Jaroslavl – Kunlun 3:2 (kon.) | Minsk – N.Novgorod 1:3 (kon.) | Dynamo Moskva – CSKA Moskva 4:1 (kon.)
Jokerit – Soči 3:2 (kon.) | Petrohrad – Čerepovec 4:1 (kon.) | Riga – Omsk 1:2 (kon.)

Avangard právě vstřelil branku!
    Omsk otáčí nepříznivý stav. Knight počka u levého mantinelu na správný čas, pak přihrál k modré lajně ALEXEJI JEMELINOVI, který pálil tvrdě a Nalimovi opět prošel kotouč mezi betony.
    Asistence: Corban Knight a Klim Kostin.
    22:09 Denis ZERNOV - 1:1

22:09
    Máme srovnáno. DENIS ZERNOV skóroval podobně, jako jeho soupeř v první třetině. Také on dostal přihrávku do samostatného nájezdu, udělal blafák do forhendu a gólmana prostřelil mezi betony.
    Asistence: Ilja Kovalčuk a Damir Šaripzjanov.
    01:58 Martinš DZIERKALS - 1:0

01:58
    Riga právě vstřelila branku!
    Outsider zápasu jde po dvou minutách trochu překvapivě do vedení. MARTINŠ DZIERKALS se dostal do samostatného úniku, brankáři naznačil kličku na pravou stranu, ale pak se vrátil zpět do leva a vystřelil, Bobkov zasáhl puk betonem, ovšem černý kus gumy pod ním projel a došoural se za brankovou čáru. Docela šťastný gól, ale regulérní.
    Asistence: Rihards Bukarts.

Petr Frömel

Branky a nahrávky: 2. Dzierkals (Rihards Bukarts) – 23. Zernov (Kovalčuk, Šaripzjanov), 26. Jemelin (Knight, K. Kostin)

Dinamo Riga: Nalimov (Bruveris) – Zile, Scarlett, Maione, Mamčics, Sotnieks, Mateiko, Skvorcovs – Jelisejevs, Indrašis (A), Darzinš (C) – Roberts Bukarts, Gračov, Paršin – Rihards Bukarts, Švanenbergs, Dzierkals – Zyrjanov, Berzinš, Stoljarov (A) – Gegeris.
    Avangard Omsk: Bobkov (Hrubec) – Kaski, Jemelin (C), Čudinov, Běreglazov, Gotovec, Čisťakov, Šaripzjanov – Boucher, Knight, K. Kostin – Kablukov, Zernov, Kovalčuk (A) – Chochlačov, K. Semjonov, Tolčinskij – Dědunov, Stas (A), A. Potapov.

Rozhodčí: Naumov, Fateev – Viljugin, Lazarev