Mountfield HK – Zlín 1:0 (kon.) | Sparta – K. Vary 3:4 (0:1 po s.n.) | Mladá Boleslav – Plzeň 4:2 (kon.)
Litvínov – Liberec 1:2 (po pr.) | Vítkovice – Třinec 3:4 (kon.) | Motor ČB – Kometa Brno 4:5 (kon.)
Pardubice – Olomouc 3:2 (po pr.)
HC VERVA Litvínov
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:1)
Bílí Tygři Liberec
Pondělí 15.02.2021, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov • Tipsport extraliga • 16. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pondělního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (19:47:56)

Na hostující straně byl nejlepším hráčem vyhlášen Adam Musil, na domácí pak brankář Denis Godla.

Střely na branku: 22 – 36

Je dobojováno. Verva nakonec vybojovala jeden bod, když dokázala vyrovnat až v závěru třetí třetiny. V nastavené hrací době pak Tygři rozhodli, když střelou mezi betony Godly ho překonal Dávid Gríger. Domácí brankář neměl hůl, kterou mu spoluhráč nechtěně vykopl. Domácí si tak do tabulky zapíší jeden bod, hosté body dva.

61:46 Dávid GRÍGER - 1:2

61:46
    Liberec právě vstřelil branku!
    Je hotovo. Hosté rozhodující nastavenou hrací dobu a berou bonusový bod navíc. Nešťastný moment pro Denise Godlu, kterému nechtíc hůl vykopl Tomáš Pospíšil, který padal nekontrolovaně na led. Toho pak využil hostující DÁVID GRÍGER, jenž zblízka Godlu překonal mezi jeho betony – 1:2. Asistence: Ondřej Vitásek.

61:35
    Neskutečný zákrok Denise Godly, na kterého pálil Adam Musil. Domácí brankář robinsonádou jeho pokus zneškodnil a výrazně podržel svůj tým!

61:08
    Dva na jednoho se v akci zjevili domácí hráči, ale nakonec Petr Kváča vše kryje.

60:39
    Michal Birner se natlačil před Denise Godlu, jeho pokus pak skončil nad břevnem jeho branky. Následně to zkusil i Knot, ale také bez úspěchu.

60:01

Základní hrací doba vítěze neurčila a bude tak následovat pětiminutové prodloužení ve třech hráčích na obou stranách. Pokud ani v něm nikdo nerozhodne, dojde na samostatné nájezdy.

60:00

59:51
    Další zákrok hostujícího brankáře a ten ještě devět vteřin před koncem třetí třetiny přerušuje hru a vhazuje se po jeho levé ruce.

59:02
    Domácí vyrovnávací branka nakopla a dostali se do dalšího zakončení, ale to si Petr Kváča pohlídal.
    58:13 Richard JARŮŠEK - 1:1

58:13
    Litvínov právě vstřelil branku!
    V závěru třetí třetiny je vyrovnáno a začíná se znovu od začátku. RICHARD JARŮŠEK se dobře postavil u branky hostů, kam mu puk poslal Jan Ščotka a prvně jmenovaný pak střelou z bezprostřední blízkosti překonal Petra Kváču a bere mu čisté konto – 1:1. Dost možná si tak pro svůj tým vynutil nastavenou hrací dobu. Asistence: Jan Ščotka.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:16
    Zakázané uvolnění Liberce. Hra se tak stěhuje opět před Petra Kváčů, buly bude vhozeno na pravém kruhu.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 59. Jarůšek (Ščotka) – 38. Derner (T. Hanousek, A. Musil), 62. Gríger (Vitásek)

HC VERVA Litvínov: Godla (Zajíček) – Balinskis, Cibulskis, Demel, D. Zeman, Irving, Ščotka, Kudla – Pospíšil, V. Hübl (C), F. Lukeš – Žejdl, Gerhát, Látal – P. Zdráhal, M. Hanzl (A), Jarůšek – M. Havelka, Helt, Zygmunt.
    Bílí Tygři Liberec: Kváča (J. Pavelka) – Vitásek, Knot, Rosandić, Kolmann, Derner, T. Hanousek – Birner (A), Bulíř, Lenc – Najman, Gríger, A. Musil – J. Vlach, P. Jelínek (C), Rychlovský – D. Špaček, Šír, Průžek – A. Dlouhý.

Rozhodčí: Šír, Pilný – Gebauer, Hlavatý