Pardubice – Otrokovice 7:2 (kon.) | Hattrick Brno – Královské Vinohrady 4:5 (po pr.) | Česká Lípa – Sparta 2:4 (kon.)
Ostrava – Chodov 5:6 (kon.)
FBŠ Hummel Hattrick Brno
4:5 (3:0, 1:2, 0:2 - 0:1)
TJ Sokol Královské Vinohrady
Sobota 30.01.2021, 17:00 • Sportovní hala Maloměřice, Brno-Maloměřice a Obřany • Livesport Superliga • 22. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek sobotního večera. Na početnou! (18:55:33)

Střely na branku (celkem): 28 – 17.

SKV si úspěchem v nastavení upevnilo svou třináctou pozici v tabulce, poslední Otrokovice na pražský celek už ztrácí celkem pět bodů. Brněnští si zase prohrou mírně zkomplikovali cestu ven z dolní čtveřice, desátou Lípu ale mohou ještě poměrně pohodlně dostihnout. Budou samozřejmě ale muset v dalších duelech zabrat.

Hattrick měl utkání s Vinohrady velmi slibně rozehrané, nakonec si ale do tabulky připisuje pouze jeden jediný bod! Hosté po první přestávce srovnali se svým sokem krok a po většinu následujících čtyřiceti minut byli lepším celkem na maloměřické palubovce, přičemž svůj zlepšený výkon v prodloužení přetavili ve vítězství.

Nejlepší hráči utkání
    HBN: Šimon Hronek (1+0)
    SKV: Ondřej Stuchlík (1+1)

60:53 Michal STRACHOTA - 4:5

60:53
    Královské Vinohrady právě vstřelily branku!
    Pražané po necelé minutě nastavení dokonali obrat a vybojovali si do tabulky bod navíc! Dopředu se po zneškodnění brněnského protiútoku dostal MICHAL STRACHOTA, který Kuhna prostřelil rychlým zakončením z pravé strany! Sečteno, podtrženo – 4:5! Bez asistence.

60:24
    V Maloměřicích začalo prodloužení, první tažení hostů do útočného pásma se obešlo bez střely.

60:01

Střely ve 3. třetině (celkem): 10 – 7 (28 – 16).

Šedesát minut hry o vítězi utkání nerozhodlo, na řadu tak přichází prodloužení. To začne za malý moment.

60:00

59:47
    Dvořák našel u středové čáry připraveného Nagye, jehož prudká střela ale následně minula soupeřovu klec.

58:53
    Míříme do finiše, do konce základní hrací doby zbývá odehrát pouhopouhou minutu a sedm sekund k tomu.

58:21
    Rozhodnout o vítězi chtěl nyní Marek Fuchs, jenže Šantora byl znovu připraven a připsal si další zákrok.

57:57
    Oliver Gold se pokusil rozehrát balónek dopředu, místo toho jej ale jen naservíroval na hůl protihráče.

57:26
    Jalový měl na florbalce pátý gól Hattricku, jenže hbitý Šantora jeho střelu z voleje vyrazil!

57:00
    Ohlášeny poslední tři minuty třetí třetiny!

Vojtěch Martinek

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 2. Ši. Hronek (Dvořák), 11. J. Kůra (Ondráček), 20. Horák (Kostka), 35. Jalový (Brom) – 32. O. Stuchlík (Z. Stuchlík), 34. Fiala (Bína), 42. Z. Stuchlík (O. Stuchlík), 56. Gregor (Klápa), 61. Strachota

FBŠ Hummel Hattrick Brno: Kuhn (Létal) – Brom, Jalový, Zach, Kostka, Sládeček, Horák, J. Kůra – Procházka II, Fuchs, Juhaňák – Leško, Slezák, Dvořák – Martin Nagy, Ondráček, Vlach – M. Kůra, Ši. Hronek.
    TJ Sokol Královské Vinohrady: Šantora (Lorenc) – Jelínek, Gold, Lanc, Fiala, Čuda, O. Stuchlík, Svoboda – Bína, Hartman, Pinkas – Gregor, Hájek, Klápa – Z. Stuchlík, Strachota, Paštika – Procházka.

Rozhodčí: Furmánek, Šolc.