Wolverhampton – Southampton 0:2 (kon.) | Barnsley – Chelsea 0:1 (kon.)
Wolverhampton Wanderers
0:2 (0:0)
Southampton FC
Čtvrtek 11.02.2021, 18:30 • Molineux Stadium, Wolverhampton • FA Cup • Osmifinále

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek čtvrtečního večera. (20:31:43)

Fauly: 12:6

Zápas skončil, z vítězství 2:0 na hřišti Wolverhamptonu se raduje Southampton a postupuje tak do čtvrtfinále FA Cupu. Saints se potřebovali dostat do formy po pěti prohrách v řadě, a to se jim dokonale povedlo, Wolverhamptonu až ne jedinou výjimku k ničemu nepustili. V prvním poločase branka nepadla, o své postupu rozhodli hosté v poločase druhém. Ve 49. minutě se prosadil nejlepší střelec Saints v této sezoně Danny Ings, v samotném závěru pak ještě využil Ruddyho zaváhání pojišťujícím gólem Stuart Armstrong. Největší šanci Wolves měl v 79. minutě Traore, ale Forster ho skvěle vychytal. Byl to jeho jediný zákrok v zápase, za stavu 1:0 však velmi důležitý.

90+5

90+5
    Domácí se sice této standardce ubránili, ale dnešním zápasem jejich působení v FA Cupu končí.

90+5
    Už se hraje přes čas, tato standardní situace Southamptonu bude to poslední, co se ve dnešním zápase uděje.

90+4
    Hlavní rozhodčí ale dostal od VAR informaci, že faul proběhl ještě před vápnem, takže penalta se nakonec kopat nebude.

90+3
    Pro domácí bude možná ještě hůř, rozhodčí Moss píská penaltu po faulu Moutinha.

90+3
    Žlutou kartu si ještě vysloužil za svou faul na Tellu Traore.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.
    90. Stuart ARMSTRONG - 0:2

90
    Southampton právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto, z postupu do čtvrtfinále se bude z největší pravděpodobností radovat Southampton! Ruddy dostal hodně těžkou malou domů, po které chyboval. K míči se dostal Tella, který ho předložil STUARTU ARMSTRONGOVI, který dokázal míč poslat přesně k tyči. Asistence: Nathan Tella.

90
    Hoeverovi se centr z pravé strany nepovedl a brzy už se dozvíme, kolik času bude rozhodčí nastavovat.