ledecká (CZE) 11 b.
1. Michelle Gisinová (SUI) 1:04:33
2. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,56
3. Federica Brignoneová (ITA) +0,67
4. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +0,68
5. Tessa Worleyová (FRA) +0,78
6. Meta Hrovatová (SLO) +0,87
7. Marta Bassinová (ITA) +1,09
8. Sara Hectorová (SWE) +1,41
9. Petra Vlhová (SVK) +1,49
10. Alice Robinsonová (NZL) +1,82
11. Sofia Goggiaová (ITA) +1,84
12. Stephanie Brunnerová (AUT) +2,10
13. Estelle Alphandová (SWE) +2,20
14. Camille Rastová (SUI) +2,55
15. Paula Moltzanová (USA) +2,66
16. Coralie Frasseová Sombetová (FRA) +2,68
17. Alex Tilleyová (GBR) +2,69
18. Katharina Truppeová (AUT) +2,82
19. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +2,92
20. Katharina Liensbergerová (AUT) +2,94
21. Nina O'Brienová (USA) +2,96
22. Ana Bučiková (SLO) +2,99
23. Elena Curtoniová (ITA) +3,06
24. Roberta Midaliová (ITA) +3,13
24. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +3,13
26. Ramona Siebenhoferová (AUT) +3,18
27. Elisa Mörzingerová (AUT) +3,29
28. Corinne Suterová (SUI) +3,64
29. Franziska Gritschová (AUT) +3,70
30. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +3,73
...
Tereza Nová (CZE) nedokončila 1. kolo.
1. Michelle Gisinová (SUI) 1:04:33
2. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,56
3. Federica Brignoneová (ITA) +0,67
4. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +0,68
5. Tessa Worleyová (FRA) +0,78
6. Meta Hrovatová (SLO) +0,87
7. Marta Bassinová (ITA) +1,09
8. Sara Hectorová (SWE) +1,41
9. Petra Vlhová (SVK) +1,49
10. Alice Robinsonová (NZL) +1,82
11. Sofia Goggiaová (ITA) +1,84
12. Stephanie Brunnerová (AUT) +2,10
13. Estelle Alphandová (SWE) +2,20
14. Coralie Frasseová Sombetová (FRA) +2,68
15. Katharina Truppeová (AUT) +2,82
16. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +2,92
17. Katharina Liensbergerová (AUT) +2,94
18. Nina O'Brienová (USA) +2,96
19. Ana Bučiková (SLO) +2,99
20. Elena Curtoniová (ITA) +3,06
21. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +3,13
22. Ramona Siebenhoferová (AUT) +3,18
23. Franziska Gritschová (AUT) +3,70
24. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +3,73
25. Tina Robniková (SLO) +4,05
26. Ricarda Haaserová (AUT) +4,77
Wendy Holdenerová (SUI)
Maria Therese Tvibergová (NOR)
Valerie Grenierová (CAN)
Julia Scheibová (AUT) nedokončily 1. kolo
1. Michelle Gisinová (SUI) 1:04:33
2. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,56
3. Federica Brignoneová (ITA) +0,67
4. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +0,68
5. Tessa Worleyová (FRA) +0,78
6. Meta Hrovatová (SLO) +0,87
7. Marta Bassinová (ITA) +1,09
8. Sara Hectorová (SWE) +1,41
9. Petra Vlhová (SVK) +1,49
10. Alice Robinsonová (NZL) +1,82
11. Sofia Goggiaová (ITA) +1,84
12. Stephanie Brunnerová (AUT) +2,10
13. Katharina Truppeová (AUT) +2,82
14. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +2,92
15. Katharina Liensbergerová (AUT) +2,94
16. Nina O'Brienová (USA) +2,96
17. Elena Curtoniová (ITA) +3,06
18. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +3,13
19. Ramona Siebenhoferová (AUT) +3,18
20. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +3,73
21. Ricarda Haaserová (AUT) +4,77
Wendy Holdenerová (SUI) nedokončila
1. Petra Vlhová (SVK) 861 bodů
2. Michelle Gisinová (SUI) 743 b.
3. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 667 b.
4. Marta Bassinová (ITA) 655 b.
5. Sofia Goggiaová (ITA) 654 b.
...
10. Ester Ledecká (CZE) 373 b.
46. Martina Dubovská (CZE) 85 b.
1. Marta Bassinová (ITA) 400 bodů
2. Michelle Gisinová (SUI) 272 b.
3. Federica Brignoneová (ITA) 250 b.
4. Tessa Worleyová (FRA) 236 b.
5. Mikaela Shiffrinová (USA) 230 b.
6. Petra Vlhová (SVK) 196 b.
...
43. Ester Ledecká (CZE) 11 b.
1. Tessa Worleyová (FRA)
2. Michelle Gisinová (SUI)
3. Petra Vlhová (SVK)
4. Mikaela Shiffrinová (USA)
5. Lara Gutová-Behramiová (SUI)
6. Federica Brignoneová (ITA)
7. Marta Bassinová (ITA)
8. Katharina Liensbergerová (AUT)
9. Wendy Holdenerová (SUI)
10. Sofia Goggiaová (ITA)
11. Mina Fürst Holtmannová (NOR)
12. Meta Hrovatová (SLO)
13. Alice Robinsonová (NZL)
14. Stephanie Brunnerová (AUT)
15. Sara Hectorová (SWE)
16. Ragnhild Mowinckelová (NOR)
17. Elena Curtoniová (ITA)
18. Ramona Siebenhoferová (AUT)
19. Katharina Truppeová (AUT)
20. Ricarda Haaserová (AUT)
21. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL)
22. Nina O'Brienová (USA)
23. Franziska Gritschová (AUT)
24. Tina Robniková (SLO)
25. Maria Therese Tvibergová (NOR)
26. Ana Buciková (SLO)
27. Valérie Grenierová (CAN)
28. Coralie Frasseová Sombetová (FRA)
29. Estelle Alphandová (SWE)
30. Julia Scheibová (AUT)
31. Corinne Suterová (SUI)
32. A.J. Hurtová (USA)
33. Piera Hudsonová (NZL)
34. Alexandra Tilleyová (GBR)
35. Doriane Escaneová (FRA)
36. Mélanie Meillardová (SUI)
37. Thea Louise Stjernesundová (NOR)
38. Elisa Mörzingerová (AUT)
39. Kristina Riisová-Johannessenová (NOR)
40. Hilma Lövblomová (SWE)
41. Andrea Filserová (GER)
42. Kaja Norbyeová (NOR)
43. Eva-Maria Bremová (AUT)
44. Roberta Melesiová (ITA)
45. Romane Miradoliová (FRA)
46. Kristin Lysdahlová (NOR)
47. Paula Moltzanová (USA)
48. Jessica Hilzingerová (GER)
49. Rosina Schneebergerová (AUT)
50. Camille Rastová (SUI)
51. Simone Wildová (SUI)
52. Lisa Marie Loipetsspergerová (GER)
53. Neja Dvorniková (SLO)
54. Leonie Flötgenová (GER)
55. Anastasija Silantěvová (RUS)
56. Karoline Pichlerová (ITA)
57. Cassidy Grayová (CAN)
58. Tereza Nová (CZE)
59. Priska Nuferová (SUI)
60. Axelle Chevrierová (FRA)
61. Erika Pykalainenová (FIN)
62. Nuria Pauová (ESP)
63. Jekatěrina Tkačenková (RUS)
64. Nino Ciklauriová (GEO)