Augsburg – Leverkusen 1:1 (kon.) | Hertha – RB Lipsko 0:3 (kon.) | Hoffenheim – W. Brémy 4:0 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
4:0 (2:0)
Werder Brémy
Neděle 21.02.2021, 18:00 • WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim • Německá Bundesliga • 22. kolo

90
    Hoffenheim právě vstřelil branku!
    GEORGINIO RUTTER dává při své premiéře v Bundeslize gól! A stačily mu na něj pouhé tři minuty. Tento teenager zpracoval před vápnem Bogardeho přihrávku a nechytatelnou levačkou mezi obránci zvýšil na konečných 4:0.

49
    Hoffenheim udělal třetí krok k vítězství! Bádenský celek to tentokrát sehrál na pravé straně, odkud Bebou z koncové čáry našel před brankou volného MUNASE DABBURA. Ten si balon zpracoval a druhým dotekem vypálil k levé tyči. Ačkoliv se Pavlenka snažil ze všech sil, na střelu Izraelce byl krátký.

44
    TSG na konci poločasu zdvojnásobuje náskok! Po dlouhém výkopu brankáře domácí prokombinovali míč na CHRISTOPHA BAUMGARTNERA. Ten se nebál vniknout do šestnáctky, kde uplatnil důraz mezi obránci a zblízka prostřelil Jiřího Pavlenku.

28
    Gól platí! Záznamy z kamer porušení pravidel neodhalily a IHLAS BEBOU se tak společně s kolegy raduje z vedoucí branky.

Lukáš Jasoněk

Branky: 28. Bebou (Samassékou), 44. Baumgartner, 49. Dabbur (Bebou), 90. Rutter (Bogarde)

Karty:   16. Rudy (HOF), 51. Kadeřábek (HOF) – 8. Toprak (BRM), 69. Friedl (BRM)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 6:2. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 16:12.
    TSG 1899 Hoffenheim: Baumann (C) – Nuhu, Grillitsch, Richards – Kadeřábek (81. Bogarde), Rudy (81. Adamjan), Samassékou, John – Baumgartner (87. Rutter) – Bebou (87. R. Sessegnon), Dabbur (61. Kramarić).
    Náhradníci: Pentke – Adamjan, Bogarde, Brenet, Kramarić, R. Sessegnon, Rutter.

Werder Brémy: Pavlenka – Veljković (46. Schmid), Toprak, Friedl – Gebre Selassie (C), Bittencourt (56. Osako), Möhwald (56. Füllkrug), M. Eggestein, Agu – Sargent (82. Dinkci), Rašica (69. Mbom).
    Náhradníci: Zetterer – Dinkci, Füllkrug, Groß, Mbom, Osako, N. Moisander, Schmid, Selke.

Rozhodčí: Schröder – Schaal, Pelgrim