Pardubice – Mladá Boleslav 3:12 (kon.)
Sokoli Pardubice
3:12 (2:5, 1:5, 0:2)
Předvýběr.CZ Florbal MB
Pondělí 08.02.2021, 18:00 • SH Dašická Pardubice • Livesport Superliga • 1. kolo

Nejlepší hráči utkání

Václav Oubrecht (1+0) a Patrik Suchánek (2+1) (19:52:28)

Střely na branku ve třetí třetině: 5:8!

Ve třetí třetině už se hrálo jen o to, kolik ještě Mladá Boleslav vstřelí branek. Nakonec se dostala ke dvěma zásahům. Pardubice však hrály sympaticky a chtěly vyhrát alespoň část hry, to se jim však nepodařilo. Macík, který na třetí třetinu vystřídal Bauera, si tak připsal čisté konto.

59:19
    U míčku jsou Pardubice. Ty nyní kombinují u své branky a nejspíše se ještě odhodlají na svůj poslední útok.

58:36
    Kučera opět v dobrém zakončení, Macík byl proti. No, Kučera by si každopádně branku v dnešním utkání zasloužil.

57:49
    Boleslav v závěrečných minutách zvýšila najednou pohyb a aktivně se snaží útočit.

55:48
    Rusín nenápadně postupoval na branku a nakonec ještě chtěl kličkou vykoupat brankáře, ale míček už mu utekl za branku. Velkou zásluhu na tom měl i Macík, který tečoval míček.
    54:02 Jan NATOV - 3:12

54:02
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Autorem branky je JAN NATOV, který navyšuje vedení pro svůj celek a zároveň, stejně jako Tokoš, si dnes zkompletoval hattrick. Asistence: Jiří Curney.

53:25
    Denemark dobře zakročil proti Gruberovi, ten vyslal následně další střelu, která skončila na tyčce!

53:15
    Klein mohl dát čtvrtou branku pro svůj tým, ale u pravé tyčky nedokázal tečovat míček.
    51:53 Patrik SUCHÁNEK - 3:11

51:53
    Autorem branky je PATRIK SUCHÁNEK, který si vyměnil míček s Tomašíkem a z větší dálky propálil Denemarka. Žáček si tedy na trestné lavici dlouho neposeděl. Asistence: Milan Tomašík.

51:38
    Pro Žáčka jde o druhý trest v dnešním zápase. Nyní musel zatáhnout za záchrannou brzdu a blokováním znemožnil soupeři zakončení.

51:38
    Vyloučení v týmu Sokoli Pardubice (David Žáček – 2 min., Blokování soupeřovy hole).

50:56
    Tokoš nyní bekhendem trefil tyčku!

50:27
    Macík nyní pokryl střelu z levé strany a vyrazil míček k mantinelu. Ten si bere hráč hostí.

Adam Dořák

Branky a nahrávky: 8. Černý (Savický), 16. Oubrecht (Teichman), 27. P. Pakosta (Žáček) – 2. Tokoš (Šebek), 4. Natov (Curney), 13. Höffer (Zoufalý), 17. Šebek (Tomašík), 18. Suchánek (Tomašík), 21. Korych (Curney), 28. Šebek (Suchánek), 29. Natov (Curney), 32. Tokoš (Zakonov), 37. Tokoš (Tomašík), 52. Suchánek (Tomašík), 55. Natov (Curney)

Sokoli Pardubice: Denemark (Aubus) – Oubrecht, Kaluža, Slabý, Prix, Lehký – Kučera, Teichman, P. Pakosta – Klein, Velc, Savický – Petržela, Rusín, Smola – Žáček, Černý, Formánek.
    Předvýběr.CZ Florbal MB: L. Bauer (41. Macík) – Suchánek, Řehoř, Gruber, Höffer, Zakonov, Krzyžanek – Šebek, Tomašík, Komárek – Tomáš Chroust, Tadeáš Chroust, Bína – Tokoš, Korych, Zoufalý – Curney, Natov, Kučera.

Rozhodčí: Jiří Kropáček a Tomáš Novák