Sheffield Utd. – West Brom 2:1 (kon.) | Wolverhampton – Arsenal 2:1 (kon.) | Manchester Utd. – Southampton 9:0 (kon.)
Newcastle – Crystal Palace 1:2 (kon.)
Sheffield United
2:1 (0:1)
West Bromwich Albion
Úterý 02.02.2021, 19:00 • Bramall Lane • Anglická Premier League • 22. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (20:54:05)

Držení míče: 68 % : 32 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 4:2. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 10:8.

Je konec! Sheffield United nakonec zvládl důležité utkání a poráží West Bromwich 2:1. V první půli byl k vidění spíše bojovný fotbal plný nepřesných přihrávek a nedovolených zákroků. Až ve 41. minutě dokázal hned z první velké šance udeřit Matt Phillips. Druhý poločas naopak patřil domácímu Sheffieldu. Za domácí dokázal chvíli po přestávce vyrovnat Bogle a v 73. minutě zařídil vítěznou branku Sharp. Hosté už v závěru ohrozit branku Ramsdala nedokázali.

90+3

90+3
    Žlutou kartu dostává Matheus Pereira (West Bromwich Albion).

90+2
    Snodgrass znovu prošel na hranici velkého vápna, kde si míč přehodil na levačku, ale jeho centr skončil na hrudi obránce.

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    V samotném závěru dnešního souboje odcentroval do pokutového území O´Shea, jenže jeho pobídku odhlavičkoval do bezpečí skvěle postavený Basham.

89
    Fotbalisté West Bromwiche už vrhají prakticky všechny síly do útoku, jenže domácí zadáci brání opravdu skvěle a nedávají soupeři prostor.

88
    Robert Snodgrass vybojoval odražený míč na polovině hrací plochy, ale následně odstavil soupeře a poslal přihrávku na pravé křídlo.

87
    Townsend nakopl míč na hranici velkého vápna, jenže tam znovu kralovala defenziva Sheffieldu United.

86
    Střídání v týmu Sheffield United FC: ze hřiště odchází Billy Sharp, přichází Oliver Burke.

86
    Dara O'Shea zůstává po předchozím souboji s McGoldrickem pořádně otřesený, ale podle všeho bude schopen utkání dohrát.

85
    Dalším potrestaným hráčem na straně Sheffieldu je McGoldrick. Domácí brání cenné vedení i za cenu nedovolených zákroků.

84
    West Bromwich následně zahrával přímý kop na polovině soupeře. Centrovaný míč se snesl do šestnáctky, kde se hostům vyrovnat nepodařilo.

83
    Fleck fauloval ostrým šlapákem a dostává žlutou kartu.

82
    Kyle Bartley opět uskákal nepřehlednou situaci před brankou West Bromwiche a odhlavičkoval míč mimo nebezpečný prostor.

80
    Semi Ajayi poslal vysoký nákop na polovinu soupeře, jenže tam nebyl nikdo z jeho spoluhráčů. Zadáci Sheffieldu mají vývoj duelu pod kontrolou.

79
    John Lundstram si naběhl na přihrávku na polovinu hřiště, ale před napadajícím soupeřem dokázal rozehrát na levou stranu. Domácí soupeře nepouštějí vpřed.