Montpellier – Rennes 2:1 (kon.) | Lens – Dijon 2:1 (kon.) | Nice – Méty 1:2 (kon.)
Nîmes – Bordeaux 2:0 (kon.) | Štrasburk – Angers 0:0 (kon.) | Lorient – Lille 1:4 (kon.)
PSG – Monaco 0:2 (kon.)
Paris Saint-Germain
0:2 (0:1)
AS Monaco
Neděle 21.02.2021, 21:00 • Parc des Princes, Paříž • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 26. kolo

90+3
    Pařížané ještě byli v tlaku, ale je pískáno. Kylian Mbappé si počínal hodně neobratně v souboji, když trochu nafackoval soupeři. Za to vidí také žlutou kartu.

57
    Leandro Paredes trefil podrážkou kopačky Youssoufa Fofanu, který se uhnout prostě nemohl a bude muset být ošetřen, Hráč domácích vidí žlutou.

50
    Je za námi prvních pět minut hry druhého poločasu, ve kterých se ještě nestalo vůbec nic. Presnel Kimpembe sestřelil soupeře na pravé straně a vidí žlutou kartu.

44
    Žlutou kartu dostává Idrissa Gueye (Paris Saint-Germain FC).

14
    Aurélien Tchouaméni předvedl hodně nebezpečný zákrok, když vzal Keana jako na saních. Za svůj zákrok vidí žlutou a domácí mají zajímavou standardku.