Leeds – Crystal Palace 2:0 (kon.)
Leeds United
2:0 (1:0)
Crystal Palace FC
Pondělí 08.02.2021, 21:00 • Elland Road, Leeds • Anglická Premier League • 23. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:55:24)

Držení míče: 69 % : 31 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 7:2. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 7:8.

Je konec. Leeds United zvítězil nad Crystal Palace poměrem 2:0.
    Už ve 3. minutě šli domácí do vedení, když se prosadil Jack Harrison. V 10. minutě mohl domácí poslat do dvoubrankového vedení Patrick Bamford, ale Guaita předvedl skvělý zákrok. Následně už žádná větší šance v první půli nebyla a Leeds zaslouženě vede. Také do druhé půle domácí vstoupili skvěle, když v 52. minutě poslal domácí do dvoubrankového vedení Bamford. V 67. minutě mohl snížit Eze, ale ten přestřelil. V 71. minutě se Dallas dostal ke střele, kterou ale Guaita vyrazil. V 83. minutě se málem podruhé prosadil Harrison, ale napálil jen břevno.

90+3

90+2
    Ezgjan Alioski poslal nebezpečný centr z levé strany do vápna, ale s tím si obrana soupeře nakonec poradila.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.

89
    Christian Benteke se dostal do velkého výskoku, ale jeho hlavička po centru z pravé strany letěla přímo do připraveného Mesliera.

88
    Střídání v týmu Leeds United: ze hřiště odchází Kalvin Phillips, přichází Jamie Shackleton.

87
    Kalvin Phillips nyní opět leží na trávníku a vypadá to, že bude muset vystřídat.

85
    Centr Tyricka Mitchella z levé strany neprošel přes Luke Aylinga, který balón zblokoval.
    83. Harrison orazítkoval břevno!

83
    Jack Harrison byl velmi blízko ke druhé brance v tomto utkání, ale po chybě Clyneho napálil horní tyč!

82
    Opět pomalá rozehrávka domácího mužstva, které nechce udělat chybu.

81
    Raphinha rozehrál nakrátko, ale posléze domácí přišli o míč a do protiútoku mohou jít hosté.

80
    Nyní domácí mužstvo získalo opět rohový kop z pravé strany.

79
    Tentokrát se domácímu obránci Liamu Cooperovi nepovedl nákop, ale Leeds se opět a znovu okamžitě dostal k balónu.