Štafeta žen, 4x6 km, Pokljuka | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Štafeta mužů, 4x7,5 km, Pokljuka | Vítěz: Norsko (kon.) |
Slalom žen, 1. kolo, Cortina d'Ampezzo | Vítězka: K. Liensbergerová (AUT) (kon.) | | | Slalom žen, 2. kolo, Cortina d'Ampezzo | Vítězka: K. Liensbergerová (AUT) (kon.) |
Závod smíšených družstev HS97, Râşnov | Vítěz: Norsko (kon.) |
Sprinty mužů a žen, klasicky, Nové Město na Moravě | (zruš.) |
konec
MS - Štafeta mužů, 4x7,5 km, Pokljuka
Vítěz: Norsko
Denisa Józsová
Konečné pořadí:
1. Norsko (0+8) 1:12:27,4
2. Švédsko (0+7) +33,1
3. RBU (0+5) +50,9
4. Francie (1+11) + 1:02,0
5. Ukrajina (0+4) +1:12,7
6. Itálie (2+14) + 1:35,5
7. Německo (0+4) +1:43,2
8. Slovinsko (0+8) +1:44,3
9. Bělorusko (0+9) + 2:25,4
10. Rakousko (1+6) + 2:31,1
11. Švýcarsko (3+9) +2:48,3
12. Kanada (0+4) +3:03,6
13. Česko (1+9) +4:26,1
14. Rumunsko (0+9) + 4:44,7
15. USA (2+12) + 4:55,6
16. Bulharsko (0+11) + 5:02,9
17. Slovensko (2+12) + 5:37,9
18. Japonsko (2+12) 6:43,8
19. Finsko (1+8) + 7:09,8
...
Moldávie
Estonsko
Lotyšsko
Belgie
Kazachstán
Polsko
Litva
Korea (vš. štafety předjety o kolo)
Pořadí po 8. střelbě
1. Norsko 1:06:45,7 (0+8)
2. RBU +49,0 (0+5)
3. Švédsko +52,2 (0+7)
4. Ukrajina +1:04,1 (0+4)
5. Francie +1:16,6 (1+11)
----
13. Česko +4:00.5 (1+9)
17. Slovensko +5:16,3 (2+12)
Pořadí po 7. střelbě
1. Norsko 1;00:05,1 (0+6)
2. RBU +54,6 (0+4)
3. Francie +1:17,5 (1+8)
3. Švédsko +1:17,5 (0+7)
5. Itálie +1:17,7 (1+11)
-----
13. Česko +4:07,1 (1+8)
16. Slovensko +5:00,9 (2+10)
Pořadí na 3 předávce
1. Norsko 53:54,3 (0+6)
2. Ukrajina +48,7 (0+1)
3. RBU +59,5 (0+4)
4. Itálie +1:15,9 (1+11)
5. Francie +1:16,4 (1+8)
----
15. Česko +4:02,8 (1+8)
17. Slovensko +4:30,8 (2+9)
Pořadí po 6. střelbě
1. Norsko 48:34,3 (0+6)
2. Ukrajina +31,1 (0+1)
3. RBU +52,6 (0+4)
4. Itálie +54,8 (1+11)
5. Slovinsko +1:06,8 (0+6)
----
15. Česko +3:47,2 (1+8)
18. Slovensko +4:06,9 (2+9)
Pořadí po 5. střelbě
1. Norsko 42:27,1 (0+6)
2. Itálie +7,8 (0+8)
3. Ukrajina +17,0 (0+1)
4. Švýcarsko +33,8 (0+3)
5. RBU +34,8 (0+3)
-----
13. Česko +2:05,6 (0+5)
15. Slovensko +2:31,2 (0+6)
Pořadí na 2 předávce
1. Norsko 36:16,9 (0+5)
2. Itálie +12,4 (0+8)
3. Ukrajina +14,2 (0+0)
4. Slovinsko +26,3 (0+5)
5. RBU +31,1 (0+3)
----
13. Česko +1:30,9 (0+3)
14. Slovensko +1:43,8 (0+3)
Pořadí po 4. střelbě
1. Norsko 30:50,1 (0+5)
2. Švýcarsko +17,0 (0+3)
3. Ukrajina +21,5 (0+0)
4. Itálie +24,4 (0+8)
5. Slovinsko +25,8 (0+5)
-----
13. Česko +1:12,8 (0+3)
14. Slovensko +1:14,1 (0+3)
Pořadí po 3. střelbě
1. Norsko 24:13,8 (0+2)
2. Francie +24,3 (0+4)
3. Švýcarsko +24,7 (0+2)
4. Itálie +25,5 (0+5)
5. Slovinsko (0+4)
----
13. Slovensko +1:04,8 (0+2)
16. Česko +1:21,7 (0+3)
Pořadí na 1 předávce
1. Norsko 18:03,3 (0+2)
2. Bělorusko +22,7 (0+1)
3. Francie +22,8 (0+3)
4. Itálie +24,2 (0+3)
5. Švýcarsko +26,5 (0+1)
----
13. Česko +52,7 (0+2)
14. Slovensko +53,4 (0+1)
Pořadí po 2. střelbě
1. Norsko 12:36,2 (0+2)
2. Bělorusko +9,5 (0+1)
3. Ukrajina +10,3 (0+0)
4. Rumunsko +11,3 (0+1)
5. Švýcarsko +14,5 (0+1)
-----
9. Slovensko +27,0 (0+1)
18. Česko +48,4 (0+2)
Pořadí po 1. střelbě
1. Francie 6:11,9 (0+0)
2. Bělorusko +0,8 (0+0)
3. Norsko +2,3 (0+1)
4. Itálie +3,4 (0+0)
5. Německo +5,3 (0+1)
------
10. Slovensko +10,4 (0+0)
15. Česko +17,6 (0+0)
Startovní listina:
1. Norsko (Sturla Holm Laegreid, Johannes Thingnes Bø, Tarjei Bø, Vetle Sjastad Christiansen)
2. Francie (Antonin Guigonnat, Quentin Fillon Maillet, Simon Desthieux, Emilien Jacquelin)
3. Německo (Erik Lesser, Roman Rees, Arnd Peiffer, Benedikt Doll)
4. RBU (Said Karimulla Chalili, Matvej Jelisejev, Alexandr Loginov, Eduard Latypov)
5. Švédsko (Peppe Femling, Jesper Nelin, Martin Ponsiluoma, Sebastian Samuelsson)
6. Itálie (Didier Bionaz, Lukas Hofer, Tommaso Giacomel, Dominik Windisch)
7. Rakousko (David Komatz, Simon Eder, Felix Leitner, Julian Eberhard)
8. Ukrajina (Bohdan Cymbal, Dmitro Pidručnij, Artěm Prima, Anton Dudčenko)
9. Finsko (Tuomas Harjula, Tero Seppälä, Jaakko Olavi Ranta, Olli Hiidensalo)
10. Švýcarsko (Niklas Hartweg, Benjamin Weger, Jeremy Finello, Serafin Wiestner)
11. Česko (Mikuláš Karlík, Ondřej Moravec, Jakub Štvrtecký, Michal Krčmář)
12. Kanada (Adam Runnalls, Scott Gow, Trevor Kiers, Christian Gow)
13. Slovinsko (Miha Dovžan, Jakov Fak, Rok Tršan, Alex Cisar)
14. Bělorusko (Nikita Lobastov, Anton Smolski, Maxim Varabej, Ďmitrij Lazouski)
15. Slovensko (Michal Šíma, Tomáš Hasilla, Šimon Bartko, Matej Baloga)
16. USA (Leif Nordgren, Jake Brown, Paul Schommer, Sean Doherty)
17. Estonsko (Rene Zachna, Robert Heldna, Kalev Ermits, Raido Ränkel)
18. Litva (Karol Dombrovski, Vytautas Strolia, Linas Banys, Tomas Kaukenas)
19. Japonsko (Mikito Tačizaki, Cukasa Kobonoki, Kosuke Ozaki, Jin Nakajima)
20. Kazachstán (Alexandr Muchin, Vladislav Kirejev, Sergej Sirik, Danil Běleckij)
21. Belgie (Thierry Langer, Tom Lahaye-Goffar, César Beauvais, Florent Claude)
22. Polsko (Andrzej Nędza-Kubiniec, Grzegorz Guzik, Marcin Szwajnos, Tomasz Jakiela)
23. Lotyšsko (Aleksandrs Patrijuks, Edgars Mise, Roberts Slotinš, Andrejs Rastorgujevs)
24. Rumunsko (George Buta, Cornel Puchianu, Anatolij Oskin, Raul Antonio Flore)
25. Bulharsko (Dimitar Gerdžikov, Anton Sinapov, Vladimir Iliev, Blagoj Todev)
26. Korea (Džujn Čcho, Jong-kju Kim, Sang-rea Kim, Su-Jong Lee)
27. Moldávie (Pavel Magazejev, Mihail Usov, Maxim Makarov, Andrej Usov)
Pořadí na loňském MS:
1. Francie (0+4) 1:12:35,9
2. Norsko (1+12) +21,5
3. Německo (1+8) +36,2
4. Rusko (0+9) +1:44,7
5. Slovinsko (0+8) +1:45,8
6. Rakousko (2+12) +2:28,5
...
13. Česko (0+14) +3:54,8
17. Slovensko (2+10) +5:08,0
Průběžné pořadí SP:
1. Norsko
2. Francie
3. Německo
4. RBU
5. Švédsko
6. Itálie
...
11. Česko
15. Slovensko
1. Norsko (0+8) 1:12:27,4
2. Švédsko (0+7) +33,1
3. RBU (0+5) +50,9
4. Francie (1+11) + 1:02,0
5. Ukrajina (0+4) +1:12,7
6. Itálie (2+14) + 1:35,5
7. Německo (0+4) +1:43,2
8. Slovinsko (0+8) +1:44,3
9. Bělorusko (0+9) + 2:25,4
10. Rakousko (1+6) + 2:31,1
11. Švýcarsko (3+9) +2:48,3
12. Kanada (0+4) +3:03,6
13. Česko (1+9) +4:26,1
14. Rumunsko (0+9) + 4:44,7
15. USA (2+12) + 4:55,6
16. Bulharsko (0+11) + 5:02,9
17. Slovensko (2+12) + 5:37,9
18. Japonsko (2+12) 6:43,8
19. Finsko (1+8) + 7:09,8
...
Moldávie
Estonsko
Lotyšsko
Belgie
Kazachstán
Polsko
Litva
Korea (vš. štafety předjety o kolo)
Pořadí po 8. střelbě
1. Norsko 1:06:45,7 (0+8)
2. RBU +49,0 (0+5)
3. Švédsko +52,2 (0+7)
4. Ukrajina +1:04,1 (0+4)
5. Francie +1:16,6 (1+11)
----
13. Česko +4:00.5 (1+9)
17. Slovensko +5:16,3 (2+12)
Pořadí po 7. střelbě
1. Norsko 1;00:05,1 (0+6)
2. RBU +54,6 (0+4)
3. Francie +1:17,5 (1+8)
3. Švédsko +1:17,5 (0+7)
5. Itálie +1:17,7 (1+11)
-----
13. Česko +4:07,1 (1+8)
16. Slovensko +5:00,9 (2+10)
Pořadí na 3 předávce
1. Norsko 53:54,3 (0+6)
2. Ukrajina +48,7 (0+1)
3. RBU +59,5 (0+4)
4. Itálie +1:15,9 (1+11)
5. Francie +1:16,4 (1+8)
----
15. Česko +4:02,8 (1+8)
17. Slovensko +4:30,8 (2+9)
Pořadí po 6. střelbě
1. Norsko 48:34,3 (0+6)
2. Ukrajina +31,1 (0+1)
3. RBU +52,6 (0+4)
4. Itálie +54,8 (1+11)
5. Slovinsko +1:06,8 (0+6)
----
15. Česko +3:47,2 (1+8)
18. Slovensko +4:06,9 (2+9)
Pořadí po 5. střelbě
1. Norsko 42:27,1 (0+6)
2. Itálie +7,8 (0+8)
3. Ukrajina +17,0 (0+1)
4. Švýcarsko +33,8 (0+3)
5. RBU +34,8 (0+3)
-----
13. Česko +2:05,6 (0+5)
15. Slovensko +2:31,2 (0+6)
Pořadí na 2 předávce
1. Norsko 36:16,9 (0+5)
2. Itálie +12,4 (0+8)
3. Ukrajina +14,2 (0+0)
4. Slovinsko +26,3 (0+5)
5. RBU +31,1 (0+3)
----
13. Česko +1:30,9 (0+3)
14. Slovensko +1:43,8 (0+3)
Pořadí po 4. střelbě
1. Norsko 30:50,1 (0+5)
2. Švýcarsko +17,0 (0+3)
3. Ukrajina +21,5 (0+0)
4. Itálie +24,4 (0+8)
5. Slovinsko +25,8 (0+5)
-----
13. Česko +1:12,8 (0+3)
14. Slovensko +1:14,1 (0+3)
Pořadí po 3. střelbě
1. Norsko 24:13,8 (0+2)
2. Francie +24,3 (0+4)
3. Švýcarsko +24,7 (0+2)
4. Itálie +25,5 (0+5)
5. Slovinsko (0+4)
----
13. Slovensko +1:04,8 (0+2)
16. Česko +1:21,7 (0+3)
Pořadí na 1 předávce
1. Norsko 18:03,3 (0+2)
2. Bělorusko +22,7 (0+1)
3. Francie +22,8 (0+3)
4. Itálie +24,2 (0+3)
5. Švýcarsko +26,5 (0+1)
----
13. Česko +52,7 (0+2)
14. Slovensko +53,4 (0+1)
Pořadí po 2. střelbě
1. Norsko 12:36,2 (0+2)
2. Bělorusko +9,5 (0+1)
3. Ukrajina +10,3 (0+0)
4. Rumunsko +11,3 (0+1)
5. Švýcarsko +14,5 (0+1)
-----
9. Slovensko +27,0 (0+1)
18. Česko +48,4 (0+2)
Pořadí po 1. střelbě
1. Francie 6:11,9 (0+0)
2. Bělorusko +0,8 (0+0)
3. Norsko +2,3 (0+1)
4. Itálie +3,4 (0+0)
5. Německo +5,3 (0+1)
------
10. Slovensko +10,4 (0+0)
15. Česko +17,6 (0+0)
Startovní listina:
1. Norsko (Sturla Holm Laegreid, Johannes Thingnes Bø, Tarjei Bø, Vetle Sjastad Christiansen)
2. Francie (Antonin Guigonnat, Quentin Fillon Maillet, Simon Desthieux, Emilien Jacquelin)
3. Německo (Erik Lesser, Roman Rees, Arnd Peiffer, Benedikt Doll)
4. RBU (Said Karimulla Chalili, Matvej Jelisejev, Alexandr Loginov, Eduard Latypov)
5. Švédsko (Peppe Femling, Jesper Nelin, Martin Ponsiluoma, Sebastian Samuelsson)
6. Itálie (Didier Bionaz, Lukas Hofer, Tommaso Giacomel, Dominik Windisch)
7. Rakousko (David Komatz, Simon Eder, Felix Leitner, Julian Eberhard)
8. Ukrajina (Bohdan Cymbal, Dmitro Pidručnij, Artěm Prima, Anton Dudčenko)
9. Finsko (Tuomas Harjula, Tero Seppälä, Jaakko Olavi Ranta, Olli Hiidensalo)
10. Švýcarsko (Niklas Hartweg, Benjamin Weger, Jeremy Finello, Serafin Wiestner)
11. Česko (Mikuláš Karlík, Ondřej Moravec, Jakub Štvrtecký, Michal Krčmář)
12. Kanada (Adam Runnalls, Scott Gow, Trevor Kiers, Christian Gow)
13. Slovinsko (Miha Dovžan, Jakov Fak, Rok Tršan, Alex Cisar)
14. Bělorusko (Nikita Lobastov, Anton Smolski, Maxim Varabej, Ďmitrij Lazouski)
15. Slovensko (Michal Šíma, Tomáš Hasilla, Šimon Bartko, Matej Baloga)
16. USA (Leif Nordgren, Jake Brown, Paul Schommer, Sean Doherty)
17. Estonsko (Rene Zachna, Robert Heldna, Kalev Ermits, Raido Ränkel)
18. Litva (Karol Dombrovski, Vytautas Strolia, Linas Banys, Tomas Kaukenas)
19. Japonsko (Mikito Tačizaki, Cukasa Kobonoki, Kosuke Ozaki, Jin Nakajima)
20. Kazachstán (Alexandr Muchin, Vladislav Kirejev, Sergej Sirik, Danil Běleckij)
21. Belgie (Thierry Langer, Tom Lahaye-Goffar, César Beauvais, Florent Claude)
22. Polsko (Andrzej Nędza-Kubiniec, Grzegorz Guzik, Marcin Szwajnos, Tomasz Jakiela)
23. Lotyšsko (Aleksandrs Patrijuks, Edgars Mise, Roberts Slotinš, Andrejs Rastorgujevs)
24. Rumunsko (George Buta, Cornel Puchianu, Anatolij Oskin, Raul Antonio Flore)
25. Bulharsko (Dimitar Gerdžikov, Anton Sinapov, Vladimir Iliev, Blagoj Todev)
26. Korea (Džujn Čcho, Jong-kju Kim, Sang-rea Kim, Su-Jong Lee)
27. Moldávie (Pavel Magazejev, Mihail Usov, Maxim Makarov, Andrej Usov)
Pořadí na loňském MS:
1. Francie (0+4) 1:12:35,9
2. Norsko (1+12) +21,5
3. Německo (1+8) +36,2
4. Rusko (0+9) +1:44,7
5. Slovinsko (0+8) +1:45,8
6. Rakousko (2+12) +2:28,5
...
13. Česko (0+14) +3:54,8
17. Slovensko (2+10) +5:08,0
Průběžné pořadí SP:
1. Norsko
2. Francie
3. Německo
4. RBU
5. Švédsko
6. Itálie
...
11. Česko
15. Slovensko
1. Francie (0+4) 1:12:35,9
2. Norsko (1+12) +21,5
3. Německo (1+8) +36,2
4. Rusko (0+9) +1:44,7
5. Slovinsko (0+8) +1:45,8
6. Rakousko (2+12) +2:28,5
...
13. Česko (0+14) +3:54,8
17. Slovensko (2+10) +5:08,0